Skocz do zawartości

Tenis


Rekomendowane odpowiedzi

Ficuś, serio uważasz, że Roddick nic nie miał oprócz siły? Kaman, ja serio żartowałem, że to jest prosty sport, że wystarczy napierdalać. Tenis jest wybitnie technicznym sportem i zawodnicy z topu serio potrafią dużo (oczywiście nie można wierzyć w bajki o tym, że np. taki Fedder trafia piłką na treningu w kilkucentymetrowe pole, a znam takich, którzy wierzą...) i różnice w poziomie wyszkolenia wśród graczy pierwszej 5 to są, hmm, niuanse. Owszem obecnie tennis jest dużo bardziej fizyczny niż kiedyś, ale na to się nakłada nie tylko sama siła uderzenia, ale też inne elementy jak wydolność, szybkość itd. Djokovic zaczął odnosić sukcesy dopiero jak przestał umierać ze zmęczenia, ale czy gra mocniej niż najbardziej fizycznie grający zawodnik z topu, czyli Nadal? Przypominam, że mocniej grającego niż nasz Jeżyk w pierwszej piątce nie ma, więc nie, sama siła nie da topu.

Odnośnik do komentarza

dobrze że zamiast oglądać siedziałem na działce bo bratanica miała urodziny. wynik do przewidzenia choć w radio mówili że momentami grubo było, wasze posty też. banderasce dobrze to wróży ale niech się poukłada i oswoi. powtórki nie obejrzę bo po co, walić koksa. 

teraz finał deblistek. hingis i mirza zaczęły odrabiać, robi cię ciekawie. dach zamykają więc wrócą za parę minut.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Jezyk znowu dal popis ''kultury'' ciekawe czy do niego kiedys dotrze,ze on sam jest winny a nie inni.

 

Jerzy Janowicz po raz kolejny nie utrzymał nerwów na wodzy. W trakcie spotkania z Kevinem Andersonem Polak miał napady gniewu, a później na konferencji obwiniał za swoją porażkę sędziego liniowego. Organizatorzy turnieju nie mieli problemu z odpowiedzią na zarzuty.

Polski tenisista wściekł się, gdy w piątym gemie drugiego seta przegrał swoje podanie. Arbiter przyznał punkt Andersonowi po tym, jak Janowiczowi okrzyknięto błąd stóp. Łodzianin krzyczał na siebie, a piłkę uderzył tak mocno, że ta aż wyleciała poza stadion. Po spotkaniu wciąż nie mógł pogodzić z porażką.

Sędzia liniowy całkowicie zniszczył drugi set, gdy okrzyknął błąd stóp w momencie, gdy zaserwowałem asa - zaperzył się po meczu Janowicz. I kontynuował: - Rozwalił cały mecz. Błędy stóp wyłapywane są tylko przez wolontariuszy na małych turniejach.

http://sport.tvn24.pl/tenis,115/atp-winston-salem-janowicz-wini-sedziow-za-porazke-z-andersonem,572031.html

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Co to Radwańska, znowu odpada w pierwszych rundach. Wiem, że US Open i tak był zawsze jej największą bolączką wśród Wielkich Szlemów, no ale i tak nie najlepiej się zachowała.

Nie no utrzymuje swoja srednia odpadania z Us Open(obecnie 2.9 rundzie ;) )

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

ojprdl. cholernie bałem się 3 seta u Kvitovej i ewentualnego tie-breaka. Aga wróciła do swojego uderzenia, Petra do błędów. nie dość że w punktach wygrała to jeszcze zdecydowanie w pięknym stylu. od meczu z Halep grała po prostu spektakularnie. jak widać można wygrywać bez na(pipi)iania 200km/h. 

 

niewymuszone błędy 53-5 :yao:

Odnośnik do komentarza

to samo o Flavii mówili. Aga nie miała zagrać w turnieju ale w ostatniej chwili się załapała, miała odpaść w fazie grupowej a skończyła z wygranym finałem.

 

fajne komentarze na zagranicznych serwisach można poczytać o tym meczu. ludki doceniają Agę, w przeciwieństwie do komentarzy naszych wspaniałych rodaków na fejsie itd. nawet amerykanie mają dosyć czarnego konia. 

 

"Finally an actual WOMAN wins a bigger title. Radwanska has a sexy body, moves like a woman - not like that sperm whale Sereno - and even shows a variety of shots which is almost extinct in women's tennis."

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...