Skocz do zawartości

Fear Factory


Butcher

Rekomendowane odpowiedzi

Gość _Milan_

No i ch.uj, zespol strzela w ta sama grupe odbiorców, niewyzyte prawicze brudasy z naszywkami na rekawach, obok metallici i paradise lost, nikt powazny nie kupi pudelka na sniadanie z kiczowata nazwa kapeli.

mowie o tej limitce, bo sam zespol to tlyko slaby jest, i nie mam nic do ich fanów.

 

k(pipi)a, to jest gorsze niz trumna metalików i szorty ac/dc

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Zajebista płyta. Prawdę głosi naklejka/cytat z MH: "Powrót do formy z czasów Demanufacture". MOC.

Limitka mnie zawiodła - fajnie pomyślane opakowanie, ale z bonusów tylko Crash Test. Reszta online.

Ale do zbiorów pasuje mi idealnie :]

 

ej a orientujesz sie co oni wlasciwie dograli do nowefgo albumu? Crash test to wiem, ale jak czytalem wywiad to mialo byc tez Sangre de Ninos i Martyr, a na necie widze dema z 91, wiec co za utwory jeszcze wchodza ostatecznie w pakiet dodatkowych?

Odnośnik do komentarza

Amazon US wymienia:

Disc: 2

1. CRASH TEST

2. BIG GOD

3. SELF IMMOLATION

4. SOUL WOUND

 

ale jednocześnie w opisie płyty widnieje ilość CD - 1 :blink:

Nie znalazłem też nigdzie opinii userów ani info, czy faktycznie wyszła jakaś Limitka 2CD, więc zamiast inwestowac na ślepo i czekać na przesyłke z USA, kupiłem u nas. Bo finalnie może się okazać, że wszystkie poza Crash Test są de facto online, a nie na dysku. Czyli na jedno wychodzi.

Ale temat mnie męczy i będe go drążył.

 

Edyta:

Wiki podaje dokładnie to co myślałem - pozostała trójka to te wersje dostępne online (sam jeszcze tam nie wchodziłem).

Ponadto:

"The band also re-recorded versions of "Martyr" (also from Soul of a New Machine) and "Sangre de Ni?os", both of which have yet to be released."

Czyli pewnie czekają na single.

Edytowane przez Butcher
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...