Skocz do zawartości

iPhone


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

Ponad 5h spokojnie, reszta to muzyka w tle. Poszukam czy są jakieś aplikacje bardziej szczegółowo to pokazujące. Próbowałem go wczoraj zajechać, cały dzień na nim siedziałem a on dalej uparcie skończył na 30%. Jakbym na iPadzie siedział. No i jasność 80%. Miła odmiana po Z3.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

5h na ekranie to bardzo dobry wynik. Ja się cieszę jak mam 3h ;-)

ke5Ar7X.jpg

 

Tym razem starałem się monitorować czy pierwsza statystyka nie rośnie po zgaszeniu ekranu i tak się nie działo. Po odjęciu 3% poświęconych ma Spotify, wychodzi 6h20min SOT, a jeszcze zostało 14%. Bardzo zadowala mnie taki czas pracy.

Odnośnik do komentarza

Ceny wszędzie takie same. Okolice 2100 za 16gb i 2600 za 32gb. Sklep też bez różnicy, przecież i tak cortland wszystko serwisuje.

Ceny wszędzie takie same. Okolice 2100 za 16gb i 2600 za 64gb. Sklep też bez różnicy, przecież i tak cortland wszystko serwisuje.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

 

Iphone SE współpracuje ze smartwatchem Moto360?

 

 

Tak, ale musisz sie pogodzic z faktem, ze wiekszosc aplikacji nie bedzie dzialac. Powiadomienia i zmiana tarczy(stockowe) nie bedzie problemem, ale reszta tak jak pisalem nie bedzie dzialac.

Jak reszta? Wysyłanie wiadomości nie będzie możliwe? Kurde, tarcze na andku nie są problemem ale czy ios ma tyle opcji? Hmm
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dorwałem iPhone'a 6+ z roboty, na razie na tydzień go wziąłem i później zdecyduję, czy używam dalej czy wracam do 5S. Na razie mam mieszane uczucia, zaje,biście się przegląda neta czy czyta coś na takim je,bczym ekranie (na 5S np. w ogóle nie czytam książek, za mały), ale kurde, tego nie da się jedną ręką obsłużyć. Wielkie bydlę. Nie dzwonię jakoś bardzo dużo, dużo z kolei przeglądam Internet, więc teoretycznie sprzęt mógłby mi pasować, ale zobaczymy jak to będzie w praktyce. Na szczęście mam ten komfort, że mogę sobie tym żonglować bez żadnych kosztów :cool: :cool: :cool:

Odnośnik do komentarza

6 plus nadal ma tylko 1gb ramu? Trochę przypał. Oprócz tego problemem tego telefonu jest nieszczęsny stosunek rozmiaru ekranu do obudowy. Przecież na tej tafli spokojnie zmieściłby jakieś 6 cali, a może i trochę więcej. 6 plus jest komicznie duży. W mniejszych iPhoneach aż tak to nie przeszkadza.

 

Nawet myślałem o powrocie do 6/6+, ale ergonomia SE/5s jest nie do podje,bania. No i 2gb ramu + kosmiczna bateria :cool:. Zresztą jak tak spojrzałem w sklepie na 6+ to niebezpiecznie przypominał mi rozmiarem mojego ipada xD. Dlatego też polecam serdecznie kombo 4 calowy telefon + 8 calowy tablet.

 

No drażni mnie strasznie marnowanie miejsca na przodzie 6+.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Dla mnie rozmiar 5S, 4 cale, jest idealny. Dobrze, że ten nowy również jest w wersji czterocalowej, widać nie tylko ja nie lubię cegieł.

Dawniej telefony były coraz mniejsze, by nagle nie mieściły się nam w kieszeni. Słyszałem, że nawet jeansy od paru lat mają już dłuższe kieszenie przez właśnie te wielkie cegły.

Telefon do dzwonienia, do pierdółek tablet, a do reszty pc :lapka:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No, ten telefon jest ogromny. Jak przykładam G3 (pozdro Tokar :lapka:) albo SGS5 do niego to k,urwa, ekrany prawie takie same a urządzenia jeszcze da się w łapie utrzymać.

 

1GB RAM-u no ale to iOS, lepszy od 4GB na obsr,anym Androidzie :cool:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...