Skocz do zawartości

iPhone


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

A no chyba że o cenę chodzi. Podejrzewam że 5se będzie trochę tańszy ale też na cuda bym w tym temacie nie liczył. Patrząc na to jak swego czasu wycenili 5c, obstawiam że 5se będzie max 300-350 pln tańszy. Cena to oczywiście kwestia względna, ja chyba jednak wolałbym trochę dopłacić i mieć 4,7" zwłaszcza że telefon kupuje się z myślą o jego użytkowaniu przynajmniej przez te kolejne dwa lata. Jak przyoszczędzisz na pamięci to najwyżej będziesz częściej coś wywalał. Jak przyoszczędzisz na wyświetlaczu to już nic nie zrobisz ;-)

 

No chyba że faktycznie wolisz 4" bo i takie osoby się zdarzają. Ja w chwilę po zakupie Plusa wziąłem do ręki swojego starego 4s i kurde jakiś taki mały i... "seksowny" :) Ale koniec końców bym nie wrócił do 3,5 - 4".

Edytowane przez lechu
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość Maiden

Ja już mam dość swojego IP5. Bateria zalicza dropy, wyładowywuje się randomowo. Sympatyczny Pan w iSpot mi mówi, abym sobie "wyzerował" telefon. Szajs i tyle w temacie. Fajne były czasy gdy Apple produkował fajne komputery. A nie wszystko. Czekam na iSuszarkę. 

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Narzekasz na baterie w telefonie, który jest dostępny od 2012 roku ? :< Sorry ale w tym roku premierę miał HTC One x i  Galaxy S3, telefony, które teraz już są na wysypisku albo można je kupić za 300zł...

Imo to sympatyczny Pan w iSpocie powinien Ci zasugerować zmianę na nowszy model albo wymianę baterii.

W mercedesie z 2012 roku też nie wymienisz klocków bo to mercedes i nic nie powinno się zepsuć?

Odnośnik do komentarza

Ja już mam dość swojego IP5. Bateria zalicza dropy, wyładowywuje się randomowo. Sympatyczny Pan w iSpot mi mówi, abym sobie "wyzerował" telefon. Szajs i tyle w temacie. Fajne były czasy gdy Apple produkował fajne komputery. A nie wszystko. Czekam na iSuszarkę. 

Przecież był program wymiany baterii w tym modelu https://www.apple.com/pl/support/iphone5-battery/

Odnośnik do komentarza
Gość Maiden

1. Program wymiany baterii nie obejmowal mogego egzemplarza.

2. Wymienilem ja na wlasna lape.

3. Jak daje 2K za telefon to oczekuje, ze bedzie dzialal tak jak trzeba przez minimum 3 lata. Widac jestem dziwny.

 

Niech wroca do robienia porzadnych komputerow, bo I to im kaprawo ostatnio idzie.

Edytowane przez Maiden
Odnośnik do komentarza

Kompy się pogorszyły niestety, to fakt. Matryce są gorsze a to w sumie dla wielu był powód zakupu. Ale baterie Panie to wieczne nie są i nie będą nigdy. Ok, to nie myPhone żeby bateria szybko padała ale nie znam telefonu gdzie po 2 latach pojemność baterii nie spadnie. Cudów nie ma.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyna ma piatke i od pol roku nie rozstaje sie z powerbankiem, bo telefon potrafi jej sie wylaczyc przy 30-40%, zeby po odczekaniu chwili wlaczyc sie z 50-60% naladowania :potter:

 

Co do samego Apple'a to zgadzam sie w 100% na narzekania. Sam fanem marki nie jestem, ale od zawsze nadgryzione jablko kojarzylo mi sie z firma premium. A teraz? Trzeszczace i wyginajace sie iPhone'y, czy luszczaca sie matryca w MBP 13 i 15 z retina (w kompach za srednio 8-9k pln!). Ewidentnie leca teraz na swoich fanach, ktorzy MUSZA miec kazdy najnowszy sprzet Apple'a.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

ja od 3 miesięcy używam służbowego 5S gdzie miałem wcześniej do czynienia ze słuchawkami ze średnio wyższej półki i przyznam szczerze że obecnie nie chciałbym nic innego. W końcu trafiła się słuchawka gdzie jest w pełni bezproblemowy multitasking, gdzie drenaż baterii przy całodniowym dostępnie do neta i korzystaniu z niego nie powoduje rozładowania telefonu na momencie. Nawet tethering chodzi bezproblemowo(obecnie  używam). Także mogę powiedzieć że w końcu po raz pierwszy mam styczność ze Smartphonem przez duże S  

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...