Skocz do zawartości

Monster Hunter Freedom 2/2G/Unite


Dworek

Rekomendowane odpowiedzi

szkoda tylko ze beda dostepne tylko u eldera a nie w tych najtrudniejszych questach

ale dobrze chociaz ze u eldera będą teraz o wiele trudniejsze questy tez :) bo te co teraz są to praktycznie wszystkie na 2 minuty (i to doslownie)

chyba dla Ciebie sa na dwie minuty ;p ja nie moge paru urgentow przejsc :)

dual rajanga robie dluzej :D

 

ale ogolnie to freedom2 to łatwizna skoro nawet na g-rank (te najtrudniejsze multiplayerowe czyli potwory maja 4x zycia) mozna samemu zrobic w 3-6 minut :P

 

dual plesa na g rank robie w 5-6 min

ratlosa i iana okolo 10 min

4 horns to troche dluzej ale niecale 20 min

no i gravios tez musi swoje potrwac, ale diablos i grav to maja najwiecej zycia z "nomrlanych przeciwnikow"

 

 

sory ze tak gadam jak bym sie chwalil czy cos, ale juz nie mam prawie co robic ;) nie wytrzymam miesiaca do 2G , a co dopiero wielu michów do 2G w zrozumialym języku ;) arghhh

 

szkoda ze nie mam z kim grac, nawet chetnie bym komus pomogl porobic te łatwe questy ;) cokolwiek ;) z innymi sie o wiele fajniej gra :)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Shen: szybkie zabijanie przeciwnikow a męczenie sie z rathlos plate to zuplenie 2 inne sprwy ;p plate'y sa wkurzajace;p i trafiaja sie rzadko, na szczescie we freedomie ich nie potrzebowalem i nie musialem sie męczyc :) chociaz są sposoby zwiekszajace szanse ;p

aha i oogolnie jak jestes na hr3 to raczej olej :) chyba ze masz ochote po 50 walkach nadal miec zero ;p

dopiero potem jest je troche łatwiej zdobyc :D

najlepiej biegać na ogon zwykłego losa, (powyzej 4hr) w zbroi ktora pozwala wycinać 2 razy ogon :) z ogona na wyzszym poziomie masz 12% na plate, jak tniesz 2 razy to po kilku obcietych ogonach powinienes złapać (jak nie ma to wychodzisz z questa i znowu) przy okazji mozna tez znalesc "rathlos ruby" ktore tez jest wkurzajace xD

 

 

ale jak chcesz pomocy to przyjedź to mozemy powalczyc razem ;p

 

 

Osci: temat wcale nie jest az taki oblegany, gra tu tylko z 5-6 osob, a co jest w grze? potrafi wciągnac na 500 godizn .. cos musi w sobie mieć :P

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza
Według mnie w tej grze nie ma nic absolutnie, gralem 45min i wiecej nie zagrałem, ale to juz kwestia gustu.

Bo grałeś tylko 45 min, jeśli dla ciebie w tej grze nic nie ma to ja jestem ślepy.Nie iwdzisz:

1.ilości broni

2.ilości zbroi

3.ilości stworów(może trochę przesadzam)

4.granie w multi

Jeśli tego nie widzisz to brak mi słów. :)

Odnośnik do komentarza

ej to w pelni normalne ze sie zraził... po 45 minutach nie mozna absolutnie nic ocenic, nawet zrobieni wszystkich tych PODSTAWOWYCH traningow trwa ze 2 godizny :)

pewnie poszedl na jakiegos questa, dostał w dupe i sie zraził :)

 

 

to tak jak by powiedziec ze MGS jest glupi po zobaczeniu ekranu z napsiem "press start" :) bo wlasnie taki jest przelicznik na 45 minut gry w MH XD

 

 

chociaz nie ma co go przekonywac, wiadomo ze nie kazdemu sie spodoba, jedyne co jest smieszne to ocenianie po tak krotkim czasie ;p

Odnośnik do komentarza

MH:F2 - dopakowana MH:F + tutoriale, które baaaaardzo pomagają zrozumieć mechanikę gry, czego brakowało w jedynce. Jak już zaczynać przygodę z MH to od dwójki (chociaż i tak jedyneczka bardziej mi się podobała, nie wiem jakiś sentyment czuję, do dzisiaj mam save'a z moją zbroją z Garugi xD).

Odnośnik do komentarza

ja ponad 10 godizn biegalem w tym zimowym ubranku, tylko bronie robilem :( ale to dlatego ze juz wiedziałem co i jak i ze nie potrzebuje zbroi :D chyba dopiero do walki z kuku zrobilem se cos nowego :(

 

 

edit co do tej listy wszechczasów to ciekawe ze sa na niej praktycznie same jRPGi xDD

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

niestety to tylko plotka a screen to fake

aczkolwiek jest ejszcze szansa ze czekają z tym newsem do ostatniej chwili (oficjalnym newsem)

w koncu do tej pory ujawniali wszystko po trochu, a jeszcze troche czasu zostalo, moze zostawiaja najlepsze na koniec <_< (chociaz espinas to akurat nie jest moje najwieksze marzenie :D)

 

viploaderf124966.jpg

Odnośnik do komentarza

sprzedaj jedynke i atakuj odrazu 2 :P

 

glowne roznice - wiecej wszystkiego :)

- wiecej lokacji (wiekszosc nowych)

- wiecej przeciwnikow (rodzajów)

- wiecej rodzajow broni (w jedynce 6, a w dwójce 11, co znacznie urozmaica zabawe - bo kazdym typem walczy sie zupelmnie inaczej i tzreba sie go osobno uczyc, i stosowac inne taktyki

- wiecej broni (mniejwiecej 40-60 sztuk z kazdego rodzaju, w jedynce bylo.. nie pamietam ale ze 30 z kazdego, i bylo tylko 6 rodzajow)

- o wieeeelee wiecej zbroi (w jedynce okolo 30, w dwojce prawie 300 zestawów) - (zbroja składa sie z 5 kupowanych osobno kawalkow)

- kilka nowych zdolnosci i bajerów

 

hm no i rozne pomniejsze, w sumie nie pamietam dokladnie tych drobiazgow teraz, poprostu jest o wiele wiecej wszystkiego :)

Odnośnik do komentarza

nie

 

jedynka na ps2 byla bardzo "okrojona" w porownaniu z freedom2, pozatym o wiele trudniejsza, dostał bys w dupe i sie zraził ;p

a co najgorsze w jedynce na ps2 bardzo mało mozna zrobic samemu na singlu, okolo 30% gry, a teraz juz nie pograsz na multi (pomijajac pirata) bo servery juz nie działają (w rpzeciwienstwei do tego we freedom2 mozesz wszystkie questy zrobic sam, tzn mozna samemu grac w multiplayerowe questy, a na ps2 takiej opcji na ma)

 

wiec wpakowal bys sie w okrojoną, krotką, i hardkorowo trudną gre ;p jasne ze ejst szansa zeby ci sie spodobało ale jednak lepiej zainwestowac we dreedom2 , ktory jest bardziej przyjazny :P nie martw sie jesli lubisz hardkor i tak go znajdziesz ;) bo ogolnie gra jest trudna dopóki sie jej nie wymasteruje

 

da sie wybrac płeć, morde i głos postaci na poczatku

 

co do 2G to nie wiadomo, jap bedzie juz za kilka dni, ale ni ma ofiajlnych danych na temat wersji angielskiej, niestety jesli wyjdzie angielska należy sie spodziewac najwczesniej za 4-5 miesiecy

 

ale za to za okolo 1-2 miesiace poinno byc juz fanowskie tłumaczenie ;>

 

 

ps. jedynke oceniam surowo bo staram sie patzrec oczami nie-fanboja :P to nie ejst gra dla kazdego :P

sam do niej nie wracam :P mh2dos albo freedom2 sa poprostu o wiele bardziej rozbudowane i daja wiecej do roboty wiec fajniej sie gra ;>

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Gralem w demo jedynki, gdzie do pokonania mialem 3 velo(pipi)reye i pokonalem je za pierwszym razem (dzungla). Za to w Freedom 2 jednego meczylem kilka minut zanim padl :<. Nie wiem, moze demo jedynki na ps2 jest takie latwe? (Swoja droga, to demo jest baaardzo biedne, oprocz polowania na velo(pipi)reye nie ma tam NIC do roboty - 3 minuty grania ;)).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...