Skocz do zawartości

Tenis


Rekomendowane odpowiedzi

To jest zwykla wymowka, wystarczy dodac ze Pironkova jest zwyczajnie slaba na clayu i wstyd z kims takim przegrac i to jeszcze z taka przewaga, kurs u buka byl juz 100. Nie wiem moze jej stary pogral, a moze zwyczajnie to jest WTA, bo nie zapominajmy ze kobiecy tennis to jest ruletka i nie ma tam stabilnosci psychicznej/emocjonalnej jak w ATP. Tak jak w zyciu, (pipi)a wiesz o co im chodzi i do czego sa zdolne.

 

Jescze kwestia zaslaniania sie bezpieczenstwem jak np u Halep. To nie jest beton ani tym bardziej trawa gdzie zwykla rosa na trawie jest groźna, maczke normalnie chlasta sie szlaufem i jeszcze nikt nie umarl od grania na clayu podczas mżawki.

Edytowane przez SlimShady
Odnośnik do komentarza

Ale przecież technika jest. Tylko tenis to wielki biznes. Także dla świata sędziów. To związki, to właśnie sędziowie, którzy dobrze zarabiają i wszystko wokół nich. Długo nikt sędziów z żadnego sportu nie usunie kosztem maszyn/komputerów. Pewnie będą różnego rodzaju naciski, ale technika będzie wprowadzana mozolnie i oczywiście niechętnie :) właśnie z wyżej wymienionych powodów.

Edytowane przez TrueGrand
Odnośnik do komentarza

Chodzi o to, że kamery sprawdzają auty na każdym poważnym turnieju .

Każdy posiada 2 challenge na seta (trafiony nie kasuje challenga) Nic nie stoi na przeszkodzie, aby był tylko sędzia główny w zasadzie tylko do powtarzania stanu wyniku (pewnie i tego może zastąpić technologia) . Ale tak nie jest i nie będzie. Dlaczego tak jest wytłumaczyłem wcześniej.

Wybór dobrego momentu na challenge to obecnie element gry/strategii. Jest frustrujące gdy sędziowie popełniają błędy seryjnie, ale tacy powinni być eliminowani z poważnych turniejów. Tak nie jest, ale to już inna historia, inny problem, i to nie tylko w tenisie...

Edytowane przez TrueGrand
Odnośnik do komentarza

3 na seta :lapka: challenge to tylko wspomagacz liniowych. nikt ich nie będzie ich eliminował na rzecz komputerka. sędziowanie to element każdego sportu ale przy obecnym rozwoju techniki nie widzę powodu by jej unikać. ludzie się mylą, często i grubo więc dla mnie ten system jest na plus bo wielokrotnie już zawodnicy udowadniali nim błąd sędziów. rozumiem piłki na linii czy milimetr w tą czy w tamtą ale często bywały błędy widoczne gołym okiem, nawet na grubość 2 piłek a to już wypacza wynik i ewidentnie krzywdzi zawodników. dobrze że mają 3 szanse sprawdzenia bo nie raz ich to ratowało przed wydymaniem.

tradycja tradycją ale francuziki się nią ewidentnie zasłaniają bo nie wiem, nie chce im się, kasy żal, przesadny lans na oldschool, uj wie. dla mnie największymi tradycjonalistami akurat są brytole. wystarczy zerknąć z jaką oprawą rozgrywane są mniejsze turnieje trawiaste a tym bardziej Wimbledon. cały ten dress code, etykieta, zachowania wpisane w regulamin, co należy a czego wręcz nie można. mimo tego nie boją się techniki i umiejętnie z niej korzystają. można? można. więc żelipapą niech się pałują ze swoim podejściem. od samo początku RG to mój najmniej ulubiony slam i nie chodzi o nawierzchnię.

 

live score - Muguruza zaraz poskłada Stosur a Kiki całkiem ładnie ciśnie koksa. ma łydkę kontuzjowaną więc aż miło pomyśleć co by się działo gdyby była w pełni formy. oby wytrzymała a syrena się zesrała. zasługuje na finał, z Muguruzą mogłoby być dobre show. zresztą jak każde bez koksa.

Odnośnik do komentarza

Cieszysz się,ze jutro reprezentantka Czarnoskóry zostanie oficjalnie  najlepsza zawodniczką wszech czasów? 

 

Szkoda, ze nie ma polfinalu Stasiu vs Rysiu, bo dla sympatykow tego sportu nie ma nic lepszego niz ich mecz kiedy sa w bardzo dobrej formie, kto widzial ich spotkanie na RG w 2013 wie o czy mowa.

Dobrze by bylo tez zobaczyc jak Thiem cisnie czoko kiedy ten pod nieobecnosc Feda,Rafy,Monfilsa i Tsongi ma wystawione trofeum jak na patelni, tylko na 90% tak sie nie stanie.

Odnośnik do komentarza

4 meczowe w dupę jego mać. dobrze że gem serwisowy. pośladki zaciśnięte.

 

e: FUCK YEAH!!! :wio: przewalony AO, teraz RG. dobrze jest, pora na emeryturę dla koksa. posiędziowała sobie ostatnią piłkę i się przejechała. jak na nią to nawet mało aktorzenia dzisiaj było i umierania.

Gabryśka ostro się wybija. drugi porządny sezon i wygrana. szkoda że rok remu Wimbledonu nie zgarnęła. żeby tylko cały czas trzymała tak nerwy na wodzy to będzie dobrze.

:banderas: po stokroć

Edytowane przez Colin
Odnośnik do komentarza

A ja mam nadzieję, że złamie obie nogi w wypadku samochodowym. Nie wiem, z tenis playerami tak mam, że jak wypływa na powierzchnię ktoś nowy, obczajam go przez kilka spotkań i od razu wyrabiam sobie opinię. Nawet nie do końca jeśli chodzi o styl gry, bardziej o zachowanie, klasę, podejście do gry, no mentalność. Sprowadza się stety czy niestety do tego, że albo kogoś lubię albo nie i chuj i mała jest szansa, aby się to zmieniło. Muguruza, z końsą mordą i sraniem wyżej niż się ma dupę, jest niestety na liście na "nie". Ostatnio z kolei dobre wrażenie zrobiła na mnie Kiki, bardzo przyjemnie się ją ogląda i ma dziewczyna spory potencjał. Należałoby się teraz tylko dobrze prowadzić i będą z niej ludzie.

Odnośnik do komentarza

Muguruza jest ok jak dla mnie. Za to rzygam już jak drama queen aktorzy na korcie bo coś jej nie idzie i robi podkładkę by wytłumaczyć się z porażki. Rok temu jak Timea ją jechała w RG to prakrycznie umierała. W tym turnieju też musiała wielokrotnie prezentować że coś jej chyba dolega bo oczywiście hańba że gorzej jej idzie i jak to możliwe.

po czterech finałach dla mnie jest 4-0 w dobrych wynikach. Jeszcze Djoko poskłada flegme i będzie idealnie.

Odnośnik do komentarza

Colin edytowałem.

 

BTW dlaczego jak bym mutantem nazwał białą ptzerośniętą i umięśnioną babę nie było by takiego oburzenia? Przeszłoby to pewnie bez zauważenia .Ale, że czarna, to oburzenie i już nie może być je...mutantem?Poprawność polityczna dosięgna już nawet forum gier komputerowych? :) Już nawet murzynek bambo jest niepoprawny.

 

No ja mam nadzieję, że w Końcu Murray wygra coś w wielkim szlemie bezpośrednio vs Djokovic, ale powiem coś zaskakującego, będzie to chooolernie trudne :D

Odnośnik do komentarza

truegrand, to akurat nie ma nic do rzeczy. syreny sam nie lubię bo od lat przez nią WTA nie jest w pełni kobiecą ligą ale to już inny temat.

w pierwszym secie się wyszaleje a później 3-1 dla Djoko, no może 3-2. idzie mu to mu idzie, pojawią się problemy to nieco się pewnie osra. poza tym grał pięć godzin dłużej ten turniej i już w pierwszych rundach musiał się bronić przed odpadnięciem. niech się wystrzela, pobiega sobie a finał będzie jaki będzie :P

Odnośnik do komentarza

Jaki by nie był wynik końcowy to każdy kto interesuje się tenisem i zna Andyego jest już szczęśliwy, bo możemy mieć długi mecz a nie szybkie 3-0 :D

Djoko może wrócić i z 0-2 a Murray jak zaczyna przegrywać to zachowuje się jak rozkapryszony dzieciak ( zwłaszcza w meczach z Novakiem) :D ale chyba właśnie za to tak go lubię.

Edytowane przez TrueGrand
Odnośnik do komentarza

A czy ja gdzieś napisałem czarny mutant? Lewactwo zawładnęło tobą :) a to źle.

Nigdy nie użyłem w tym temacie słowa czarny, ciemny czy coś co mogło by sugerować, że Williams nie jest biała T_T

Nazwałem ją mutantem co wcale nie mija się z prawdą, ta Pani powinna grac z facetami i była by w TOP 20 ATP :)

Nie popadajmy w paranoję panowie, ona naprawdę jest czarna co by nie pisać mówić czy myśleć, ma czarny kolor skóry. Więc jak bym nawet napisał czarna, to byłby to fakt.

Pozdrawiam.

Edytowane przez TrueGrand
Odnośnik do komentarza

Wybacz, ale (pipi)isz jak potłuczony, bo siostry w zyciowej formie dostawaly potezne becki od swoich sparingpartnerow, ktorych miejsce w rankingu to byla chyba 4 setka jak nie gorzej.

Elementem dzieki, ktoremu tak goruja na cala reszta jest w glownej mierze serwis i jego regularnosc. Generalnie w WTA serwis to jest kara i mozna sie spodziewac miliona przelaman w meczu kobiet, a u siostr jak u wiekszosci w ATP serwis jest przewaga z, ktorej potrafia korzystac. Ich stary w mlodosci np kazal im rzucac jak najdalej rakietami, a to ze reszta WTA jest slaba to juz nie jej wina.

Nie ma Clijsters, Enę Żardę, mlode "taleniciaki" stac tylko na przeblyski to jest jak jest mimo, ze od USO widac ze jest do zrobienia.

 

Ogolnie poziom finalowego meczu kobiet na RG to byla tragedia, ciezko sie to ogladalo ale ok Kukuruza wygrala zawsze jakas swiezosc.

Odnośnik do komentarza

Nie no, zgoda, mocno przesadziłem z tym 20 ATP. Ale jednak masa kibiców tenisa nie daży panie Williams specjalną sympatią. Jednak są to kobiety obdarzone wręcz mało kobiecym (mocnym) uderzeniem.

Oczywiście niewątpliwie należy się dziewczynom szacunek za kupę pracy, bo bez tego i ta siła nie była by nic warta.

Edytowane przez TrueGrand
Odnośnik do komentarza

A czy ja gdzieś napisałem czarny mutant? Lewactwo zawładnęło tobą :) a to źle.

Nigdy nie użyłem w tym temacie słowa czarny, ciemny czy coś co mogło by sugerować, że Williams nie jest biała T_T

Nazwałem ją mutantem co wcale nie mija się z prawdą, ta Pani powinna grac z facetami i była by w TOP 20 ATP :)

Nie popadajmy w paranoję panowie, ona naprawdę jest czarna co by nie pisać mówić czy myśleć, ma czarny kolor skóry. Więc jak bym nawet napisał czarna, to byłby to fakt.

Pozdrawiam.

 

Ojesu następny.

Chociaż jesteś sprytny, bo potrafisz edytować posty na polecenie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...