Skocz do zawartości

iPhone


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

na iOS9 działa? po aktualizacji do 8.0.4 ci gości napisali, że już nie będą wspierać tych emu na iOS

 

Mam iOS9.0.2 i działa.

Powtórzę - jak ktoś się chce bawić emu, szczególnie NDS (które ma kompatybilność 99%) to DraStic i Android. Nie trzeba jaili czy innych zabaw z profilami - it just works.

 

A jak ktoś chce mieć iPhone'a i bawić się w emu :P?

Ja nie bawiłem się za bardzo, wystarczy kliknąć install, zaufać profilowi i działa. GBA4iOS kompiluję sobie ze źródeł, ale podejrzewam, że tak samo się zainstaluje jak nds4iOS.

Odnośnik do komentarza

Google ma po prostu bez limitu na zdjęcia ALE zmniejsza je, pogarsza jakość. Jeśli ustawisz żeby nie zmniejszał to włącza się limit danych. No ale do zdjęć z wakacji to raczej starczy, to co oferują.

Tak wiem, ale i tak sa spoko, limit danych i tak tam jest 20gb jak sie nie myle ale do tego wliczają sie wszystkie usługi google

 

Co do emu miałem chwile gba na telefonie ale kurde no tragedia, bez przycisków grac sie nie da

Odnośnik do komentarza

 

na iOS9 działa? po aktualizacji do 8.0.4 ci gości napisali, że już nie będą wspierać tych emu na iOS

 

Mam iOS9.0.2 i działa.

Powtórzę - jak ktoś się chce bawić emu, szczególnie NDS (które ma kompatybilność 99%) to DraStic i Android. Nie trzeba jaili czy innych zabaw z profilami - it just works.

 

A jak ktoś chce mieć iPhone'a i bawić się w emu :P?

Ja nie bawiłem się za bardzo, wystarczy kliknąć install, zaufać profilowi i działa. GBA4iOS kompiluję sobie ze źródeł, ale podejrzewam, że tak samo się zainstaluje jak nds4iOS.

 

 

No to ma pecha bo to kiepska platforma pod emu po prostu.

 

Google ma po prostu bez limitu na zdjęcia ALE zmniejsza je, pogarsza jakość. Jeśli ustawisz żeby nie zmniejszał to włącza się limit danych. No ale do zdjęć z wakacji to raczej starczy, to co oferują.

Tak wiem, ale i tak sa spoko, limit danych i tak tam jest 20gb jak sie nie myle ale do tego wliczają sie wszystkie usługi google

 

Co do emu miałem chwile gba na telefonie ale kurde no tragedia, bez przycisków grac sie nie da

 

 

Wiesz co, np. w Ace Attorney na NDS używa sie ekranu dotykowego NDSa i to się sprawdza idealnie na telefonie - ja nawet wyłaczyłem przyciski ekranowe i świetnie się gra.

Odnośnik do komentarza

 

A jak ktoś chce mieć iPhone'a i bawić się w emu :P?

 

Ja nie bawiłem się za bardzo, wystarczy kliknąć install, zaufać profilowi i działa. GBA4iOS kompiluję sobie ze źródeł, ale podejrzewam, że tak samo się zainstaluje jak nds4iOS.

 

No to ma pecha bo to kiepska platforma pod emu po prostu.

 

Aha. Emu jest i działa zaje.biście (używałam GBA4iOS długo), ale ma pecha bo kiepska platforma. przekonałeś mnie <ok>

Odnośnik do komentarza

Stary, ja nie chcę nikogo trolować. Po prostu ruch Open Source na iPhonie nie istnieje bo nie można na otwartych narzędziach się oprzeć i wypuścić za darmo softu, potem nie można go zainstalować itp, itd. Tak samo jest z narzędziami np sieciowymi z projektu GNU - można by ale ich nie ma. No taka to jest platforma - świetna pod kątem bezpieczeństwa i kupowania treści ale do rzeczy Open Source czy do emu - słaba. Na otwarte platformy masz emulatory wszystkiego a tu masz - GBA i NDS. Trochę niewiele. Po prostu jeśli naprawdę chcesz emulacji to to nie jest najlepszy system do tego i piszę to po prostu oceniając stan faktyczny a nie trollując. 

Odnośnik do komentarza

Oj sorry, nie wiedziałem że nie piszę z facetem :-) 

 

Co do iOS to coś za coś. Z jednej strony emu to żart (gba to chyba nie szczyt marzeń co? Z drugiej strony większy jest wybór gier. Ale z ciekawostej to niektóre firmy się nie przykładają i ich gry znikają ze sklepu (np Capcom którego to Ghost Tricka zdjęli :-( ).

Odnośnik do komentarza

Bateria jest tylko mniej pojemna przecież, ale ogólnie telefon trzyma tak samo jak 6, jeśli nie dłużej. 

Potwierdzam.

 

Natomiast nowy Touch ID jest tak szybki, że nie da rady odczytać godziny

Zaczyna mnie to wkur.wiać akurat, mogliby w menu dać opcję wyboru lekkiego opóźnienia. 

Odnośnik do komentarza

Jak chce godzine to nie używam touch id tylko przycisku wł/wył.

Dziś pierszy test baterii. Jest git. Prawie 8h w użyciu 26h w gotowości.

Screen ode mnie:

imagesiaxg.png

 

Fakt, że największe zużycie u mnie jest z słuchania audio - Podcastów, bo 33%, a zazwyczaj nawet więcej, ale jest nieźle jak na mniejszą baterię.

Odnośnik do komentarza

Świetną baterie po prostu. Beka, że w Z3 muszę używać jakichś trybów oszczędzania energii żeby mieć taki sam on screen time jak w 6 z włączonymi pushami xD

Bez przesady, topowe baterie są takie same, nikt nie wymyślił nowych technologii. System i podzespoły mogą zużywać mniej lub więcej ale bateria się nie różni.

Odnośnik do komentarza

Jakoś 3d touch nie przemawia do mnie specjalnie. Wciśnięcie słuchawki wywołuje dodanie kontaktu, a wolałbym 3-4 ostatnie rozmowy. Wiadomości to samo, ile razy tworzymy nową wiadomość? Niewiele, raczej kontynuujemy kolejne. No fajnie, ale bez tego da się żyć.

Chyba, że się błaźnię i da się to zmienić. 

Odnośnik do komentarza

Jakoś 3d touch nie przemawia do mnie specjalnie. Wciśnięcie słuchawki wywołuje dodanie kontaktu, a wolałbym 3-4 ostatnie rozmowy. Wiadomości to samo, ile razy tworzymy nową wiadomość? Niewiele, raczej kontynuujemy kolejne. No fajnie, ale bez tego da się żyć.

Chyba, że się błaźnię i da się to zmienić.

W słuchawce pojawiają się nr dodane w "ulubione". Natomiast ikona SMS pokazuje trzy ostatnie kontakty do jakich wysyłałeś wiadomość.

 

 

opłaca się dopłacać tysiaka do IP6s 64gb? , czy brać zwykłego 6 64gb ?

Zdecydowanie lepiej dopłacić.

Edytowane przez mattaman
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...