Skocz do zawartości

Tenis


Rekomendowane odpowiedzi

no, tragedia :yao: wygrała silniejsza, nie lepsza. nic tylko napieprzać na siłę, jak pudzian w mma. paradoksalnie męski tenis (czyli teoretycznie bardziej siłowy) prezentuje lepszą technikę i taktykę zamiast przebijania z całej siły byle weszło. niech tylko murray odpadnie a później obojętne. dobre mecze będą biorąc pod uwagę co do tej pory pokazywali. wimbledon nigdy mi nie leżał ale w tym roku dobrze się ogląda.

Odnośnik do komentarza

Ale jakie ma to znaczenie, skoro w tenisie chodzi o to, żeby przebić o raz więcej przez siatkę niż rywal, a nie o to, żeby przebijać przez siatkę ładniej niż on. Typowe oczekiwania polskiego rodzica, który posyła dziecko do szkółki tenisowej "ma ładnie grać".

Odnośnik do komentarza

pajgi wie co mowi :)

 

od zawsze tenis to sila, im szybciej leci pilka tym wieksza szansa ze przeciwnik jej nie dogoni, oczywiscie technike trzeba miec bo pilka trzeba trafic w kort ale od zawsze i na zawsze tak wyglada ten sport, szczegolnie widac to w damskim tenisie gdzie od lat jedna kobieta-koks rozdaje karty

Odnośnik do komentarza

takie że jej tenis jest nudny, brzydki i ma mało wspólnego z kobiecym tenisem. to nie konkurs piękności, owszem, ale jeżeli chodzi o aspekty wizualne to jej gra jest po prostu brzydka. sport to też widowisko, a jej tenis nie robi. i tyle.

 

nie, nie od zawsze. Graff, Clijsters czy Justine Henin to nie były napakowane maszyny a zamiatały co i kiedy chciały. 

no właśnie jest kobieta koks. gdyby nie ona było by fajne zróżnicowanie a mecze o wiele ciekawsze. przywali, wygra i cała historia jej gry. jak to wam się podoba to spoko ale piękna sportu to za grosz nie prezentuje.

 

pora na kolację i diamentową ligę. buziaczki chłopcy :xboss:

Odnośnik do komentarza

alez ja ciebie rozumiem, mecze tenisowe kobiet na pewno byly ciekawsze gdyby wprowadzono no nie wiem limit sily czy wagi...wtedy byloby piekne widowisko techniki ale niestety tak sie nie stanie, a sport polega na tym by pilka znalazla sie tam gdzie przeciwnik nie zdarzy, a najlatwiej to osiagnac uderzajac ja niezwykle mocno, jest kobieta koks i zdominowala to sila rzeczy, nawet najwieksze w historii by z jej sila sie nie poradzily taka prawda

Odnośnik do komentarza

No nie do końca FIcuś, bo gdyby w tym sporcie liczyła się tylko siła uderzenia, to nasz Jeżyk byłby topowym tenisistą. Z tego co kiedyś zasłyszałem, to on właśnie ma (pipi)e porady trenerów i chce tylko napierdalać nawet nie próbując prowadzić gry (czyli jego trening wygląda tak jak on chce). Ja nie jestem fanem tego sportu, interesuje się nim o tyle, że po prostu muszę, ale wiem na tyle, żeby określenia "WIlliams umie tylko napierdalać" zwyczajnie wyśmiać. Napierdalaniem nikt nie wygra turnieju wielkiego szlema, a co dopiero 20.

Co do oceny artystycznej się wstrzymam, przypomnę tylko, że kiedyś był też taki Sampras, który dzisiaj pewnie nie dałby rady utrzymać się w pierwszej 10 z taką grą jaką prezentował w swoich czasach. Ten sport jak każdy się zmienia i owszem, kiedyś drobnica miała więcej do powiedzenia niż teraz.

Odnośnik do komentarza

Nikt nie broni pozostałym dziewczynom przypakować ani zostać zawodniczkami NBA  :reggie:

Czy się to komuś podoba czy nie, Serena zmierza po miano najbardziej utytułowanej zawodniczki ery WTA. To jakimi środkami to osiąga, to sprawa drugorzędna. Napier/dalać też trzeba umieć. Jakby to było takie proste, to już dość dawno temu we wszystkich szkółkach tenisowych zaczęto by paść czterolatki sterydami i mielibyśmy same mecze she-hulków.

 

W momencie jej przerwy jedynkami WTA były tak przeciętne i randomowe zawodniczki jak Jankovic czy Ivanovic, więc ja już chyba wolę skoksowaną Serenę i powiew sensacji, gdy ktokolwiek zdoła urwać jej seta

Odnośnik do komentarza

pajgi ja nie twierdze, ze liczy sie tylko sila, wazna jest tez psychika, technika, kondycja itp ale jakby z tych wszystkich parametrow wybrac tylko jeden to wlasnie sila wg mnie jest ta ktora sprawia, ze na dzien dobry latwiej cos osiagnac, pozniej reszte trenowac

 

sama sila nie da topu? a co mial roddick procz atomu z serwisu i forehandu?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...