Skocz do zawartości

Monster Hunter Freedom 2/2G/Unite


Dworek

Rekomendowane odpowiedzi

żaby sa w dżungli w lokacji nr 3

http://www.gamefaqs.com/portable/psp/file/934395/50002

tam gdzie znak zapytania i napisa "bait" (sa tam robaki i żaby, nieskoczone, mozna uzbierac max- radze to zrobic na luznym quescie a nie pdoczas walki;p)

 

sa tez podobno w gorach w lokacji z jeziorem, ale ja ich tam nigdy nie szukalem ;p

Odnośnik do komentarza

Żaby są na jungli na 3(zawsze mam problem w jungli gdzie 3 a gdzie 4 :) ),jak idziesz od obozu na 3 to gdy już na niej będziesz skręcasz w prawo i tam będzie jakby kwiat na ziemi i tam są żaby.

Plesiotha wyciągasz z wody wędką tak dla zabawy,ale jak wyciągniesz go z wody tym sposobem to trochę HP mu zabierze i to tyle.

LS są kozackie moja ulubiona broń nie miałem tylko dwóch bo pod koniec już mi się nie chciało.

Odnośnik do komentarza

wielkie dzieki Yano , tam jeszcze nic nie szukałem, teraz to sobie katanką z nim poradze, bo łukami i kuszami to mi nie wychodzi gra, ale jeszcze potrenuje . a widze ze Ty to stary wyżeracz tej gryy !! :D poczekaj poczekaj jeszcze z 2 miechy i też taki bede :)

 

ooo Dworek widać nasepny wyzeracz- pochłanacz MHF :lol3: tnx hopy, jak jeszcze z czymś bede miał klopoty to walę do was!!

 

aha potrzebóje lightkristala na ulepszenie katanki. 1 mam ale nie wim skąd , gdzie drugiego znajde??

Odnośnik do komentarza

Łuki są fajne,ale na początku też ich nie lubiłem no a co do kuszy ty tylko na fatalisa i dual kirin.Mam nabite 505 h i każdy quest mam choc raz zrobiony i strasznie dużo setów,broni.

 

 

Rozwal Gypcerosowi głowe to dostaniesz po queście jest też szansa że wytniesz.Lub na Farmie chyba z 3 mining point.

Edytowane przez Dworek
Odnośnik do komentarza

mi sie wydaje ze wykopałem go na planszy z wulkanem, ale potem hyba z 5 razy tam hodziłem i nidz!! a tera znowu z tym dupkiem mam walczyć!! a co rozumiesz przez rozwalenie mu głowy?? caly czas mam nawalać w jego łeb,nigdzie indziej?? bo ja go załatwiłem stojąc praktycznie cały czas pod nim.

Edytowane przez pumbx83
Odnośnik do komentarza

na glowie ma kryształ ktory sie swieci jak jest wsciekły, wal w glowe dopóki go nie rozwalisz a potem jak chcesz

 

 

mozesz tez wykopac light crystalw jaskiniach na bagnie (kilofem)

 

 

a łuk na plesa jest akurat bardzo dobry, tylko ze na tym poziomie gry nie masz dostepu do zadnych fajnych luków

Odnośnik do komentarza

i to jeszcze na najtrudnieszym poziomie pod koniec gry :)

 

odpowiedzią sa 3 slowa

akantor bow - najbardziej przepakowana broń ;p

adrenaline+2 - skill w zbroi ktory zwiesza atak jak sie ma ponizej 40% zycia

heroics -skill od kotów z kuchni ktory jeszcze bardziej zwieksza atak jak sie ma mniej niz 10 zycia :D

 

taki zestaw daje okolo 700 dmg (jak na łuk to bardzo duzo)

po wyłowieniu plesa z wody nawet nie zdazyl zauwazyc co go zabilo ;)

praktycznie kazdy strzał powodowal flinch (oznake bólu) tak ze nawet nie mogł sie poruszyć ;p

drugi tak samo ;p

Odnośnik do komentarza

akantor bow robi sie z ostatniego boss - akantora :)

ale nie trzeba robic wszystkich quwestow zeby móc z nim wlaczyc, zeby dosc na wyzszy poziom trzeba zrobic tylko kilka odpowiednich questow a potem "urgent"

 

tak czy siak taki wypasiony łuk sie moze przydac nawet jak sie juz prawie wszystko zrobilo ;)

 

 

btw rzeczy w sklepie nie pojawią sie po misjach tylko po zdobyciu konkretnych przediotów , np jak zabijesz kogos tam i zdobedziesz jego łuske i akurat dany przedmiot wymaga jej to wtedy sie pojawi

 

gdybys zrobil wszystkie misje ale nigdy nie zebral zadnego przedmioty z pokonanych przeciwnikow to by sie nic nie pojawiało ;p

 

 

 

edit: akantor to kawał bydlaka :D ale ejst bardzo powplny wiec wcale nei ejst taki trudny ;)

http://heros-world.sakura.ne.jp/sroom/gazo/akamu.jpg

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

downlouduj spokojnie, s sekcji "bonus" wal jak leci (zreszta chyba wszystkie na raz idą;p) kilka przydanych bajerów bedzie tam (np mięso do kupienia w sklepie)

 

a z questów to event questy sa rozne ciekawe, ale narazie wiekszosc jest za trudna dla ciebie;p

 

challange questy to takei "treningi" raczej nie ma potrzeby sie nimi bawic ;p

Odnośnik do komentarza

Ja je dostawałem dotychczas w misjach treningowych za zabicie bodajże Diablosa i Kirina.

 

1) Czy tego Lao Shan z HR (chyba 4) da się zabić, bo ja dotychczas tylko przepędzałem go. Muszę zadać więcej DMG żeby go powalić (cały czas mam True Devil Slicer) i czy z tym mieczem jest to możliwe ?

2) Kiedy będą eldery dostępne do zabicia a nie tylko do spowodowania żeby uciekły ?

Edytowane przez hiacynt
Odnośnik do komentarza

pumb: gram od okolo 1.5 roku (na pcozatku gralem w jedynke na ps2, potem w japonska dwójke na ps2, a od listopada we freedom2 na psp, zreszta to moja jedyna gra na psp i tylko dla niej kupilem;p) podczas tego poltora roku miale czasem rpzerwy, nie gram codiznnie ;p (szczegolnie po wycisnieciu tego co sie dalo z MH2 troche mialem przerwy, w okolicach wakacji, potem sie znou napaliłem i pogralem az w koncu kupilem psp)

 

expand pickaxe zdobywa sie gloweni z treningów , domyslam sie ze chcesz sboie "rozmnożyć" rozne kamienie, podpowiem ze latwiej juz pobiegac do wulkanu z kilofem niz meczyc sie z tymi expandami :)

 

hiacynt:

1 oczywiscie ze da sie zabic, ale devil slicer sie do tego nie nadaje (moze i jest szansa ale znikoma i musial bys sie ostro starac;p)

najlatwiej go zabic mocnym młotem (anvil hammer wystarczy na czerwonego, onslaught byłby lepszy, a diablo chaos broker albo dragon demolisher najlepsze)

pozatym jelsi chcesz jakeigos elementu uzywac to dragon albo od biedy ogień

dual sword albo sns z duza ilsocia dragona tez sobie radzi

ale jesli nie masz np smolder dragonsworda to lepiej zainwestuj w młot (i uzywaj trójkąta caly czas na brzuchu, tzw triple pound)

 

2 eldery zawsze mozna zabić, tylko ze uciekają po 25 minutach, wiec trzeba je zabic zanim ten czaś minie :D ale spoko - jak elder ucieknie i wezmiesz znowu questa z nim (niekoniecznie pod rząd) to spotkasz tego samego osobnika ktory uciekł, bedzie oslabiony itp, wiec mozesz go zabic w 2 albo 3 rundzie

Odnośnik do komentarza

pytanie lamki. Mam zassane demo tej gierki po japońsku. Jest tam menu. I w tym menu jest O i X . Jak naduszę O to pojawia się trailer , a jak naduszę na X to się nic nie pojawia O_o

 

Ściągnąłem tylko filmik? Ma to chyba 14MB

Odnośnik do komentarza

to demo to tylko filmik, nie da sie pograc

 

Co daje artisan ? Mi sie wydaje, że wydłuża pasek sharp co oznaczałoby, że skill ten przydaje się do broni z kiepską ostrością jak np. ten LS z dragonem.

tak, wydluza pasek ostrosci, czasem dodaje wrecz nową (niebieska i biała) , a ostrosc ma duze znaczenie wiec te skill jest zjabiscie rpzydatny w kazdej broni, jeden z najlepszych skilli (chyba moj ulubiony)

 

 

 

 

edit:

wczoraj (przdwczoraj) była premiera MHP2G - pierwszego dnia sprzedlo sie 670,000 egzemplarzy :D

najlepszy wynik w historii psp, i jeden z lepszych wynikow sprzedarzy w japonii ogolnie ;)

 

mam nadzieje ze zdazy sie na informacja załapac do nowego PE XD (w rubryce o japonii jest lista najlepiej sprzedajacych sie gier, nowy MH ma zagawarntowane wysokie miejsce rpzez dlugi czas :))

 

(pipi) jedyny żal jest taki ze poza japonią sprzedaż jest 10 razy gorsza (ogolnie jesli chodzi o MH)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...