Skocz do zawartości

iPhone


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

No jak ktos chce nosic pasek Hermesa, jednej z najdrozszych marek, ktora sprzedaje torebki srednio za 5000-10 000 Euro to chyba nie wypada psioczyc na cene.

Tak samo jaranie sie cena apple watcha obojetnie czy on by kosztowal 1800 czy 3500zł jest bez sensu bo to zwykla bizuteria zograniczonymi mozliwosciami w stosunku do konkurencji. Zegarki od apple sa slabe i to chyba jedyny produkt, w ktorym prawie 99% ceny to cena za jego posiadanie bo on nic lepszego od konkurencji nie ma.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

przywracałem już ustawienia fabryczne, wkladalem i wyjmowalem sim i nic nie pomogło. jak zrobić tę auto konfigurację? wcześniej nie było żadnych problemów z tym ajfonem ...

 

Nie trzeba czegoś zrobić z tym całym "iMessage" ?

Ale wysyla Ci wiadomosci imessage? Czy nie wysyla ani smsow ani imessage?

Odnośnik do komentarza

 

przywracałem już ustawienia fabryczne, wkladalem i wyjmowalem sim i nic nie pomogło. jak zrobić tę auto konfigurację? wcześniej nie było żadnych problemów z tym ajfonem ...

 

Nie trzeba czegoś zrobić z tym całym "iMessage" ?

Ale wysyla Ci wiadomosci imessage? Czy nie wysyla ani smsow ani imessage?

 

 

nie wiem :O wszedłem w wiadomości, wysłałem smsa do siebie (na inna komorke) i błąd... gdzie można sprawdzić czy to leci przez imessage czy sms?

Odnośnik do komentarza

Jak wysyłasz i masz włączony. Jak wyłączysz poleci jako SMS. Najlepiej patrzeć na kolor właśnie, niebieski to SMS, zielony to iMessage.

 

Generalnie kurde, 10-15 minut na kupę to święty czas. Ja i tak chodzę z telefonem do kibla i gram w gry z NDSa. Jeśli o gry natywne chodzi to iOS > Android ale jak się weźmie Emu pod uwagę to iOS < Android - gry z NDSa są genialne i napradę świetnie chodzą. A Capcom np. Phoenixa na iOS olewa i ma on problemu a Ghost Trick w ogóle zniknął ze sklepu :-( Jak żyć? Ciekawe w ogóle, skoro iOS jest taki dochodowy to czemu tak olewają gry konsolowi wydawcy? Jedyny chyba który się stara to Square - tylko że ceny jak na konsolach też są.

 

Ma do was spece pytanie - czy jakieś szczegóły odnośnie 6s w Polsce są już? Chodzi mi o premierę - u mnie w firmie przymierza się kilka osób i się zastanawiam co mam im powiedzieć. Nic nie mogę znaleźć jeśli o premierę chodzi.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...