Skocz do zawartości

iPhone


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

Ok, z tym, że słuchając innej niż popularna muzyki raczej jesteś wyjątkiem niż regułą, z czego chyba sam sobie zdajesz sprawę. Więc nie wiem skąd te lmao. Kolega wyżej się pytał ile ma kupić i raczej każdy mu napisał jak to widzi. I gdyby kolega wyżej sam miał takie potrzeby jak Ty, czyli nietypowa muzyka, czy tam inne rzeczy typu potrzeba posiadania wszystkich sezonów Breaking Bad na telefonie to raczej by nie pytał ile potrzebuje na to miejsca.

Ja opisałem podstawowe rzeczy: dokumenty, programy, trochę muzy. Najwięcej zajmujący miejsca mail i zdjęcia do chmury i tyle. Podobnie jak backup. Wiadomo, im więcej miejsca tym lepiej, ale dokładanie 500 zeta chyba się nie kalkuluje

Edytowane przez Godot
Odnośnik do komentarza

Obok sprzęt z 50 GB zapełnionej muzyki z kolekcji własnej i dalej tablet z grą o tron, a na samym ajfonie spotify premium, gdzie na(pipi)iam albumy nołnejmów co mają 1000 odtworzeń miesięcznie, no ale to komercha nie dam już więcej dziadom zarobić. Do tego kilkanaście apek co często używam i mam z 8GB wolnego miejsca i nie wiem czy to zużyje. Kupując 64 GB strzelam sobie w kolano, bo po co mam wydawać 5 stów na pamięć, która mi jest nie potrzebna.

Kwestia potrzeb.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

No jak ktoś chce to może się jak biedak męczyć na 16GB :reggie:

jak tak nie używacie multimedialnych funkcji to Nokia 3310 też dzwoni i ma budzik ELO

 

Ja właśnie szykuję się do wyjazdu dwudniowego, naściągałem chyba z 10 playlist na Spotify, paręnaście filmików w appce WWDC, chyba wszystkie gry jakie miałem kupione, nie usuwałem fotek i filmów z telefonu od kiedy go mam i jest zaje,biście, jeszcze 20GB miejsca wolnego :cool: :czesc:

Tylko xbox, tylko 64GB

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No jak ktoś chce to może się jak biedak męczyć na 16GB :reggie:jak tak nie używacie multimedialnych funkcji to Nokia 3310 też dzwoni i ma budzik ELOJa właśnie szykuję się do wyjazdu dwudniowego, naściągałem chyba z 10 playlist na Spotify, paręnaście filmików w appce WWDC, chyba wszystkie gry jakie miałem kupione, nie usuwałem fotek i filmów z telefonu od kiedy go mam i jest zaje,biście, jeszcze 20GB miejsca wolnego :cool: :czesc:Tylko xbox, tylko 64GB

Mam iPada od multimediów i apek, nie będę jak biedak siedział z 4 czy 5 calowym telefonikiem i grał w giereczki

Odnośnik do komentarza

Pisałeś o apkach i grach. iPada mam praktycznie zawsze przy sobie, bo na nim pracuję. A muzyki mogę słuchać obojętnie z czego, przy bezprzewodowych słuchawkach dużej różnicy to nie robi

 

Żeby było jasne, wiadomo że im więcej miejsca tym lepiej. Kwestia czy warto dać za to tyle kasy i na to każdy musi sobie sam odpowiedzieć

Odnośnik do komentarza

15GB zawalone bo do wykorzystania jest 55GB miejsca na dysku.

 

edit: spokojnie obyłbym się bez gierek, które zajmują 6GB

 

Widzisz, 15gb a na 16 masz 11 dostępnych, czyli się nie zmieścisz i o tym jest ta dyskusja. Że te 16 i 8gb powinny zupełnie iść w odstawkę i 32 powinno być standardem. Samsung w Note tak zrobił, nie ma 16gb od 4ki.

Zdecydowałem się jednak na wersję iphone se 64gb, natomiast faktem jest, iż płacenie za 32gb równe 500zł jest polityką z kosmosu. Czekam teraz na dostawy na teren Polski tego telefonu.

Nie ma wersji 32gb chyba już, jest 16 i 64 więc dospłacasz za 48gb. Natomiast cena jest wysoka jak zawsze w Apple. Podobna sprawa jest z modemem w iPadach - kosmos cenowy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...