Skocz do zawartości

World of Warcraft !


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

Mi tak jak napisałem wszystko zajęło 12h. Cały czas questowałem, jesli pojawiła się jakas nowa instancja po level upie to wbijałem do niej żeby sprawdzić co i jak ale tylko po jednym razie. W nagrand poszło najszybciej. W ogóle od 96-100 wbiłem relatywnie szybko, pierwszego dnia myslałem, że przez garnizony będę się musiał dłużej męczyć.

 

 

edit: w heroicach na początkowym etapie gry bez CC się nie obejdzie :D

Edytowane przez ornit
Odnośnik do komentarza

Mimo że zużyłem boosta na rogala (burning legion) to udało mi się znaleźć ogarniętą gildie na BB . Co nie dziwne kultura i uprzejmość dużo większa niż wśród polaków . Nie wiem jak na BL ale jeżeli Polacy zachowują się tam tak jak czesi na BB to współczuje obcokrajowcom .

Odnośnik do komentarza

Z tego co pamiętam brałem za 88 zł z allegro prepaid a do tego -20 zł kupon.Dalej jestem zdania że blizzard w przypadku kupna dodatku powinien chociaż te 2 tygodnie grania dawać bo trochę szkoda wywalać aż tyle hajsu . A dodatek brałem w emipku za 120 zł ale nie wiem czy dalej za tyle jest.

Odnośnik do komentarza

Wow! Ładnie się Blizzard zachował. Ci, którzy mieli aktywne subskrupcje od dnia premiery WoD dostaną dodatkowe pięć dni grania.

http://www.mmo-champion.com/content/4522-Message-from-J-Allen-Brack-Five-Free-Days-of-Gametime

 

edit: Przerobiłem wszystkie HCki oprócz UBRS jako dps i nigdzie nie widziałem zastosowania CC. Wpada się w grupę potworów i napierdala póki nie zginą.

Edytowane przez ornit
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Akurat raczej nic nowego, bo blizz często rozdawał darmowe dni, jak mieli problemy z serwerami.

 

No i jak tam ogólnie dodatek ? Idzie w to pograć ? Byłem nałogowym graczem wowa, ale każdy nastepny dodatek to tony ułatwień, a instancje to raczej bieg do przodu i o nic się nie martw. Ehh pamiętam jak kiedyś Deadmines było wyzwaniem nawet :D

Odnośnik do komentarza

Czy tylko mi się wydaje,że na 100 nie ma co robić w chwili obecnej ? Praktycznie zero daily,bicia repy(chyba,że ktoś jest masochistą i chce bić moby po 5 repy),a heroici i legendarke da się wyfarmić w ~10 dungów.

Jak ktoś gra plate dps to zmieńcie na tanka i z 40min kolejek zrobią sie 1min :D Na miękko idzie tankować nawet w dps sprzęcie.

Edytowane przez Soban
Odnośnik do komentarza

No u mnie właśnie na odwrót jest za dużo do roboty. Dungeon jak już się trafi to reszta dps'ów robi połowę tego co ja a healerzy nie ogarniają zamieszania więc rzadko kiedy uda się ukończyć.Profesje dużo ciężej się robi , LW to udręka a first aid do tej pory nie wiem jak robić :D . Ogólnie roboty jest sporo tym bardziej że muszę dobić porządny gear bo z tego co widziałem niedługo gildia planuje pierwszy raid.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...