Skocz do zawartości

World of Warcraft !


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

uff, dobrze że nie musiałem pobierać tych 20 giga :D

 

kurde, nie wiem jak Wy, ale ja wracam do WoW, klimaty Pandarii podobają mi się bardziej niż wszystkie dodatki :) do tego wszystkie zmiany, które zauważyłem były na plus (talenty, nie trzeba kupować skili). Osobiście polecam sprawdzić, a monkiem super się gra, miśki też są spoczko. :)

Odnośnik do komentarza

Wpierw miałem freezy raz na jakiś czas teraz nie idzie po patchu odpalić gry.Postać się ładuje i nagle freeze komp siada.Nie mam pojęcia co jest ustawienia na minimum , usuwanie addonów , reinstal nic nie pomaga.Nie wiem już co robić jak będzie tak dalej trzeba wowa odstawić coś komputerowi on nie pasuje bo wszystkie gry działają świetnie.Wiecie może o co może chodzić?

Odnośnik do komentarza

Robiłem wszystko.Problem ten miałem już wcześniej ale rzadziej się pojawiał.Może to wina systemu (WIN 7 64bit) bo na xp nie miałem żadnych problemów.Po za tym na zagranicznych serwisach parę osób ma to samo po update 5.0.4.

Edytowane przez szarku123
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

dobiłem do 60lvl mojego dwarfa huntera (grałem na classic servie) i przesiadłem się wczoraj na triala. no jednak skok jakościowy jest ogromny, ale nie wiem czy jestem gotowy płacić za grę miesiąc w miesiąc ;). od lat omijałem mmo szerokim łukiem i teraz wiem, że słusznie robiłem. przez ten tydzień zagubiłem się gdzieś w czasie i przestrzeni ;P.

 

te zmiany w talent systemie to co, że nie trzeba kupować u trenera tylko wpadają z levelami?

Edytowane przez tk___tk
Odnośnik do komentarza

W skrócie:

"Większość talentów i tak zawsze brałeś. Nikt nie weźmie talentu mówiącego 'Twój fireball jest bardziej czerwony' zamiast 'Twój Fireball zadaje dodatkowo 10000% więcej damage'."

 

Ja się w pewnym sensie z tym zgadzam, ale uważam, zę talenty które były w WotLK były fajniejsze. Wtedy było widać jak na dłoni lepszych i gorszych graczy. Teraz drzewka się nie da zepsuć, więc nawet Twoja 2letnia siostra mogła by zrobić dobrze działający build.

Odnośnik do komentarza

I tak miałem zawsze wszystkie możliwe skille wyciągniete na paski, bo podczas raidów używam praktycznie każdego skilla dostępnego dla mojego drzewa (hpally). Różnica polega na drobnych szczegółach typu: często wolę mieć passive speed boosta z każdego judgmenta, bo mam odruch judgmentowania, niż mieć oddzielnego binda do Speed of Light. A jak są walki które faktycznie wymagają speeda w określonym momencie to mogę sobie dzięki nowemu systemowi talentów zmienić ten jeden talent 20 sec przed pullem bez hs'owania do SW. Z puntku widzenia rywalizacji o world 1sta, bo takiej gildii gram, taka swoboda dokonywania zmian jest niezwykle ważna.

Edytowane przez ghost.
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Nowe haceki...ja (pipi)ę...jakie to proste...pustactwo...debilizm...nie znam nawet stratsów...wszystko przechodzi sie intuicyjnie...samo...jak przypomnę sobie heroiki z premier poprzednich dodatków to aż mi się łezka w oku kręci...jakies CC było tam nawet, sharing stratsów przed bossami itd...

Eeee... bylo przez bardzo krotko, a pozniej od razu to nerfili.

@ghost.: Czy ja wiem, najwieksze cioty ode mnie z gildii wbijaja goldy tam... . Sam sie nie moge wypowiedziec bo juz nie gram, ale pewnie bym facerollowal to jak kazdy content od czasow wotlka.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...