Skocz do zawartości

Fear Factory


Butcher

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...

Jak nie jak tak :P Trzeba!Widzialem pare filmikow z wczorajszego koncertu i bylo niezle.Zobaczymy jak wypadna dzis w Krakowie :) Az nie moge sie doczekac mimo ze zostaly jeszcze niecale 3 godziny do koncertu :)

 

Ale zeby nie bylo za fajnie to i tak musze pomarudzic :

1.łeee nie ma pisschrist w setliscie :(

2.new breed tez nie ma :(

3.a gdzie Resurrection ?

3 zamiast acres of skin wolalbym damaged :P

4.wsiakl mi gdzies przy przeprowadzce digipack obsolete ktory mialem wziasc do podpisania :(

Odnośnik do komentarza

Dobra, po ochlonięciu napisze parę sensownych zdań.

 

Koncert sam w sobie genialny, setlista - miazga, Burton mial świetny kontakt z publiką. Niesamowita moc i energia pomimo braku circle-pitów(chyba wiek fanów na to nie pozwalal, większosć ludzi grubo po 30 i zaryzykowalbym stwierdzenie, że bylem tam najmlodszy) wszyscy darli jape i skakali przy takim Edgecrusherze czy Replice. Przed koncertem udalo mi się dorwać czlonków zespolu i zamienilem pare slów, cyknąlem se foty, wszystko spoko. Aż dziw, że tak latwo bylo się do nich dostać, a tak malo ludzi bylo pod ich tourbusem(żeby bylo zabawniej, pożyczonym z Disneylandu). Jedynym minusem byl sam klub. NO KUR.WA POWINNI ZETRZEĆ Z POWIERZCHNI ZIEMI TEN JE.BANY BARAK. Zero klimatyzacji, wentylacji itd. po koncercie, aż musialem koszulkę z potu wyciskać. Nawet sam Burton kilka razy prosil o otwarcie okien. Ale fakt faktem, bylo epicko.

Odnośnik do komentarza

Mówilem o koncercie w Progresji ;), dzisiaj jest w Kraku w Loch Nessie.

Foty z Burtonem i Byronem mogę wstawić jeszcze dzisiaj, a na foto z Cazaresem muszę czekać od jakiegoś randoma, bo sam nie mialem aparatu, a foto z pierwszymi dwoma robil mój kumpel.

 

edit:

chu.j fotka z Burtonem.

09082010036.jpg

Edytowane przez Pelipe
Odnośnik do komentarza

u nas grali mniej wiecej tak : mechanize,shock ,edgecrusher,smasher/devourer ,acres of skin ,linchpin,powershifter,fear campaign (albo final exit -slabo kojarze nowa plyte) ,Christploitation ,martyr,demanufacture,self bias resistor,zero signal ,pisschrist!!!!!!!!! ,replica.

 

setlista moze nie jest spisana dokladnie po kolei, bo nie pamietam kolejnosci ostatnich kawalkow.Nagrywalem koncert na dyktafon to jutro na spokojnie przeslucham i ewentualnie edytuje setliste.

Ogolnie koncert wypas ale pozostal jakis niedosyt po nim ze wzgledu na brak paru kawalkow i takie sobie naglosnienie.

Odnośnik do komentarza

Byłem z Majkiem Pattonem w Krk (on dzień wcześniej był też w Wawie). Koncert był przechu.jski!

Energia i rozpie.rdol, same genialne wałki (chociaż szkoda, że przez Dino nie grają nic z Archetype i Transgression).

Potem jeszcze fotki z wszystkimi członkami zespołu pod tym Disneyowskim busem i tak zaliczyłem najlepszy koncert w swoim marnym życiu.

Potem zarzucę fotką, bo coś mi ich komp nie widzi z komóry.

 

HAIL!!!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...