Skocz do zawartości

Tenis


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Jazda miała nawet nie autostradę, a cały pas lotniska Heathrow do finału. Ona już prawdopodobnie wie, że Wimbledonu już nigdy nie zawojuje. Nie ona jedna z resztą. Swego czasu niejaki Ivan Lendl lał wszystkich jak chciał, a mistrzem Wimbledonu nigdy nie został pomimo wielu prób, także tego...

Odnośnik do komentarza

Juniorski wygrała jak miała 17 lat, i tam ją pierwszy raz zobaczyłem. Wiadomo, że to nie to samo, co seniorski, ale jak taka Halep mogła zgarnąć z Tysonem w finale, to Iga tym bardziej. Zresztą monfilsówna też się słabo nadaje na trawę, a to jej drugi półfinał z dupy, więc nasza szanse jeszcze powinna mieć.

Odnośnik do komentarza

Cała kariera przed nią jeszcze, także nie ma co wyrokować, że czegoś tam już nie wygra. Tym bardziej, że u bab to często randomowe te półfinały są w szlemach. No, ale wczoraj to faktycznie się mocno obsrała w paru momentach. Wystarczyło na spokojnie dograć pierwszego seta, a tu nagle zaczęła dużo głupich błędów robiła pod koniec. Jak wyrzucanie piłek w out z całej siły, kiedy kort był pusty i wystarczyło tylko lekko przyłożyć rakietę.

Odnośnik do komentarza

Tenisowo jest do zrobienia, ale mentalnie nad nimi góruje w każdym calu, a to równie ważna część gry. Na RG Alcaraz sobie nieźle radził do czasu aż dostał skurczy, bo taki był usztywniony i zestresowany, a później to już poszło z górki.

 

Ładnie, jeden gem trwał prawie 30 minut.

Edytowane przez SlimShady
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Alcaraz wybił tenis z głowy niemieckiemu ruskowi, ale ja nie o tym. Jestem ciekawy kiedy w końcu ktoś głośno zacznie zadawać pytania na temat jego obecnej muskulatury. IMVHO wciąga koks wszystkim co się da, zważywszy na to, że jeszcze dwa lata temu wyglądał na dwa razy mniejszego. No ale o czym ja tu mówię, wszak częstotliwość kontroli antydopingowych w tenisie można porównać z ilością zębów u 80-cio latka:yao: Wpadają tylko płotki w rodzaju naszego Majchrzaka.

 

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, SlimShady napisał:

Dwa lata temu, to on był niemal dzieciakiem, a tutaj szybko wszystko się zmienia. Halep, to płotka? Sharapova z meldonium, to była płotka? Jest młody, może mieć dobre geny i nie zapominaj, że oni napierdalają po ileś godzin każdego dnia. To nie są zwykli cywile.

O Halep faktycznie zapomniałem. Szarapowa zaś w tej swojej ruskiej malignie zapomniała w pewnym momencie, że to co zawsze i wszędzie brała jest nie tyle passe, co po prostu nielegalne.

A z Halep to w ogóle ciekawa historia. Jej sprawa ciągnie się jak smród po gaciach z dodatkowo innego powodu. U niej podobno odnaleziono niezwykłe cuda w jej paszporcie biologicznym i chyba nawet najwięksi spece w temacie z VADA mają problem, aby to ubrać w jakiś stosowny werdykt, a czas leci. Sam jestem ciekawy jak i czym jej sprawa się ostatecznie zakończy.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

30e9247876_dajcie_mi_kurwa.jpg

 

Piguła rozsmarowana po korcie w godzinkę w trybie rekreacyjnym. 

 

Teraz niech się za bardzo nie  nawpierdalala sernika w święta i w styczniu aneksja austrii. No i może na IO w przeciwieństwie do Radwańskiej uda się coś więcej niż wystąpić, chociaż fakt że te olimpijskie turnieje to mocny random. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...