Skocz do zawartości

Prototype


C1REX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 198
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Pop-up występuje jestem w stanie się o browara założyć nie wiem ci co mówią że, go nie widzą czy co to chyba gramy w inne gry ;) . Na dodatek jest tak w(pipi)i... że, zbierajki pojawiają się czasem prosto przed nosem. Co jest chore dla mnie bo jak niby z góry z budynku mam zebrać fanta skoro go widać dopiero jak jestem przed nim. W Gta nie było takich cyrków z gołębiami.

 

A po za tym zgadzam się z minusami malchera tyle że, one mi aż tak nie przeszkadzają. No oprócz wspomnianego doczytywania. No i zdecydowanie jest za dużo powerów, ciosów itd.; raz że, używa się ich mniej niż połowę. Dwa cholera nie jest w stanie się zapamiętać tego wszystkiego, tym bardziej że, większość rzeczy wykonujemy identycznie. Z różnicą czy jest jesteśmy w powietrzu czy na ziemi czy biegniemy itd.

Edytowane przez Slupek88
Odnośnik do komentarza

Dla mnie właśnie pop up kulek to zawód. Bo gdyby nie on, to do czegoś w końcu przydałaby się możliwość włażenia na każdy, nawet najwyższy, budynek. Wspinasz się na górę, obczajasz najbliższy teren poniżej i wiesz gdzie się udać w poszukiwaniu kulek. A tak to możesz sobie wejść na górę, żeby pooglądać kiepskawe widoki :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Pochlastać się idzie mam zebranych 49 hintów i za cholerę nie mogę znaleźć ostatniego... Nie widzi mi się od nowa szukanie z mapką. Ale nie w tym rzecz ostatnio skończyłem gierkę na normalu i chciałem zacząć od razu na hardzie +. Niestety nie ma takiej opcji tylko normal i easy + bezsensu.

Odnośnik do komentarza

No ja na szczęście też przed chwilą znalazłem ostatniego hinta, przeleciałem jeszcze raz miasto z filmiki achive hunter i udało się. Jak na złość był to ostatni 50 hint który mi brakował hehe. Tylko mam problem teraz ze zrobieniem jeszcze dwóch misji bez podnoszenia alarmu. Jakieś pomysły na których misjach to najłatwiej zrobić?

 

Signap na www.xbox360achievements.org piszą że, w 6 godzin da radę zaliczyć.

Edytowane przez Slupek88
Odnośnik do komentarza

A ja mam takie pytanko (wiem, że może kretyńskie, ale co tam) :) Wiem, że zżerając mutanty można dzięki temu zyskiwać kolejne umiejętności - pytanie jak ich zeżreć? Raz mi się udało i z tego co zapamiętałem, to muszę takowego pajaca ogłuszyć i potem go zeżreć, ale ilekroć próbuję to zrobić rakietnicą lub granatnikiem, to nadal nie mogę go wszamać, a jedynie go zabijam kolejnymi atakami - co robię źle?

Odnośnik do komentarza

Nie, nie ma nic takiego, tylko tak jak napisałeś łapanie i rzucanie podczas biegu. Z upgrejdów wchłaniających ludzi są tylko stealth consume.

 

Ja z kolei męczę od wczoraj harda i już psychicznie nie wytrzymuję. Zostało mi parę misji do końca ale nie wiem czy dam radę, niektóre misje przegięte w hu.j . Chyba przy ostatnim Callu na veteranie się tak nie męczyłem. A eventy nawet na złoto szczególnie war i movement to już totalny hardcore jak dla mnie.

Edytowane przez Slupek88
Odnośnik do komentarza

Eventy nawet na platynę są banalne(nie licząc kilku glide'ow),przynajmniej dla mnie(2ch lewych rąk co prawda nie mam,ale też "bogiem manualu" bym się nie nazwał).Oczywiście mówię to z perspektywy wymaxowanej postaci i events robionych na medium(nie mam pojęcia czy difficulty lvl wpływa na ich trudność).Tak jak mówię jestem pewny,że bez problemu mógłbym jeszcze poprawić wyniki przy movemencie czy warze(za to przy glidach co trudniejszych chyba bym pada przez okno wyrzucił).Kluczem jest spróbowanie kilku opcji i wtedy samemu można się zdziwić jakie te jeszcze chwilę temu przegięte eventy są łatwe(jak ktoś nie chcę się bawić w research'era sposobów to google//gamespot i voila).

Odnośnik do komentarza

Widocznie ja jestem tak cienki albo ty tak dobry ;) . No tak czy siak będę męczył jeszcze te eventy.

 

 

Ale prawdziwy zonk i granice mojej wytrzymałości to ostatni boss SH. Od wczoraj się z nim męczę i z hu#@ nie mogę przejść. Przeczytałem już taktyki na niego na innych forach + youtube ale dupaaaaa. Za cholerę nie mogę go przejść, a dokładniej drugiej części walki kiedy mamy rozwalić go w 3 minuty. W chwili gdy się kończy czas zostaje mu prawie cały kawałek energii. Nic nie działa na niego, ani ataki swordem z powietrza, ani macka no nic. Nie wiem czym i jak go mam ubić w te 3 minuty. Jakieś sposoby, pomysły? Oczywiście mowa o hardzie.

 

 

Edit: Za skuteczną pomoc poratuję kodzikiem na 48 h hehe :P.

Edytowane przez Slupek88
Odnośnik do komentarza

Ja jak już mówiłem mam wszystkie na platynie(oczywiście nie musiałem robić wszystkich,bo na 60% miałem już takie czasy,które mnie kwalifikowały do platyny) robione wymaxowanym Alexem na medium.Cóż można powiedzieć..problemy miałem z dwoma glide eventami oraz z bodaj 4 eventami "bitewnymi"(problemem event jest dla mnie wtedy jak nie zaliczam go w 3-4 razach).Ogólnie w niektórych war eventach musisz olać np hinty mówiące żeby zabijać tylko zaznaczone cele.Jak nie dajesz rady sam a nie chce Ci się bawić w odkrywce to na necie jest pełno rad dzięki,którym wszystkie "battle events" są co najmniej proste..GL ^_^

Odnośnik do komentarza

No wiem wiem właśnie że są. Niektóre mi już pomogły ale te ostatnie war-y są dla mnie zbyt hardcorowe. A na razie muszę odsapnąć po zaliczonym hardzie który prawie doprowadził mnie do zawału.

No właśnie szukam gdzieś informacji na necie ale nigdzie nie mogę znaleźć czy jak gramy na easy to eventy są łatwiejsze. To znaczy czy poziom trudności również wpływa na eventy.

Odnośnik do komentarza

Fabuła może nie jest najlepsza, ale sposób jej opowiedzania (Web of Intrigues) jest IMO świetny.

czy miasto w ktorym nie ma nic do roboty

O kurde, pojechałeś po bandzie O.o Ja osobiście w grach wolę misje fabularne, ale w Prototype jest akurat tyle misji pobocznych, że za każdym razem kończę przynajmniej jeden Consume Event.

Ale dobra, ja się nie kłócę, bo podobnie mam z Far Cry 2 - nie trawię tego tytułu, a na forum mnie za to biczują :P

Edytowane przez miki77
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...