Skocz do zawartości

Monster Hunter Freedom 2/2G/Unite


Dworek

Rekomendowane odpowiedzi

plate'y całkiem łatwo mozna zrobyc z ogona (zwłaszcza na dalszym poziomie) , najlepszy sposob to mocny LS/GS , zbroja ktora daje +1 carve (czyli mozna 2 razy wyiciąc ogon zamiast 1) , lecisz i obcinasz ogon, 2 razy go wycinasz i jesli nie ma plate to opuszczasz questa i od nowa, mniejwiecej 2-4 minuty zajmuje taka akcja i podczas niej masz 2 szanse na plate

 

zbroja ktora daje ten skill to niebieska zbroja gildii

taka

snap016us4.png

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

a na jakim etapie jestes?

najwieksza szansa na plate jest z ogona zwyklego (w sensie zwyky kolor) losa powyzej 4hr - 12%

ponizej 4hr jest tylko 2% xD (albo 3-4% z ciałą albo za rozwalenie glowy)

 

jak widac zdobycie plate przed 4hr jest bardzo trudne ;p

 

a jesli jestes juz powyzej i masz dostep do questu z losem to tnij ogon nawet bez tej zbroi i wychodz z questa jak nie dostaniesz, zprobja powoduje ze masz 2 szanse na quest, ale nawet z jedną szansą to powinno dosyc szybko pojsc (statystycznie najpozniej po 10 obcietych ogonach powinienes znalesc)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Plate'y to lajt. Co jakiś czas same wypadają. Ruby to koszmar, na szczęście nie mam zamiaru w najbliższym czasie znowu ich szukać.

Ja już niby wszystkie questy wypełniłem, został Akantor. Walczyłem z nim raz i już wiem, że łatwo nie będzie :(

I taka dziwna sprawa, podobno jest trening z Shogunem, a ja go jakoś nie mam w training menu.

Edytowane przez hiacynt
Odnośnik do komentarza

Shen: serio nie mozesz jej zrobic ? sa chyba 2 wersje, wczesniejsza i pozniejsza bardziej dopakowana, nazwyaja sie Guild Knight, tą wczesniejsza robi sie łatwo z roznych dziwnych itemow xD

 

hiacynt; akantor nie jest wcale trudny xD

 

najlatwiejsza metoda to zbroja ktora ma block+2 (hermitaur albo gravios na przyklad) i gunlanca (najlepiej gun chariot) , porpsotu stoisz przed jego pyskiem i walisz ciosem na ukos (blok+trójkąt) a jak widzisz ze cos robi to przestajesz i tylko blokujesz, w ten sposob walka trwa okolo 25 min i masz serio bardzo malo okazji zeby zginąć ;p

 

trudniejszy sposob to porządny młot i bieganie na około i walenie po mordzie :D (jest trudniej bo nie ma bloku ale za to mozna go zabic ponizej 15 minut)

 

jeszcze inny: duale z dragonem i walenie po tylnych nogach i czasem po pysku

 

ale ogolnie kazda bronią da sie go zabic tylko tzreba sie nauczyc jego zachowania :P

Odnośnik do komentarza

moglbym powiedziec ze przechodzenie calej gry jednym typem broni jest troche lamerskie xDDD

 

nie no, moze nie lamerskie ale jednak po coś jest te 11 typow broni ;p po co sie trzymac jednego?:P

 

na rozych przeicniwkow rozne bronie lepiej lub gorzej sie sprawdzaja , serio warto sie nauczyc walczyc kilkoma:p

 

a jak sie juz upierasz na LS to polecam na akantora smolder dragon sworda

Odnośnik do komentarza

Dla mnie w Hunterze nic nie jest banalne ja pocisnąłem Akantora Gun Chariotem no i co z tego.Idź na niego z gun lancą i zobaczymy ile ci to zajmie kozaku.

Jak ktoś chce Ruby lub Plate to niech idzie na Silvera i na bank dostanie ja tam najwięcej tego zdobyłem,bierzemy młot Diablo Chaos Broker i po 8 min lub szybciej pada.

Odnośnik do komentarza

to prawda ze z gunlancą wcale nie jest luzacko, poprostu inne sposoby sa jeszcze trudniejsze ;p tez mozna zginąć ;p ale blok ratuje w kilku sytuacjach ;p (a jest cios ktory mimo block+2 zabiera 1/3 życia;p)

 

chociaz jak z kazdym - jak sie zabije juz pare razy to potem jest w miare łatwo :P

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

wlasnie se zrobilem kota złodzieja , potrafi atakując wykrasc itemy, zawsze 1-3 wiecej itemy w nagrode to miło :)

 

ale ogolnie na dluzsza mete to koty nie sa mega pomocne, glowną zaleta jest to ze przeciwnik nie skupia sie caly czas na tobie, wiec mozna cos zjesc, naostrzyc sie albo podejsc od tylu i mu przywalic :D (chociaz czasem to przeszkadza bo jesli chcesz atakowac tylko głowe a on sie odwraca do kota to musisz ganiac ;p)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...