Skocz do zawartości

Monster Hunter Freedom 2/2G/Unite


Dworek

Rekomendowane odpowiedzi

mozliwe ze pomysliles velicopreye z velicodromem (albo giadromem)

 

przeciwnicy z "prey" na koncu to sa najslabsze raptorki, taki typowe małe przeszkadzajki

a ci co maja "drome" to są "samce alfa" wieksza i silniejsze, takie mini-bossy ;)

 

preye sa na 1-5 ciosow , ale dromy juz troszke wiecej jak sie ma slaba broń

 

wiec mozliwe ze pomiliło ci sie i daltego wygladalo dziwnie

Odnośnik do komentarza

za pomocą gałki było po to zeby starczylo guzikow na inne czynnosci xD

 

po 500 godiznach gry atakowanie gałką to był dla mnie "jedyny sluszny" sposób na gre xDDDDDD (ale za to we wszystkich innych grach mi sie sterowanie mylio w tamtym czasie;p)

 

 

btw ja przynaje nie gralem na wii

 

ale widze na 2 problemy ktore sa nieuniknione

 

1 precyzja i time'img na willocie zawsze bedzie gorsza bo czas potzrebny na machniecie ręką jest dluzszy niz czas potrzbny na nacisniecie guzika

2 po wielu godiznach gry ręce moga odpaść od machania :) a mh to nie ejst gra na 5 minut przecziez :P (kiedys w jedynke na ps2 gralem w necie przez miesiec, kazdej nocy po 6 godizn, cała noc, nie wyobrazam sobie cala noc machac willotem ;p)

Odnośnik do komentarza
za pomocą gałki było po to zeby starczylo guzikow na inne czynnosci xD

 

po 500 godiznach gry atakowanie gałką to był dla mnie "jedyny sluszny" sposób na gre xDDDDDD (ale za to we wszystkich innych grach mi sie sterowanie mylio w tamtym czasie;p)

 

 

btw ja przynaje nie gralem na wii

 

ale widze na 2 problemy ktore sa nieuniknione

 

1 precyzja i time'img na willocie zawsze bedzie gorsza bo czas potzrebny na machniecie ręką jest dluzszy niz czas potrzbny na nacisniecie guzika

2 po wielu godiznach gry ręce moga odpaść od machania :) a mh to nie ejst gra na 5 minut przecziez :P (kiedys w jedynke na ps2 gralem w necie przez miesiec, kazdej nocy po 6 godizn, cała noc, nie wyobrazam sobie cala noc machac willotem ;p)

Dokładnie,zgadzam się ze wszystkim.Na wii też nie grałem.

Odnośnik do komentarza

2 spray

jutro premiera 2G

juz os paru dni jest w necie ;p

 

ja nie zasysam bo nie mam przerobionego psp, za to powaznie mysle zeby kupic japonca z japonii ;p (dla tej gry kupilem psp to moge i sprowadzic gre;p)

 

a teraz:

dopiero rpzed chwila ujawniony został nowy przeciwnik!!! :(

 

do ostaniej chwili czekali

 

bedzie now nowy boss ostateczny, po pokonaniu akantora beda nowe questy na g-rank te najtrudniejsze a na koncu bedzie on!

lodowy brat akantora ;)

Ucamulbas.jpg

 

walka z nim bedzie miala miejsce na specjalnej górskiejlodowej arenie, czyli nie nowa mapa w calosci tylko jedna lokacja jak u akantora

bronie z niego robione sa tak przepkaowane ze omg :D (np duale ponad 400raw, gs ponad 1600 raw)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

sejva mozna skonwertowac

 

ja juz sam nie wiem, gralem w japonczyka (mh2dos) na ps2, i w miare sobie radziłem, chociaz pare opcji pozostalo dla mnie tajmnicą XD

 

w sumie da sie grać

 

narazie czekam na informacje o wersji angielskiej albo o patchu angielkim robionym przez fanow

 

chociaz podejzewam ze nie wytrzymam i za kilka dni zamowie z japonii ;p

 

btw pojawily se screenty nowych broni (jak ktos nie lubi spoilerow i chcial by sam odkryc nowy sprzet to niech nie patrzy ;p)

http://www.geocities.jp/mix_red0000/

sa powalajacE!!!!!!!!!!!!!! omg te screeny mnie motywuja zeby jednak grac w japońca ;p

Odnośnik do komentarza

Brat Akantora hehe(lodowy kloc) padnie tak samo jak brat ;) .Zadziwia mnie to że udało im się dochowac go w tajemnicy :( .Ja poczekam na wersje ENG bo jakoś nie widzę dla siebie przyszłości grając w japońca.

Te screeny mają dziwny format i nie mogę zobaczyc broni.Ten GS z 1600 RAW(no comment) ciekawe ile BOW będzie miał ??

Odnośnik do komentarza

chyba najsilniejszy bow ma okolo 430 dmg :)

 

te bronie wydaja sie prze(pipi)ane ale przeciwnicy na przawdziwym g-rank stali sie o wiele silniejsi

 

podobno typek zabijał dual red khezu przez 40 minut, gdy normalnie powinno to trwac okolo 15-20 min (gdyby to był dual khezu na 5-6hr)

 

wiec jesli przeciwnicy maja 2 razy wiecej zycia niz mieli dotychczas na najtrudniejsyzm poziomie to bronie tez poiwnny miec kopa :/

 

chociaz dziwnie sie patrzy na lance 805dmg i 120ice :P

albo na sns 490dmg i 120ice :D

albo HH 1820 ktory w dodatku ma nutki odpowiednie do zagrania "attack up large" 2x co prawdopodbnie da efekt ponad 2200 dmg:p\

 

 

 

ALE!!!!!! jest jedna chamska rzecz ... nie działa połaczenie adrenaline+2 i herocis!!! :whistling:

pozatym wiele ostatecznych zbroi (aka, fatalisy, lao) straciły skille ktore dawaly im powera (co rpawda beda teraz nowe o wiele lepsze zbroje, ale te ktore kiedys byly najlepsze beda crapem , np zbroja aka stracila hear protect)

 

aha i sa nowe skille w zbrojak i od kotków - niektore za(pipi)iste! XD

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza
mam nadzieje że nie będzie tak że SnS będzie miał 500 RAW to by była głupota.T

no juz maja 490 + 120 ice wiec juz masz :whistling:

 

ale wcale to nie oznacza ze bedzie łatwo, wszyscy maja nowe ciosy

wszyscy sa twardsi - bron sie czesciej odbija

itp

pozatym wiele rzeczy zostalo oslabionych

 

tak naprawde gra sie zrobila o wiele trudniejsza mimo dopakowanych broni

 

Cały czas cisnę z True Devil Slicerem, będzie jeszcze coś lepszego w tej materii ?

ma na mysli czy da sie rozwinac tru devil slicera? nie da sie (chociaz w 2G bedzie sie dało)

 

ale jest kupa silniejszych LSów ;p

Odnośnik do komentarza

zalezy z ktorym, jest kilka silniejszych, z niektorymi sa wielkie problemy ;p

 

smolder dragonsword jest bardzo dobry na elder dragony (teo, luna, kusha itp) - dosyc latwo go zrobic glownie z LAO

 

bardzo duzo raw dmg:

 

galeic flame - glownei z kushy i rathlosa sie robi

 

albo divine slasher - trudny do zrobienia , wiekszosc ludzi mowi ze to najlepszy LS w grze (w sumie maja racje;p)

 

ewentualnie imperial sword , latwy do zrobienia

 

jeszcze ewentualnie susano blade, robi sie bardzo latwo bo z itemow w stylu

Elder Thnk You+: 1, Elder Thank You: 1, Fire Dragon Claw: 10

chociaz muszisz zabic garoena na koncu hr6 zeby zdobyc thank you+

 

devil slicer nadal bedzie dobry na przeciwnikow podatnych na błyskawice, ale na pozostałych lepiej zrobic cos nowego

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...