Skocz do zawartości

Fear Factory


Butcher

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 lat później...
  • 3 tygodnie później...

Fear Factory? Jedna z moich ulubionych kapel, tuż obok Type O Negative. A skąd i jak się zapoznałem z ich muzyką? Z soundtracku do pierwszego filmu Mortal Kombat. Dostałem od mamy w prezencie kasetę, na niej znalazłem FF i genialny vocal Petera Steele z TypeO's i się zaczęło polowanie na ich muzykę :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
17 godzin temu, Yap napisał:

FF nowa plyte robi/zrobili? Zwienczenie moich mokrych snow. Miejmy nadzieje, ze czas wykorzystali dobrze i jakosc Mechanize/Genexus siegna na przynajmniej 85%

Tak. Płyta była w pewnym sensie gotowa już chyba w 2017 roku. W pewnym sensie, bo tamta wersja miała automat perkusyjny zamiast "żywej" perki. Podobno po nagraniu wysłali materiał do wytwórni i z wydania płyty nic nie wyszło głównie przez procesy sądowe z Wolbersem i Herrerą. Zespół był w stanie zawieszenia, Bell zniknął i nie odzywał się do kolegów z zespołu, a w końcu po jakichś 3 latach oznajmił że odszedł z FF. Płyta ma mieć premierę w czerwcu i ma być jeszcze z wokalami Burtona i dograną żywą perką. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
W dniu 17.05.2021 o 16:48, Yap napisał:

Kierwa, nawet nie wiedzialem, ze znow sie pozarli. Bo ta plyta moze okazac sie zlomem jesli robili ja na sile.

 

No to posłuchaj tych 2 singli, są bardzo dobre i nic na siłę. 

Ja zaraz obczaję pełniaka, chyba nie wytrzymam aż wyląduje na Spotifaju.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...
W dniu 27.04.2023 o 21:01, Masorz napisał:

To nie jest żaden nowy singiel, tylko utwór z The Industrialist nagrany z 'żywą' perkusją a nie automatem jak poprzednio.

Fakt.Ale po Archetype nie jestem w stanie odróżnić płyt, pod względem kompozycyjnym czy brzmieniowym.Liczyłem że zmiana wokalisty coś wniesie, ale  wybrali najbardziej bezpieczne rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...