Skocz do zawartości

Fear Factory


Butcher

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Tym razem poszli bardziej w stronę elektroniki i klimatu, tempa też nieco wolniejsze, ale moc oczywiście zgniata jak stutonowy walec.

Jakbym miał porównywać to chyba najbliżej do Obsolete, warto było czekać.

Album lepszy niż Mechanize, ale dopiero czas pokaże.

 

Jaram się i nonstop słucham.

Odnośnik do komentarza

A może znajdzie się w końcu jakiś dobrodziej, który zablokuje ten temat raz na zawsze, tudzież stwierdzi, że ploretariat nie może tutaj pisać. Rzygam już tym Fir Faktory... Gdyby to był chociaż dobry zespół w połowie, kiedykolwiek...

 

Po lekturze mego posta, zalecam się odchamić (przy dobrej muzyce) =>

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 10 miesięcy temu...

Nie wiedziałem gdzie to wrzucić, więc wrzucam tutaj, bo zespół ma dużo wspólnego z Fear Factory...

 

BRUJERIA - Słowacja, Kosice, Collosseum club (18.12.2012)

 

 

W zespole tym przewineli się członkowie takich kapel jak : Asesino, Carcass, Cradle of Filth, At the Gates, Dimmu Borgir, Faith No More, Fear Factory, The Haunted, Napalm Death czy Paradise Lost Paradise Lost. Dziwne ,że zespół nigdy nie wystąpił w Polsce a zagrał w takiej Słowacji... Także tym bardziej cieszę się, że mogłem ich w końcu zobaczyć na żywo!

Miło się słuchało takich utworów jak : "Brujerizmo" "La Migra" "La ley de plomo" czy świetnej przeróbki wielkiego hitu Los Del Rio "Macarena" tutaj pod tytułem "Marijuana" :)

Może kiedyś zawitają też do naszego kraju...

 

 

 

 

"Brujerizmo"

 

 

"Marijuana"

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Ja ten zespół poznałem też w 1995, przy okazji ostu do Mortal Kombat.

Ale chyba nie dorosłem wtedy do metalu i zacząłem ich słuchać od 1998.

Moim ulubionym już zawsze będzie Zero Signal.

 

20 lat temu wyszedł także inny kamień milowy muzyki, czyli:

 

faithnomore.jpg

 

Najlepszy wał:

 

https://www.youtube.com/watch?v=WCyMilBrC34

 

o/

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Właśnie siedzę przy kompie, obrabiam foty do strony internetowej. Z głośników leci właśnie "Demanufacture Reissue". Taka ciekawostka przyrodnicza: autorem okładki do tej płyty jest Dave McKean - grafik, rysownik komiksów. On też stworzył okładkę Machine Head "Burn My Eyes", Paradise Lost "Draconian Times", Dream Theater "Metropolis Pt. 2", dla Fear Factory też do "Obsolete". I dla paru innych kapel. Ogólnie bardzo zdolny człowiek.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...