Skocz do zawartości

Fear Factory


Butcher

Rekomendowane odpowiedzi

Że mnie nie stać na inną koszulke to jeszcze normalne, ale jakiś tam typ z fir faktory i dzień w dzień tą samą koszulke ma? ; / W ogóle jakoś dla mnie robienie sobię zdjęć z członkami zespołów jest lamerskie.

 

(pipi)a a na asymmetry to sobie z kazdym zdjecia robiles xd

 

Teraz to "lamerskie".

Odnośnik do komentarza

Masorz nie chwal się zdjęciami tyle, wiesz , że ja mam z wszsytkimi fotki zarówno z Warszawy jak i z Krakowa:) I wiesz, że Burton wziął od jednego fana autograf:)? A tym fanem wiesz chyba kto był he he he

 

 

 

Ps. Cazares wraca do Assesino:) także nie będzie trzepał kasy z FF:) Fear Factory wróci jednak do Europy z koncertami w grudniu:) Wiem ,bo gadałem z Burtonem chyba z 15min.:)

Edytowane przez Mike Patton
Odnośnik do komentarza

Że mnie nie stać na inną koszulke to jeszcze normalne, ale jakiś tam typ z fir faktory i dzień w dzień tą samą koszulke ma? ; / W ogóle jakoś dla mnie robienie sobię zdjęć z członkami zespołów jest lamerskie.

 

(pipi) a na asymmetry to sobie z kazdym zdjecia robiles xd

 

Teraz to "lamerskie".

tylko time to burn i mota bo se z nim igadałem i koval walił foty, ale już już spokój.

Odnośnik do komentarza

Warszawa, Progresja (09.08.2010)

 

W ciagu 20 letniej kariery zespół Fear Factory był zaledwie dwa razy w Polsce (1996 i 2006) a teraz taka niespodzianka i aż dwukrotnie wystapili w Polsce:) Mając w pamięci świetny występ na Hunter Fest w 2006r. nie mogłem się doczekać już tych dwóch koncertów! Zastanawiałem się jak to wszystko będzie wyglądało z nowym składem, ale moje obawy były bez podstawne Hoglan daję radę, także wcale nie widać/słychać braku Herrery, Dino w świetnej formie i nawet Burton wokalnie daje radę, bo z jego wokalem to różnie bywało... Zdziwiłem się słabą frekfencją w Progresji było zaledwie 450 osób w porównaniu chociażby z majowym koncertem Lamb of God to mało... Smutne, że zespół przyjeżdza do nas rzadko a jak już przyjechał to frekfencja była średnia:( Nie wiem może to wina, że są wakacje? może dlatego, że aż dwa koncerty u nas zagrali? a moze dlatego, że w tym roku w Polsce jest dużo dobrych koncertów...

Po koncercie udało mi się poznać cały zespół a Burtonem spędziłem chyba z 15min. razem z 3 innymi fanami. Burton pokazywał nam na swojej komórce zdjęcia swoich dzieci, zdjęcia swojej żony czy zdjęcia ze swoimi idolami takimi jak : Nick Cave, Godflesh czy The Young Gods. Zapytałem oczywiście o co dokładnie chodzi, że w podziękowaniach do płyty "Soul of the New Machine" widnieją Mike Patton, Jim Martin i Billy Goud czyli członkowie Faith No More. Burton odpowiedział , że zespół Faith No More wyciągnął ich z podziemia a Billy był producentem pierwszej demówki Fear Factory:) Burton jeszcze mi powiedział " Widziałeś klip Faith No More do Midlife Crisis" ja odparłem " jasnę, że tak widziałem go chyba z milion razy" a on na to " to zauważyłeś, że Billy już wtedy nas promował, bo w tym klipie ma koszulkę FF" a ja wytrzeszczyłem takie gały! Bo oglądałem ten klip setki razy i nigdy tego nie zauważyłem:( Po koncercie natrafiłem na kafejkę internetową i odrazu to musiałem sprawdzić i co się okazało, że wokalista FF miał rację Billy w tym klipie ma koszulkę FF:) Burton mówił też, że marzy mu się jakiś wyjątkowy koncert w jakimś specjalnym miejscu np. w starym kościele (odrazu przypomniał mi się projekt Pattona Mondo Cane) Było to niezapomniane 15min spędzone z wokalistą Fear Factory:) Strasznie z niego sympatyczny człowiek:)

 

Setlista :

 

Mechanize

Shock

Edgecrusher

Smasher/Devourer

Acres Of Skin

Linchpin

Powershifter

Fear Campaign

Martyr

Scapegoat

Demanufacture

Self Bias Resistor

Zero Signal

Replica

 

Moje klipy z Warszawy:

 

 

Shock -

 

Linchpin -

 

Fear Campaign -

 

Scapegoat -

 

 

 

 

Kraków, LochNess (10.08.2010)

 

Nie nawidzę tego klubu! Mały, ciasny, duszno zawsze jest, scena jest bardzo nisko i chu.owa akustyka... Ale przynajmniej klub był wypełniony w całości , bo było ponad 500 osób, więc przynajmniej lepiej to wyglądało niż nie pełna Progresja. Nie wiem który koncert był lepszy ten w Warszawie czy ten w Krakowie? Oba gigi były magiczne i pewnie nie prędko zobaczymy Fear Factory w Polsce:( Co do setlisty to fajnie, że w Krakowie zagrali genialny "Pisschrist" Także w Krakowie udało się z wszystkimi zrobić zdjęcia a mój kolega przeprowadził nawet 20 min wywiad z Cazaresem:) Po koncercie grupka fanów czekała aż wyjdą wszyscy i ludzie się nie zawiedli kto cierpliwie czekał to mógł bez problemu dostać autograf czy zrobić sobie zdjęcie z członkiem FF:) Dałem Burtonowi moje dvd FF z Hunter Fest strasznie się ucieszył z tego prezentu i kazał mi się nawet podpisać na płycie:) i prosił żebym zostawił swój email , kto wie może za jakiś czas odezwie się do mnie sam Burton C. Bell

 

Jedynie do czego można się przyczepić do tych dwóch koncertów to , że były trochę za krótkie moim zdaniem:( 70min. to trochę krótko...

 

Setlista:

 

Mechanize

Shock

Edgecrusher

Smasher/Devourer

Acres of Skin

Linchpin

Powershifter

Fear Campaign

Martyr

Christploitation

Demanufacture

Self Bias Resistor

Zero Signal

Pisschrist

Replica

 

 

Moje klipy z Krakowa :

 

 

Acres of Skin -

 

Self Bias Resistor -

 

Pisschrist -

 

Replica -

 

 

Meeting fans after the concert Fear Factory with Gene Hoglan -

 

Meeting fans after the concert Fear Factory with Burton C. Bell -

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...
Informowaliśmy niedawno, iż formacja Fear Factory zakończyła proces nagrywania nowego krążka, który otrzymał tytuł "The Industrialist". Poznaliśmy również datę premiery, którą wyznaczono na dzień 1 czerwca.

 

Będzie to koncept album traktujący o robocie walczącym o przetrwanie w świecie przyszłości, do którego teksty napisał wokalista Burton C. Bell.

WTF?

Żródło:

http://www.metalside.pl/news/news_full.php?id=2138

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...