Skocz do zawartości

Prototype


C1REX

Rekomendowane odpowiedzi

http://e3.gamespot.com/video/6211133/?hd=1

 

Wywiad z RadicalManem na e3 :P Chyba nic nowego ciekawego nie powiedzial, ale zawsze troche 'real gameplayu' widac :P

 

http://www.mygamercard.net/leaderboard.php...mp;x=43&y=5

 

Już graja :/

 

Mozna zobaczyc achievy, jezeli jest sie zalogowanym do LIVE. Ciekawy jest - zabij 50 osob w 5 sekund, niezla masakra sie szykuje :D

 

 

Znalazlem jeszcze takiego imo ciekawego posta kogos z Radical

 

One of my tasks was to create the feel of New York in conflict. Part of the solution was to create "Hives under Assault". While I dont want to spoil anything, these battles escalate as the game progresses. I can promise you that you will see the Military and the Infected forces slugging it.

 

One of my favorite things to do is stand on a rooftop near a Military Base that is right on the fringe of an infected zone and just watch the horde shamble up the streets into the withering fire of the US Marine Corp. The basic Infected dont stand a chance, though if you bait a big one into a base you'll see a much more serious fight.

 

I hope you all enjoy the carnage that I spent my time, energy and even a bit of love to bring to you all ;)

 

 

Czy tylko dla mnie ta gra wydaje sie az tak UBERUBERUBER? Jakos widze male zainteresowanie :/

Edytowane przez Trufs
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 198
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

http://xbox360.ign.com/dor/objects/950254/...iler_60109.html

 

Jak dla mnie GOTY, nie wiem jaka gra w tym roku moglaby dac wiecej funu niz hyper parkour i rozpieprzanie tak wieloma roznymi mocami wszystkiego co sie rusza ;]

inFamous ? :)

Jeśli nie zależy Ci na ratowaniu ludzkości, to masz właśnie do dyspozycji "hyper parkour i rozpieprzanie wieloma roznymi mocami wszystkiego co sie rusza" :)

Odnośnik do komentarza
inFamous ? :)

Jeśli nie zależy Ci na ratowaniu ludzkości, to masz właśnie do dyspozycji "hyper parkour i rozpieprzanie wieloma roznymi mocami wszystkiego co sie rusza" :)

 

Myslalem tylko w kategori tego, w co moge zagrac - to co bedzie na x360 :) Infamous faktycznie wyglada ciekawie, ale nie az tak fajnie jak protek IMO. W IF chyba nie ma 'hyper parkour', tylko 'slow parkour' powolne wdrapywanie sie na budynek zamiast wbieganie z buta na wiezowce :D

Odnośnik do komentarza

Uffff, powiem tak, do wszystkich którzy czekają na premiere, czekajcie bo jest naprawdę na co czekać, gra masakruje klimatem, rozgrywką, totalnie wszystkim, przerywniki filmowe doskonałe, a to co nasz bohater może ze sobą zrobić przechodzi najsmielsze oczekiwania, pomyśleć że jestem przed obroną i muszę odłożyć pada na jakiś miesiąc, ale nie wiem czy dam radę i nie będe się bronił we wrześniu :D , ta gra skopie tyłek każdemu kto w nią zagra.

Odnośnik do komentarza

Ciesze sie ze potwierdzasz moje przeczucia odnosnie gry, bedzie wypas :)

 

Wracajac do daty premiery - myslicie, ze bedzie przed 12stym w jakims sklepie? Czy wogole 12stego bedzie? Wieksze gry raczej sa na premiere, ale mniejsze/mniej znane chyba z opoznieniem :/ Gdzie najszybciej/najtaniej bedzie mozna ja kupic?

.... wiem ze duzo pytan, ale moze ktos sie lepiej orientuje ode mnie w temacie polskich sklepow i dat premier :D

Odnośnik do komentarza

Jak wysylaja 12stego to pewnie nie dojdzie szybciej niz po weekendzie, chyba ze maja jakiegos dobrego kuriera co w soboty dowozi :P

 

Ja wolalbym miec juz w piatek gre... ale jezeli bedzie tylko w empiku/mm za 250zl czy cos takiego to chyba bym musial poczekac :/ Gra genialna, ale bez przesady, juz te 190 jak na allegro daloby sie jakos zakceptowac... xd

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=P_mLeo3bMC0

 

Gameplay jakiegos 'espaniola', widac jak pozera babcie, a potem biega nia po miescie i parkour'uje :P Ciekawe tez, ze mozna wbiec z wozem na budynek :P

Odnośnik do komentarza

Po pierwszym kontakcie z grą muszę przyznać, że daje radę :] Jak juz pewnie wszyscy wiedzą cały fun tej gry polega na mega rozwałce i mocach głównego madafaki. Prolog ryje beret (pokazane i od razu dostępne wszystkie moce które sa do odblokowania potem w grze). Graficznie nie ma szału, ale za to klimat wymiata. Jeśli chodzi o fabułę to po 4 misjach mam na razie tylko niewyraźny zarys, ale czuję że będzie mogła wciągnąć (jak dla mnie to coś w stylu Farenheit'a, bohater, który budzi się i nie wie ocb. itp.). Więcej napiszę jak troche jeszcze pogram...

Odnośnik do komentarza

Ta gra miażdży po prostu. Można zrobić taką rozpierduchę, że głowa pęka, a i poczucie bycia niezniszczalnym supermenem-madafakerem jeszcze nigdy nie było tak silne :P Fabuła rozwija sie ciekawie, ale jeszcze za mało misji zaliczyłem, żeby coś napisać na ten temat, za to przerywniki filmowe zrealizowane bardzo ładnie (lepiej niż w Infamous).

Edytowane przez Komandos
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...