Skocz do zawartości

Street Fighter IV


Action

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam takie problem. Kupilem oryginala na Pc, chce pograc w internecie i nie moge . Po zalozeniu konta chce sie zalogowac, wpisuje login ktory jest e-mailem wpisuje haslo.

Pojawia sie taki komunikat : Polaczenie z usluga live nie jest mozliwe. Uzywany windows live id moze nalezec do innego regionu ktory nie jest obslugiwany przez ta usluge

[/i]

Napisalem wiadomosc do firmy w ktorej kupilem gre, odpisali mi tak:

Jeżeli chodzi zaś o grę przez sieć jedyną możliwością na tę chwilę jest stosowanie konta zarejestrowanego dla innego kraju, jeżeli takowe Pan posiada, bowiem Windows Live wciąż nie funkcjonuje w Polsce.

 

Czyli namco razem z tym microsoftem robi nas w balona. Po co pisza ze w gre mozna grac w internecie jak u nas nie mozna! Powinni to dopisac czerwonymi literami na pudelku!!

Chyba ze jest jakis sposob na odpalenie tego a ja go nie znam, to napiszcie.

Odnośnik do komentarza

Dokladnie.

 

Konto Steam i Windows ID to nie to samo.

 

Ja w ogole zalozylem konto na Steam, kupilem gre a potem zalogowalem sie na konto Windows ID danymi z mojego XBOXa, czyli danymi z XBox LIVE i dziala. Tyle ze, konto Live jest zalozone na UK. Na adress stadionu Liverpoolu dokladnie :)

Odnośnik do komentarza

Krótki

tego co znajdzie się na płycie dołączonej do wrześniowej Arcadii (finały sbo). 1:23 8) Jaki policzek, że w tą śmieszną grę z inicjałami SF wygrali goście grający na co dzień w KOFa :lol:

 

Nic dziwnego - jakbym grał na co dzień w KOFa też byłbym wymiataczem w tę śmieszną grę z inicjałami SF.

Odnośnik do komentarza
Użytkownik forum Shoryuken, Henaki, zamieścił na stronie listę postaci, które, jak twierdzi, mają pojawić się w nowej wersji Street Fightera 4 - SF4 Dash. Listę możecie obejrzeć na końcu newsa.

 

Oczywiście, można uznać całą tę sytuację za żart, ale... po pierwsze, Henaki jest już na Shoryukenie osiem lat i w tym czasie zdobył sobie zaufanie Forumowiczów. Bezsensem byłoby więc zamieszczanie przez niego wyssanej z palca informacji. Po drugie - temat, który założył, został w niedługim czasie usunięty, co wydaje się potwierdzać autentyczność listy. Poczekajmy do Tokyo Game Show z nadzieją, że tam właśnie podane zostaną jakieś oficjalne informacje o nowej produkcji Capcomu.

 

Nowe postacie w SF4 Dash / New characters in SF4 Dash:

 

Postacie z SF3 / Characters from SF3: Ibuki, Makoto, Dudley

Postacie z SF2 / Characters from SF2: DeeJay T-Hawk

Postacie z serii Alpha / Characters from Alpha series: Guy, Cody, Adon

Dwie zupełnie nowe postacie / Two brand new characters

Odnośnik do komentarza

Nowe postacie w SF4 Dash / New characters in SF4 Dash:

 

Postacie z SF3 / Characters from SF3: Ibuki, Makoto, Dudley

Postacie z SF2 / Characters from SF2: DeeJay T-Hawk

Postacie z serii Alpha / Characters from Alpha series: Guy, Cody, Adon

Dwie zupełnie nowe postacie / Two brand new characters

Sam chciałbym aby to info okazało się prawdą, ale ten news nie został przecież przez nikogo potwierdzony, randomowe info z forum srk, tam co tydzień pojawiają się coraz to nowsze pomysły dotyczące nowych części/update'ów itd. Oczywiście chcę się mylić bo nikt inny, tylko czarnoskóry gentleman potrafi zap.ie.rda.lać samochodem po malowniczych walijskich szosach kierując w rękawicach bokserskich.

 

Ibuki i T. Hawk? Nie ma to jak trafny dobór...

Odnośnik do komentarza

na SRK ostatnio panuje moda na usuwanie wszystkich przeciekow od capcomu i madcatza. tego ostatniego to juz w ogole parodia i zal.pl

o ile wiem nie jest to forum capcomu ani madcatza a jesli jest to niech zmienia nazwe nie dosc ze sie utrzymuja z wpłat uzytkownikow to kasuja ludziom cale tematy

smierdzi to forum coraz bardziej

Odnośnik do komentarza

Ibuki i T. Hawk byli brani pod uwagę jako postaci w konsolowej wersji SF4, ale nie poszło im w ankiecie.

Dudley też był brany pod uwagę i z tego co pamiętam zajął I albo II miejsce, natomiast Ibuki i T.Hawk są tak popularnymi postaciami, że pamiętam wszystkich japońskich graczy, którzy je wybierają - Aruka, Red (ci dwaj od Ibuki) i Toutanki lol

Odnośnik do komentarza
Why were the results of the original Street Fighter IV character poll that Dudley won ignored? Cammy got into the game, but Dudley didn't.

 

Seth: I'm not sure what you mean by, "the original poll." There was only one official poll (which was inspired by all the other polls floating around), and we followed through on the results.

Odnośnik do komentarza

A co do Dudleya to trochę dziwnie, bo będzie wtedy 2 bokserów.

 

No ale jeden będzie ofensywny, a drugi turtlujący.

Poza tym będą też dwie fanki Ryu i dwóch Tajbokserów, ale nie sądzę żeby te wszystkie postaci z listy faktycznie znalazły się w grze.

 

Podobno podtytuł Dash nie jest przypadkowy - w nowej edycji ma być możliwość Dashowania w powietrzu.

Edytowane przez GaScAn
Odnośnik do komentarza

Podobno podtytuł Dash nie jest przypadkowy - w nowej edycji ma być możliwość Dashowania w powietrzu.

Ja (pipi)ę, po tym jak dp+LP mojego "(pipi)" Raju zaliczyło trade'a jeszcze zanim ten opuścił ziemię, już nic mnie w tej grze nie zdziwi.

 

Dash jest tylko umownym tytułem, nie wziął się znikąd a jeśli ktoś jest zainteresowany skąd to niech sobie poszuka.

 

Tego Dudleya konkretnie zgwałcą bez możliwości jugglowania jak w 3s :lol: , chyba że FAC po hcf+P (choć mogę się mylić i da się dołożyć supera albo EXa po c.HK).

Cody byłby fajny, zwłaszcza z możliwością zrobienia uniku i CC :D ale o tym ostatnim można tylko pomarzyć i pewnie dadzą mu "huragany".

Odnośnik do komentarza

To info wydaje mi sie obrzydliwa plotka. Poza tym nie widze tutaj ZADNEJ postaci z 3rd strike'a. Dudley bez swoich juggli? Bez swojego "infinita" na postaci z dziwnym hitboxem (hi chun, makoto)? Dziwne. A i T-Hawk ssie pale. Tak samo jak (Z)(pipi)uki. To system nie dla postaci z trojki

Wybacz, ale nie zrozumiałem dżołka z tym infinitem :lol:

Odnośnik do komentarza

To info wydaje mi sie obrzydliwa plotka. Poza tym nie widze tutaj ZADNEJ postaci z 3rd strike'a. Dudley bez swoich juggli? Bez swojego "infinita" na postaci z dziwnym hitboxem (hi chun, makoto)? Dziwne. A i T-Hawk ssie pale. Tak samo jak (Z)(pipi)uki. To system nie dla postaci z trojki

Wybacz, ale nie zrozumiałem dżołka z tym infinitem :lol:

 

Ja tez nie rozumiem, jak moglbys rozwinac temat to bedziemy z wielkim O wdzieczni ;)

Odnośnik do komentarza

Ja w to nie wierze i śmieszy mnie ze ludzie się tak tym info jarają. Co z tego że dadzą tam jakieś postacie przecież i tak większość traktuje tę grę jako "poczekalnia" przez T6 które ma nadejść. Słyszałem także ploty że te nowe/stare postacie dodają dlatego aby na dłużej przyciągnąć graczy gdyż jest odczuwalny na plecach oddech zbliżającej się nowej "teczki"

Odnośnik do komentarza

Ja w to nie wierze i śmieszy mnie ze ludzie się tak tym info jarają. Co z tego że dadzą tam jakieś postacie przecież i tak większość traktuje tę grę jako "poczekalnia" przez T6 które ma nadejść. Słyszałem także ploty że te nowe/stare postacie dodają dlatego aby na dłużej przyciągnąć graczy gdyż jest odczuwalny na plecach oddech zbliżającej się nowej "teczki"

Tekken był zawsze i bijatyki 2D były były zawsze, nie przeszkadzało to nigdy nikomu, a ludzie którzy odejdą od SF IV do Tekkena 6 postąpią bardzo dobrze. Zamienią jeden kolorowy szit na drugi ale ze sklepikiem i ciuszkami.

I nie wierzę żeby kowal mimo zapowiedzi zaczął grać w Tekkena. ^_^

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...