Skocz do zawartości

Prototype


C1REX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 198
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Wszystko ładnie pięknie ale zastanawiam się jaki gatunek będzie reprezentowała ta gra. Coś podobnego do Crackdowna albo GTA? A może bardziej Splinter Cell czy Assassin Creed. Trudno mi ją zaklasyfikować na dzień dzisiejszy. Pewnie dlatego, że nie widziałem ani jednego gameplay'a.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
Gość maciek88

wyszly jakies urywki z gameplay'a i jak dla mnie gra prezentuje sie wykur.wiscie. skojarzenia z Crackdown'em, ktory jest absolutna rewelacja na 'odstres'. cenie wyzej ponad te wszystkie hity z koncowki roku, ktore jakos zadnego podrygu juz u mnie nie wywoluja.

Odnośnik do komentarza

Nie dali, tylko podobno wyciekł. A ja jestem na tak, na razie bez żadnych achów i ochów ale... Po pierwsze jestem fanem gier "freewolnych" pod każda postacią. Po drugie fabuła może, być dobra, jak na razie dobrze się zapowiada. Po trzecie motyw, w którym wcielamy się w jakiegoś typa, przypomina mi "Matrix-a" a dokładnie, agentów jak wcielali się w innych ;) . Po czwarte, w takich grach, grafika nigdy nie jest najwyższych lotów. A po piąte i ostatnie, nie wiadomo w jakiej fazie produkcji jest gra. Jestem dobrych myśli, odkąd przeczytałem zapowiedź w PSX Extreme swego czasu.

Odnośnik do komentarza

To lubię, nikt nie grał, wszyscy widzieli max kilka minut (sekund?) gameplay'u i już wszyscy wiedzą. Crap.

brawo za obiektywizm i danie szansy grze która się jeszcze nie ukazała

 

Fakt, że może to być drugie Fracture. Duży potencjał, a gra średnia.

Ocenię jak zobaczę/pogram, bo gdybać to sobie można.

Jak na razie fajne patenty widziałem, średnią grafikę (to akurat mnie mało obchodzi) i meeeega skoki. Zapowiada się ciekawie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...