Skocz do zawartości

World of Warcraft !


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

Moim "rodzimym" serwerem jest Terokkar, gdzie mam Draenei protection warriora PvE i Troll frost mage'a PvP. Obie postaci na 90. Od niedawna przeniosłem się i najpewniej tam się zadomowię na Burning Legion, gdzie leveluję (obecnie w Northrend) mojego Undead protection warriora.

 

edyta: odradzam Terokkar, zwłaszcza Hordzie. Stosunek Alliance : (w)horde na serwerze to 8:1.

Edytowane przez WezyrBiałegostoku
Odnośnik do komentarza

Przecież to się w głowie nie miesci. Partacze nie spodziewali się tego, że wszyscy, którzy zakupili dodatek będą chcieli w niego zagrać? Nie pamiętam aby kiedykolwiek na moim gównianym serwerze stały kolejki do gry (tzn. kiedys realmy nie były połączone). Amerykanie naprawdę wierzą w te ataki DDOS czy zostało to napisane z sarkazmem? Dzis wracałem ok godziny 14 do garnizonu kiedy nagle zawisłem w powietrzu (mogłemw wyczuć smród gówna bo wczesniej garnizonowy HS mi się zawiesił....). Pomyslałem "okej, shit happens", przeładowałem grę i wiszę nadal. Stwierdziłem, że wrócę później hahaha. 2006 w kolejce...

 

edyta: 2/3 serverów mam oznaczone na czerwono jako "locked".

edya 2: w dodatku serwery były dzis wyłączone od 5.00-9.50. No (pipi)a co ja mam robić w tym czasie ze swoim życiem?

Edytowane przez ornit
Odnośnik do komentarza

bo wygodniej powiedziec ze ddos niz sie przyznac ze sie spartaczylo

 

jak zawsze jest to spowodowane ze servery ktorych potrzebuja przez calosc trwania gry to jakies 3/4 tego co potrzebuja na premiere. mogliby wynajac na ten tydzien dwa wiecej ale po co zmiejszac sobie zyski. jakby ich obchodzilo zadowolenie klientow :D

 

ja tam czekam az cyrki z serverami i bugi w grze sie naprawia bo po co psuc sobie przyjemnosc z gry. tak mi mikolaj przyniesie i bedzie co robic w przerwie swiatecznej :D

Odnośnik do komentarza

Świetny jest ten dodatek. Po słabym Cataclysmie i MoP znowu chce się grać w Wowa. Iron Horde wymiata, masa świetnych questów przeplatana filmikami, które przypominają mi mój ulubiony quest line z wotlka z Angrathar the Wrathgate. Dodatkowo świetny pomysł z rozwijaniem garnizonu, czuję, że stracę tam sporo czasu. No i chyba po raz pierwszy mam ochotę bardziej na PvE niż PvP. Jednak Gul'dan czy Ner'zhul > jakieś Sha of anger czy inne mogushany.

 

Jak by ktoś chciał pograć to piszcie, gram na Burning Legion nick Fruitpanda 96 prot warrior póki co. Obecnie 800 w kolejce  :frog:

 

e: horda

Edytowane przez teddy
Odnośnik do komentarza

Ciekawi mnie czy Blizzard ma zamiar zrobić coś z tymi serwerami, bo nie wiem jak to widzą oni, ale do końca miesiąca chciałbym jednak zagrać bez 2h kolejki :/

 

Czuję, że moim mainem w WoD będzie levelowany przeze mnie prot warrior, Makkash. Również Horda.

Odnośnik do komentarza

ile zajęło Wam wybicie 100 levelu?

 

W mojej gildii "Siewcy Śmierci" (czerstwa nazwa btw) były setki w dwa dni od premiery dodatku. Podobno wystarczy questować i pęka w moment.

 

P.S. Otrzymuję info "World server is down", macie podobnie? Mogę wybrać postać, ładuje grę i wyrzuca mnie do wyboru postaci.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...