Skocz do zawartości

iPhone


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

No iOS zawsze będzie miał trochę mniejsze zapotrzebowanie na RAM niż Android co wynika z samej architektury systemu. Na iOS o alokowanie/zwalnianie pamięci musi zadbać programista, natomiast na Androidzie działa garbage collector. Pewnie Apple mogłoby wstawić i ze 4 GB RAMu, ale to spowodowałoby obawy o to, że programiści będą się mniej przykładali do zarządzania pamięcią.

Edytowane przez _Shaman_
Odnośnik do komentarza

Shaman, ARC (automatic reference counting) jest na iOS chyba ze 4 lata, od iOS5. Czasy ręcznego zarządzania pamięcią to przeszłość ;).

Fakt, zapomniałem o ARC. Tak czy siak garbage collectora nie ma :). No i w dalszym ciągu LLVM będzie miało z natury mniejsze wymagania pamięciowe niż Googlowy Dalvik czy ART. Zresztą, już wcześniej ktoś o tym napisał: http://www.quora.com/Why-is-the-iPhones-1-GB-RAM-touted-to-be-able-to-compete-with-more-than-2-GB-RAM-of-Android-phones/answers/7061202

Odnośnik do komentarza

Kurde, ojcu trzasła bateria w jego piątce. W jakimś serwisie śpiewają 350 zł, no chyba ich poje,bało. Gdzie mogę jakiś zamiennik sensowny kupić i czy ogarnę wymianę sam? Spec nie jestem, ale czujniki w PS2 zaklejałem i wymontowałem napęd z makbuka, to chyba i z tym sobie poradzę jeśli się da :lapka:

Odnośnik do komentarza

Kuwa, zainstalowałem najnowszego iTunesa na kompie i zamiast roku wydania, mam samo rrrr. Zniknęły mi daty moich 120 albumów, które ręcznie zgrywałem! Kur.wa!!!!

Sprawdźcie u siebie, ok?

---

Dobra, niedługo biorę 5s, co za kondona mam mu założyć? Jaką ochronkę zastosować?

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

 

Widze, ze ceny 6s beda oscylowaly ok 4000zl ale na allegro sa 2 aukcje, na ktorych mozna zamowic 6s za 2999zl. Moze mi Ktos powiedziec skad taka przebitka? Czy moze to po prostu jakis wałek?

 

Poniewaz tu chodzi o wersje 16GB i 64GB. Ta pierwsza kosztuje 2999,druga 4000-4200

 

 

 

Nie no, zwracam uwagę na takie "rzeczy" :P Za 2999zł były 2 aukcje z 6S 16gb i za 4000-4300zł też były 6s. Nie wiem czy te tańsze aukcje to jakaś ściema czy coś, bo nie wierzę, że można wyceniać i sprzedawać ten sam telefon w różnych kwotach, gdzie różnica to tysiąc złotych...

Odnośnik do komentarza

Kuwa, zainstalowałem najnowszego iTunesa na kompie i zamiast roku wydania, mam samo rrrr. Zniknęły mi daty moich 120 albumów, które ręcznie zgrywałem! Kur.wa!!!!Sprawdźcie u siebie, ok?---

Mam to samo...

 

Do tego koleżanka zrobiła update z iOS 7 do 9 i ma błąd "zmień wersje", telefon zbrickowany, piszą o tym w internecie...

Odnośnik do komentarza

Bo moze wszyscy maja wyj ebane na twoje pytanie ? Idz do punktu z telefonami, wez do reki pokrowiec i sobie ocen. Wez tez folie i szklo i tez sobie ocen. To wszystko jest tanie jak barszcz a dla ciebie to chyba kwestia zycia lub smierci. Jakby tu wrzucic zdjecia telefonow to kazdy raczej nosi co innego, inni gumowe cienkie casy, inni grube. Inni tylko folia, inni szklo. No kazdy lubi co innego wiec sam sobie psprawdz po prostu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...