Skocz do zawartości

Street Fighter IV


Action

Rekomendowane odpowiedzi

Byc moze poprostu chcieli zagrac z Daigo a to byla jedyna opcja :P

 

No bez przesady, kolo chyba nie jest taki niedostępny, że trzeba płacić 100$ żeby z nim zagrać parę walk :blink:

On tam poleciał dla kasy i dlatego, że mu zapłacili za udział w turnieju. Zwróć uwagę, że tak na dobrą sprawę był on jednym z dwóch Japończyków (drugi to Dan), którzy się tam pofatygowali i coś potrafią w SF4. Dla niego to inna strefa czasowa, trud podróży i cała masa białasów/czarnych/naturalizowanych Azjatów kręcących mu się wokół dupy (daję słowo, że organizatorzy dorzuciliby mu jeszcze darmowe lody gdyby się rozmyślił). Gdyby chciał pograć dla skilla/przyjemności to poszedłby sobie do swojego ulubionego salony w Japonii... Nawet nie grał w 3s a STHD chciał chyba porównać z pierwowzorem bo nawet się nie przejął jak dostał w dupę od tego Vegi, o którym nikt wcześniej nie słyszał.

 

A te walki były dość wyrównane. Amerykanie mieli jaja i szanse na wygrane, że chciało im się męczyć MM*.

 

*EDIT: 100$ to nie jest zresztą tak dużo, gracze MVC2 stawiają po 1k od łebka.

Edytowane przez ornit
Odnośnik do komentarza

ja dorzuce jeszcze sam fakt grania zgrabionym na stłoku i ze stickiem na kolanach. inna perspektywa niz na automacie, na cabie zawsze masz identycznie jestes wyzej, siedzisz centralnie i blisko. i sie zwyczajnie do tego przyzwyczajasz i odruchowow ustalasz dystansy wgledem tego. TV stoi zazwyczaj nizej i dalej i pod katem i trudniej osobie przyzwyczajonej do stałej odległosci naraz ustalic odległosci w granicach pixeli a co za tym idzie goerzej poruszac sie po całej planszy i pokowac. jak ktos nie wie o co chodzi albo nie chce (bo tu sporo takich expertow) wiedziec to proponuje ustawic dowolna gre w ktora gra na PC (bo zazwyczaj ma biorko i fotel w stałym miejscu) przestawic choc w inny aspect np 4:3 w 16:9 i masz namiastke tego co czuje koles "z automatu" po zajechaniu na EVO. ja pamietam jak gralismy ze znajomym w UMK3 na aspekcie 4:3 po czym przestawilismy ja w natywna bo po prostu tak wygladała lepiej to przez pierwsze kilka dni kazdy wpuszczał skoski ktore normalnie z zamknietymi oczami kontrował. teraz mam ten sam problem po zakupie szerokatnego LCD gdy probowałem NeoGeo odpalac w szerszym aspecie.

 

np w shmups pewnych paternow nie da sie przejsc grajac w domu na małym TV do 19'' natomiast nie ma z nimi problemu na wiekszym 29'' tylko znow trudniej cała plansze objac ale to kwestai przyzwyczajenia natomiast na mniejszym po prostu nie widzisz dostatecznie luk w ktore mozna sie wcisnac.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...