Skocz do zawartości

Tenis


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 14.05.2022 o 13:28, SlimShady napisał:

Jak wiadomo, króliczka najlepiej się goni, ale jednak jest ten niedosyt, że ta kompletna dominacja toczy się tuż po emeryturze Barty. Dopóki grała, to Iga też z nią nie dawała rady. Najważniejsze i tak są szlemy, cała reszta to tylko dodatek.

 

Cała reszta sezonu to tylko dodatek? Slim, ja ci dobrze radzę. 

Odnośnik do komentarza

No tak, ciapaty babochłop robił co mógł, ale Magda była jak skała!:obama: Czy tylko mi się wydaje, że Linette jest jakoś za bardzo wychudzona? Skóra i kości...no dobra...mięśnie. Ta jej budowa może się odbić na następnych rundach :/ 

Ciekawe jak wejdzie w turniej nasza cesarzowa. Powinien być blowout, ale zobaczymy.

Odnośnik do komentarza

Krejcikova out! Tak się zastanawiam kto może tak naprawdę napsuć krwi naszej arcymistrzyni i widzę tylko dwa nazwiska, oba z jej połówki. Jedna to na pewno Samsonowa (widać Żabojady w odróżnieniu od Angoli mają stracha przed nie dopuszczeniem do rywalizacji ruskich bladzi i ścierwojadów), a druga to Halep. Reszta z górki.

Odnośnik do komentarza

Halep/Ostapenko w czwartej(z tą drugą zawsze wpierdol, bilans 3-0 w plecy, ale to jeździec bez głowy, musi mieć dzień konia), a dalej to może Badosa/Sakkari.

 

EDIT: Iga dzisiaj wyglądało dosyć słabo z jeszcze słabszą przeciwniczką, no to jest dowód, że jest tylko człowiekiem i nie powinna być aż taką faworytką jak ją przedstawiają.

Edytowane przez SlimShady
Odnośnik do komentarza

Teraz, to ciężko przypomnieć, ale może zerknij na HL:

 

Co do kolejnego klasyka w wykonaniu kóz, no to niesamowity mecz, pierdolone cyborgi, typy po 35-36 lat i nadal to w sobie mają. Pierwsze 1.5 seta w wykonaniu Rafito było dosłownie z innej planety, nie pamiętam kiedy ostatni raz grał na tak wysokim poziomie(tym bardziej, że wcześniej miał ciężką 5 setówkę z podopiecznym jego wujaszka, czyli Aliasime). No nic, gdyby był świeży to pewnie by zmierzał po 14 RG, ale po dwóch maratonach z rzędu nie jestem taki pewien, Zverev dzisiaj też kozacko pograł z rewelacją ostatnich miesięcy, może następnym Nadalem tj. Alcarazem, szczególnie końcówka meczu była świetna z obu stron. Ciężko uwierzyć, że to była jego pierwsza wygrana w karierze na szlemie z zawodnikiem z top10, ale też nie top5, bo chyba jest 6 w rankingu.

Odnośnik do komentarza

Kacap Rublow został pogoniony przez Cilicia:bye2: A jaką miał minę jak przegrywał w ostatnim tiebreaku! Jakby chciał się wysrać, ale hemoroidy by mu przeszkadzały :D  Chorwat to dla mnie bohater nr 1 tego turnieju. Nie dość, że po długim czasie zaszedł tak niespodziewanie daleko w turnieju wielkoszlemowym to po drodze wyjaśnił dwóch najmocniejszych kacapów :) Szacun dla niego! W ogóle jestem zdania, że dzisiejszy mecz Igi będzie ostatnią okazją (liczę, że nasza wygra) zobaczenia kacapskiej/kacapskiego tenisisty w turnieju wielkoszlemowym na co najmniej rok, albowiem jestem niemal pewien, że US Open, oraz Australian Open postąpią podobnie do Wimbledonu i wykluczą rusko/białoruską swołocz z rywalizacji.

Odnośnik do komentarza

Akurat Kasatkina jest jedną z nielicznych u tych spierdolin, która wydaje się być w porządku. Cała reszta albo skrycie sympatyzuje, albo używa jakichś okrągłych słówek w stylu miss polonia.

 

No to finał, z być może, nową Venusówną. Może być ciężko, ale oby nie.

Edytowane przez SlimShady
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Było to do przewidzenia. Czarniawa szybciutko uwinęła się z tym włoskim karakanem i będzie przeciwniczką Igi. Wydaje mi się, że chyba lepiej, że to właśnie ona, a nie Włoszka zatrudni pojutrze naszą szefową. Gauff jest jednowymiarowa i będzie łatwiejsza do rozszyfrowania.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...