Skocz do zawartości

Fear Factory


Butcher

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

o matko boska, matko tereso w okulorach i święty antoni na kupce gnoju, jest!

 

 

fearfactorygenexuscd.jpg

 

Tracklist:
01 – Autonomous Combat System
02 – Anodized
03 – Dielectric
04 – Soul Hacker
05 – Protomech
06 – Genexus
07 – Church Of Execution
08 – Regenerate
09 – Battle For Utopia
10 – Expiration Date
11 – Mandatory Sacrifice (Genexus Remix) [bonus Track]
12 – Enhanced Reality (Bonus Track)
 
320kbps
 
 
 
Dzisiaj już nic innego nie poleci :fsg:
  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Jest dobrze. Powiem wiecej, jest BARDZO DOBRZE. Nie ma efektu znudzenia jak przy Industrialist. Wrecz przeciwnie, kawalki wchodza jeden po drugim jak rozgrzany noz w maslo. Od razu widac, ze usiedli i bardziej przemysleli album niz to mialo miejsce w przypadku poprzednika. Bonusowe kawalki rowniez dra tylek. Chcialbym uslyszec plyte nagrana zupelnie w takiej konwencji (nie mam na mysli remixow jak Redemanufacture). Dzis znow bedzie walkowane. Caly czas uwazam, ze Mechanize to najlepsze scierwo jakie nagrali, ale nowy album jest w czolowce.

Dzieki Masorz ☺

Odnośnik do komentarza

Kiedys tam kiedys, w czwartkowe wieczory na RMF byla audycja metalowa. Mozna bylo posluchac nowych kawalkow, relacji z koncertow czy wygrac bilety. Pamietam jak puszczali wlasnie FF kawalek po kawalku, a ja z kuzynkiem, przy radiomagnetofonie Daria 802 sterczelismy i nagrywalismy na kasete kawalek po kawalku. Powiedzialem wtedy do niego, motyla noga ci to zrobia kariere (tak samo przewidzialem Slipknotowi i Kornowi :sorcerer: ) trzeba jechac na jakis koncert jak tylko bedzie w PL. No i pare miesiecy pozniej okazalo sie beda headlinerem na Metalmani w Jaworznie. Nie pamietam juz wszystkiego dzis, wiem ze dostalem autograf od Burtona i jego dziewczyny/zony ktora grala w innym zespole (bodajze Drain) i bylem posrany :obama:.

Ne byl to moj pierwszy wiekszy koncert, bo do tego czasu najmilej wspominalem FNM w Zabrzu, ale rozj.ebal mnie wtedy na czesci. Pozniej jeszcze tylko Sepultura z Maxem, Korn, Slipknot i pozamiatane.

Generalnie polecam taki tryb zycia :kaz:

Edytowane przez El Loco Chocko
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

To byly czasy kiedy hard core u nas raczkowal i wszelkie zespoly typu Stuck Mojo czy Maruder byly od razu hejtowane. Pamietam jak wokalista ze Stuck Mojo skoczyl w tlum i pozniej wrocil na scene juz bez buta. Nawet nie wiem czy mu go oddali. Ale wiem ze stalem pozniej w kolejce po wode, a tam typ do typa ze gdyby on skoczyl blizej nich to by za(pipi)ali w ryj. Strasznie nietolerancyjne srodowisko bylo wtedy. Jak System of a Dow grali przed Slayerem tez ich wygwizdali i kazali spie.dalac. Po tym wydarzeniu chyba uznali ze Polska nie jest juz na liscie krajow gdzie beda koncertowac.

Odnośnik do komentarza

Dwa glosy wyzej nabily mi glowe Demnufcture, ktorego od jakiegos czasu nie slyszalem. Przesluchalem te kilka razy od wczoraj i tak - jest to album wybitny. W koncu od niego wszystko sie zaczelo na dobre dla FF.

 

Byc moze naraze sie co niektorym, ale stawiam Mechanize na rowni. Dla mnje nie ma tam zadnej slabej nuty, a na Demanufacture wymazalbym Dog Day Sunrise. Pisschrist to cudo i powinno reprezentowac plyte, nie Replica.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...