Skocz do zawartości

Street Fighter IV


Action

Rekomendowane odpowiedzi

Magiczne dHK : ))

LOL

 

Przepraszam. Cos nie tak Panie Kolego?

LOL x 2! Albo to jakiś niezrozumiały żart albo Dudleya nie znasz :rolleyes:

 

@Gascan -> w dodatku w ten nowy kolorowy szit z szafką na fatałaszki dla lalek będzie grało więcej osób w PL niż we wszystkie 2d razem wzięte. Oczywiście można napisać, że będzie online ale tam ilość>>>>jakość.

Edytowane przez ornit
Odnośnik do komentarza

Skoro najlepszy Vega w Polsce gra w BlazBlue i czeka na Tekkena 6, to ja wspaniałomyślnie oraz samozwańczo przejmę ten tytuł od Ciebie Ukyo, abyś nie plamił kultu Mistrza torreadora, wzmiankami o jakichś tekkenach, czy czymś w tym guście. W ogóle proponuję zmianę tego tematu ze SF4 (w którego i tak nikt nie gra), na: Vega- najbardziej zwichrowany psychol w historii bijatyk.

Odnośnik do komentarza

Bo nikomu sie nie chce w to grac a najlepszy Vega w polsce czyli ja gra w BlazBlue i czeka na Tekkena 6

 

Ja bym napisał jedyny, a nie nalepszy. Vega grałeś bardzo słabo...

Zamiast pisać za wszystkich pisz za siebie. Dużo osób gra w SF4. Niestety Vega nikt nie gra bardzo dobrze w PL.

 

No xD z tego co pamietam to i tak wystarczalo zeby cie klepac xD masz szczescie ze gralem w to raz od Czerwca bo bylo by jak zazwyczaj xDDD

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Bo nikomu sie nie chce w to grac a najlepszy Vega w polsce czyli ja gra w BlazBlue i czeka na Tekkena 6

 

Ja bym napisał jedyny, a nie nalepszy. Vega grałeś bardzo słabo...

Zamiast pisać za wszystkich pisz za siebie. Dużo osób gra w SF4. Niestety Vega nikt nie gra bardzo dobrze w PL.

 

No xD z tego co pamietam to i tak wystarczalo zeby cie klepac xD masz szczescie ze gralem w to raz od Czerwca bo bylo by jak zazwyczaj xDDD

 

Jesteś bardzo pewny siebie, sam żałuję, że nie grasz bo wtedy może byś się tak nie chwalił tymi wygranymi jak zaczynałem grać Dhalsimem (tamte walki były żałosne w moim wykonaniu, więc osobiście wole o nich zapomnieć)... teraz nie pozostaje mi nic innego niż kupić BlazBlue i skopać Cię w tą gierke :P

 

Prawda jest taka Ukyo, że w chwili obecnej nie masz co wypowiadać się o poziomie graczy i ilości osób grających w tą grę. Jak sam zauważyłeś nie grasz w to.

Edytowane przez Dark_Slide
Odnośnik do komentarza

Z serii 'kroniki Youtube'

 

"All European players do is pretend they are good when they are all just Sagat Tiger Shot scrubs, it's awsome to see Japanese players or players with real skill going there to crush everyone with minimal effort.

I went to an event for SCIV not too long ago during my stay in the UK and destroyed half the competition with Taki. A lot of other players were "self proclaimed best players with Taki"? but I made quick work of them until a pro Siegfried player barely beat me."

 

:(

 

'best? players in europe'

 

in other words, players who are free wins for random japs

 

:( :( :(

Odnośnik do komentarza

T.Hawk, stara plansza z 4. Oby tylko się nie okazało, że nazwą pack DLC "Super Street Fighter 4" i dostaniemy do kupienia 5 nowych postaci :/

Nawet jak wydadzą wersję pudełkową z tylko jedną postacią to sobie kupię bo jestem 2d frajerem a Capcom może rżnąć mnie od tylca kiedy tylko chce :lol:

 

Reset, słyszysz? Ibuki będzie, Ibuuuki...

Odnośnik do komentarza

Ktoś gra w to na pc?????????

Chętnie zagram,mój windowsgameshit to campospączek...

Wszędzie widze psntagi,więc pytam,nie bić....

Swoją droga po update do win 7 street dostał takiego boosta że nie mam pytań,gra jest płynna i piękna,bez przycięć,

a online da się grać,mam już dość Francuzów,jakie to są JANY............

Odnośnik do komentarza

Ktoś gra w to na pc?????????

Chętnie zagram,mój windowsgameshit to campospączek...

Wszędzie widze psntagi,więc pytam,nie bić....

Swoją droga po update do win 7 street dostał takiego boosta że nie mam pytań,gra jest płynna i piękna,bez przycięć,

a online da się grać,mam już dość Francuzów,jakie to są JANY............

Ja chętnie zagram, tylko potrzebuję dwóch rzeczy: instrukcji obsługi w kwestii rejestracji, oraz oryginalnej kopii gry (lub przynajmniej cd-keya).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...