Skocz do zawartości

Prototype


C1REX

Rekomendowane odpowiedzi

gra juz troche "powstaje" i jak zobaczylem te "gameplaye" to zaniemowilem :D

 

signap dobrze ze zaznaczyles na poczatku ze "czasami" hehehheehe

z toba krolik tez sie moge zgodzic, to moze byc drugi fracture :lol:

 

najbardziej mnie rozbawil motyw z gameplayu kiedy to "bohater" rzuca czlowiekiem w helikopter, ktory wybucha ... :lol: chyba jakims czlonkiem alkaidy w niego rzucil (pewnie chlop mial kilo c4 pod ubraniem)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 198
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

http://www.gamingfront.net/news/711/prototype-review/

 

Oby wieksze serwisy typu IGN i GameSpot tez daly takie oceny albo wyzsze. Szykuje sie uber hicior ;) Heh jeszcze tyle czekania :/

 

 

http://forums.activision.com/viewtopic.php...751346a9782f1a0

 

kolejnych 20 pytan uzyskalo odpowiedz :)

 

19. What personal event has occurred while you or a coworker has been playing that made your inner gamer squeal with glee? (Creten)

 

Answer: This is a tough question because from play-testing the game over many months our QA team has witnessed some pretty crazy things. One of the best things was when Alex had whipfist-jacked onto a chopper, and before he could jack it, another chopper had sent a missile careening into Alex. The explosion took out the chopper Alex was about to jack and as it was hurtling towards the earth, Alex actually began parkouring UP the flaming carcass of the chopper, since parkour can interact with any object. That was one of those âwhoa!!â moments, for sure.

 

Niezle!! :P

Edytowane przez Trufs
Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

Nie no serio gra wyglada bardzo średnio, obawiam się kupy chciałbym się mylić. Typek ma sporo mocy, ale mayhem moża powodować schematyczność rozgrywki jeśli twórcy nie skupią się na ciekawych zadaniach a nie tylko mocach. Zreszta gra wyglada jak poprzedni twór Radical Hulk jakiś tam, który był grywalny, ale z czasem nudny.

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Zapewniam Cię, ze sie mylisz :)

 

Widziales trailer z misjami?

 

Oprocz ciekawych misji jest tez totalana rozwalka, moce, parkour, ciekawa fabuly, web of intrigue no i poboczne 'mini-misje' typu jak najwieksza rozwalka, wyscig czy dolec do okreslonego miejsca glide'ujac :)

 

ps. jest tez new game + :D

Edytowane przez Trufs
Odnośnik do komentarza

gejmplej jest przecież najważniejszy. tony miodu są wstanie wynagrodzić inne kulejące elementy, których mam nadzieję, będzie w tej grze jak najmniej.

kolejna kwestia to Web of Intrigue - to rozwiązanie, które daje ogromne pole do popisu i myślę, że udało się to wszystko ogarnąć, dzięki czemu fabuła może się naprawdę ciekawie rozwijać. ja patrzę pozytywnie w przyszłość.

 

nie może każdy kolejny tytuł, na który czekałem z mniejszymi bądź większymi ale zawsze wypiekami, okazać się słaby lub w najlepszym razie niewystarczająco dobry... chociażby Velvet Assassin, Fuel czy Damnation.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...