Skocz do zawartości

Prototype


C1REX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 198
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

LOL nie wiem gdzie ty w tej grze widzisz doczytywanie obiektów, bo ja pędząc na max sprincie przez miasto nic takiego nie zauważyłem. No chyba, że stoisz na najwyższym wieżowcu i patrzysz w dół, to się zgodzę ;) Pograj sobie w GTS4 albo Infamous to zobaczysz co to jest doczytywanie obiektów :lol:

W GTA4 się nagrałem i to grubo włącznie z dodatkiem ;) . Fakt tamtejszego doczytywanie to nic nie pobije, ale w Proto też jest chodź przyznam że, na znikomym poziomie. Dosłownie parę razy doczytał mi się budynek czy drzewko. No ale nie ma się co dziwić przy takiej grafice nie powinien występować.

 

Co racja to racja gra wciąga jak koko.

Odnośnik do komentarza
NA razie jest to dla mnie najlepsza gra w jaką zagrałem w tym roku.

Crackdown <= Infamous < GTA 4 < AC < Prototype

 

 

Gierka pierwsza klasa, ale nie wytrzymałem, ten znak równości pomiędzy infasmous i crackdown to jeden z lepszych motyów jakie ostatnio widziałem, chyba, że to ironia :)

 

 

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Średnia ocen Prototype na PS3

http://www.gamerankings.com/ps3/942350-prototype/index.html

 

Średnia ocen Prototype na Xbox 360

http://www.gamerankings.com/xbox360/942351...type/index.html

 

 

IGN pewnie średnią ocen na PS3 jeszcze zdąży obniżyć.Ja z kupnem powstrzymam się do nowego numeru PSX Extreme i zobacze jak zgredy go oceniły :)

tylko co ta ocena oznacza?

ze na PS3 lepiej prezentuje sie gra czy ocena graczy z PS3 po prostu jest lepsza niz graczy z X0 a gra prezentuje sie na obu podobnie, pytam bo majac obie konsolki nie wiem na ktora wybierac :), zaznaczam ze wole pada od X0 wiec i gry jak sa porównywalne to wole na X0 wybierac...

Odnośnik do komentarza
Średnia ocen Prototype na PS3

http://www.gamerankings.com/ps3/942350-prototype/index.html

 

Średnia ocen Prototype na Xbox 360

http://www.gamerankings.com/xbox360/942351...type/index.html

 

 

IGN pewnie średnią ocen na PS3 jeszcze zdąży obniżyć.Ja z kupnem powstrzymam się do nowego numeru PSX Extreme i zobacze jak zgredy go oceniły :)

To ciekawe, bo podobno wersja PS3 ma jakieś problemy z instalacją, przez co nie można grać.

Odnośnik do komentarza
Gierka pierwsza klasa, ale nie wytrzymałem, ten znak równości pomiędzy infasmous i crackdown to jeden z lepszych motyów jakie ostatnio widziałem, chyba, że to ironia :)

 

pozdro

 

szczerze to po prostu Infamous był dla mnie najbardziej oczekiwaną grą na ps3 pierwszego półrocza (bardziej niż killzone 2 które wymiata) a znudził mi się ten tytuł szybko. Prototype na razie wygrywa we wszystkim prócz kwestii technicznych (bugi, grafa etc). A dla mnie najważniejszy w grze jest klimat i grywalność.

 

P.S. Ja wiem że Crackdown to tak 2 poziomy niżej niż infamous ale to taka moja subiektywna opinia jeżeli chodzi o miodność tytułów :)

Odnośnik do komentarza
tylko co ta ocena oznacza?

ze na PS3 lepiej prezentuje sie gra czy ocena graczy z PS3 po prostu jest lepsza niz graczy z X0 a gra prezentuje sie na obu podobnie, pytam bo majac obie konsolki nie wiem na ktora wybierac :), zaznaczam ze wole pada od X0 wiec i gry jak sa porównywalne to wole na X0 wybierac...

Ja wybieram wersje na PS3 z jednego prostego powodu,na moim TV będzie wyglądać po prostu lepiej(HDMI PS3 > Component Xbox 360) i nie będę musiał się bać,że mi Xbox płyte zjedzie.

Odnośnik do komentarza

@up

Widze ze ladne jazdy masz z kreceniem kuleczek na plytkach przez x'a ale okej jedz dropsy dalej :)

 

w Crackdowna nie gralem bo po gameplay'u mi sie jakis "biedny" wydal, a demo InFamous mnie na maxa wkrecilo,

a prototype mi sie podoba ze wzgledu ze mamy overpower bohatera, a jego skakanie po dachac i to szybkowanie suuuuuuuuuuper

mi sie widzi wiec musze przetestowac ten tytul =D

Odnośnik do komentarza

Fuck dobry jesteś jeżeli wczoraj zacząłeś ;) . Ja zacząłem grać wczoraj ok. 16 skończyłem o 2 w nocy, a może zrobiłem z 5-6 misji głównych. Na razie bawię się w eventy, challenge no i ogólną zadymę. Gra po prostu nie ma sobie równych, czuję się jak podczas pierwszego grania w GTA3. Akcję, rozpierduchę którą możemy rozkręcić urywa łeb. Samo latanie-skakanie po mieście daje w pizd. frajdy.

 

Samo pakowanie naszego Alex-a również wypada świetnie. Nowe moce, nowe zabawki śmierci, dłuższe jumpy itd. Czuć że, gramy chorym w(pipi)i... madafakiem. A ubijanie cywili, psiarni czy wojskowych na tysiące sposobów to cud-miód.

 

Co do aczivów to racja są dosyć trudne a raczej czasochłonne. Przejście bez zginięcia, przejście gry konsumując tylko 10 ludzi, znalezienie wszystkich wspomnień. Oj będzie dużo roboty.

Odnośnik do komentarza
Ja wybieram wersje na PS3 z jednego prostego powodu,na moim TV będzie wyglądać po prostu lepiej(HDMI PS3 > Component Xbox 360) i nie będę musiał się bać,że mi Xbox płyte zjedzie.

ja nie pytalem sie o sprzet, a o sama gre czy jest z czyms lepsza na konkretna platforme, Twoje sugestie sa jak dla mnie bezsensowne, jak masz jakiegos X0 zloma to go wymien, po co trzymac zloma i na niego narzekac?

 

akurat X360 mam z HDMI (na Ps3 gra ma wyzsza rozdzialke? czy sa w tej samej? (wtedy na X0 lepiej bo upscaluje sama do 1080p)), i akurat instalacja pelna gry na HDD tylko na X0, loadingi nieporownywalnie szybsze i calkowita cisza jak i plyta zero zuzywania, dla mnie komfort lepszy...

ale to pominmy bo nie o to chodzilo,a pytanie bylo jakie bylo :)

Odnośnik do komentarza
wolek92:chodzi Ci o cracka 1?

przeciez ta gra to stara jak swiat a Ty wymagasz od niej cudow

wyjdzie crack 2 to bedzie wtedy mozna sie zastanowic jak to sie ma do prototype

 

No, nie miałem do czego porównać : ).

 

Co do gry - jest zaj.ebiście. Mega rozwałka, fajnie przedstawiona fabuła, parkour i dobrze dobrany główny bohater. Największe brawa dla rozpierduchy, w końcu można powalczyć z helikopterami. W sensie, że nie ma QTE tylko sami decydujemy jak go rozwalić. Można wystrzelić z bazooki, rzucić samochodem albo co najlepsze rozwalić własnymi rękami. dodając do tego akrobacje na dużych wysokościach, sprawia to dużo radochy :D. Dziwnie trochę rozwiązali pływanie - po wskoczeniu do wody, automatycznie wyrzuca nas na brzeg (nie umieramy, ale w wodzie nie możemy też sterować naszym bohaterem).

 

Mam pytanie - zaszedłem w fabule do momentu gdzie miasto ma okręgi, które opanowało albo wojsko albo ta zaraza ( :P ). Pokazywał się TIP, że bo rozwaleniu np. bazy wojskowej można zyskać dużo expa. Wszedłem do bazy, zabiłem wszystkich przeciwników i dostałem 2,5k exp. O to w tym chodzi ?

Edytowane przez wolek92
Odnośnik do komentarza
Musisz zniszczyć budynek "zarazy" lub baze wojskową, czołgiem np.

 

Najlepiej helikopterem nabijać expa:) Latasz sobie po całym mieście i strzelasz z dystansu do wszystkich baz wojskowych i baz poczwarek ;) Ja tak nabijam na upgrade zamiast challenges :) helikoptery są dostępne chyba po 10 misji a może i wcześniej.

Odnośnik do komentarza

No, też mam troszku :P Teraz staram się zrobić acziwa, w którym trzeba zabić te ponad 53k zainfekowanych. Ze wszystkimi mocami jest rozpierducha konkretna :D Najlepsza jest ta osłona (inny strój) + ostrze. Mrrraauuu :twisted:

 

edit: Czy te killsy będą się naliczać dalej, gdy rozpocznę grę od nowa na Hardzie, czy się wyzerują?

Edytowane przez Bojan_Zaw
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...