Skocz do zawartości

Resistance 2


dusza24

Rekomendowane odpowiedzi

może to głupie pytanie ale chyba nie była poruszana ta kwestia. Chodzi mi o to czy widać jakiekolwiek obrażenia na ciałach przeciwników. Czy po zderzeniu z pociskiem z Laarka lub granatem jest tylko efekt szmacianej lalki która fika koziołka i leży sobie jakby nigdy nic ? A jak jest z krwią ?

kawały mięsa latają na prawo i lewo :D

Odnośnik do komentarza
może to głupie pytanie ale chyba nie była poruszana ta kwestia. Chodzi mi o to czy widać jakiekolwiek obrażenia na ciałach przeciwników. Czy po zderzeniu z pociskiem z Laarka lub granatem jest tylko efekt szmacianej lalki która fika koziołka i leży sobie jakby nigdy nic ? A jak jest z krwią ?

kawały mięsa latają na prawo i lewo :D

 

 

w multiplayerze też ? :rolleyes:

Edytowane przez -=Logan=-
Odnośnik do komentarza
może to głupie pytanie ale chyba nie była poruszana ta kwestia. Chodzi mi o to czy widać jakiekolwiek obrażenia na ciałach przeciwników. Czy po zderzeniu z pociskiem z Laarka lub granatem jest tylko efekt szmacianej lalki która fika koziołka i leży sobie jakby nigdy nic ? A jak jest z krwią ?

kawały mięsa latają na prawo i lewo :D

 

 

w multiplayerze też ? :rolleyes:

w multi nie miałem okazji sprawdzić bo biegałem tylko z carbine ale wydaje mi się że też . jeśli nie to niech ktoś poprawi.

Odnośnik do komentarza
może to głupie pytanie ale chyba nie była poruszana ta kwestia. Chodzi mi o to czy widać jakiekolwiek obrażenia na ciałach przeciwników. Czy po zderzeniu z pociskiem z Laarka lub granatem jest tylko efekt szmacianej lalki która fika koziołka i leży sobie jakby nigdy nic ? A jak jest z krwią ?

kawały mięsa latają na prawo i lewo :D

 

 

w multiplayerze też ? :rolleyes:

w multi nie miałem okazji sprawdzić bo biegałem tylko z carbine ale wydaje mi się że też . jeśli nie to niech ktoś poprawi.

 

 

W multi jest identycznie ;) szczególnie po oberwaniu granatkiem :)

 

kamil_POZNAN

Odnośnik do komentarza
Ściągnąłem nowego patcha i multi mi definitywnie padło - Od 2 dni nie mogę się połączyć z żadnym meczem "ranked" czy to Competitive czy Coop. Dzieki za suuuuper patcha .... heh :(

Wczoraj też zassałem jakąś łatkę, ale nie było zadnych problemów z połączeniem rankingowych meczów. Chyba na 6 meczy, raz mi zerwało połączenie.

A wyszukuje ci nierankingowe mecze?

Odnośnik do komentarza
do tego pasek umożliwiający odpalenie "perka" nie kasuje się jak zginiesz i taki n00b w końcu i tak może włączyć ironheart i siecze z gatling guna wszystkich wokół

 

Tutaj wlasnie mozesz udowodnic jakiego masz skilla i jaki z ciebie pro.Rozwal takiego goscia z gatlingiem i ironheartem wlanczonym i chwal sie ze czegos takiego dokonales a nie bedziesz narzekac ze jak wlaczy ironhearta to jest niesmiertelny,nie mozna go zabic i mozna sie tylko modlic zeby mu sie naboje skonczyly zeby cie nie zabil.

Edytowane przez Neo3016
Odnośnik do komentarza
do tego pasek umożliwiający odpalenie "perka" nie kasuje się jak zginiesz i taki n00b w końcu i tak może włączyć ironheart i siecze z gatling guna wszystkich wokół

 

Tutaj wlasnie mozesz udowodnic jakiego masz skilla i jaki z ciebie pro.Rozwal takiego goscia z gatlingiem i ironheartem wlanczonym i chwal sie ze czegos takiego dokonales a nie bedziesz narzekac ze jak wlaczy ironhearta to jest niesmiertelny,nie mozna go zabic i mozna sie tylko modlic zeby mu sie naboje skonczyly zeby cie nie zabil.

Stary ale ty chyba nie rozumiesz o co chodzi, Ironhead powoduje ze 1 magazynek to za malo zeby Cie zabic co jest na mase noobowskie. kombinacja ironhead + gutlin i wygrywasz walke 1 vs 4 gosci. W innym przypadku nie mialbys najmniejszej szansy na to. Zreszta chodz, udowodnie Ci ze o skillu nie masz zadnego pojecia, zagramy sobie 1vs1 w res2 i gwarantuje ze nie zabijesz mnie ani razu. A jak zabijesz to ci wysle gre gratis.

Odnośnik do komentarza
Zreszta chodz, udowodnie Ci ze o skillu nie masz zadnego pojecia, zagramy sobie 1vs1 w res2 i gwarantuje ze nie zabijesz mnie ani razu. A jak zabijesz to ci wysle gre gratis

 

Zgoda.Przyjmuje wyzwanie.

 

 

Hmm...widze ze znowu spedze weekend przed wypozyczonym r2 ale jesli mam go wygrac i to tylko za jednego killa to spoko :D (a mialem go zamowic w poniedzialek ;P )

Odnośnik do komentarza

Pytanie co do "kupa" w multi,jesli gram we 2 osoby z jednej konsoli to obraz nie wyswietla mi sie na calym tviku,jest pewnie z 5 cm jak nie wiecej czarnego tla po bokach. Czemu tak jest?:D I drugie pytanie,jako player pierwszy zdobywam lvl i staty klasa ktora gram,ale osoba ktora gra ze mna juz nie,po wylaczeniu gry lvl sie zeruje.Nie mozna tego jakos obejsc? Zeby sie exp i wszystko nabijalo na 2 klasy od razu:?

Odnośnik do komentarza
Pytanie co do "kupa" w multi,jesli gram we 2 osoby z jednej konsoli to obraz nie wyswietla mi sie na calym tviku,jest pewnie z 5 cm jak nie wiecej czarnego tla po bokach. Czemu tak jest?:D I drugie pytanie,jako player pierwszy zdobywam lvl i staty klasa ktora gram,ale osoba ktora gra ze mna juz nie,po wylaczeniu gry lvl sie zeruje.Nie mozna tego jakos obejsc? Zeby sie exp i wszystko nabijalo na 2 klasy od razu:?

chyba nic nie poradzisz ponieważ player 1 jest przypisany do twojego konta na psn i tam nabijasz staty.

Odnośnik do komentarza
Też mogę grać na multi i na coopie ID poniżej w sygnaturce.

 

A takie pytanie co daje jak się strzeli Bullseyem w Chimerkę, jest taki zielony, ale co to daje :P?

widać przeciwnika przez przeszkody,ściany itp cały czas wiesz gdzie jest-mało w sumie przypadne w singlu.

Świetna jest za to automatyczna umiejętność tego typu w Augerze-wtedy widać jak na dłoni jak za ścianą znajduje się przeciwnik i można do niego pruć :)

 

juz po wszystkim

 

10-0, Nie ma darmowej gry. Pozdro :).

Do przewidzenia,bez niespodzianek,a było aby blisko jednego killa?.Btw wtedy Wełniak jak graliśmy DM to np ja pierwszy raz odpaliłem multi w Res2-to był mój pierwszy kontakt na nieznanej mi planszy:P chyba jedynie Yeti wtedy miał jako takie pojęcie (czyt.grał 5 dni w multi :P).Res2 multi sobie darowałem,do zobaczenia w rozgrywkach online w Killzone2 lub aktualnie w Fife09 lub Pacific Rift

Odnośnik do komentarza
Też mogę grać na multi i na coopie ID poniżej w sygnaturce.

 

A takie pytanie co daje jak się strzeli Bullseyem w Chimerkę, jest taki zielony, ale co to daje :P?

widać przeciwnika przez przeszkody,ściany itp cały czas wiesz gdzie jest-mało w sumie przypadne w singlu.

Świetna jest za to automatyczna umiejętność tego typu w Augerze-wtedy widać jak na dłoni jak za ścianą znajduje się przeciwnik i można do niego pruć :)

 

juz po wszystkim

 

10-0, Nie ma darmowej gry. Pozdro :).

Do przewidzenia,bez niespodzianek,a było aby blisko jednego killa?.Btw wtedy Wełniak jak graliśmy DM to np ja pierwszy raz odpaliłem multi w Res2-to był mój pierwszy kontakt na nieznanej mi planszy:P chyba jedynie Yeti wtedy miał jako takie pojęcie (czyt.grał 5 dni w multi :P).Res2 multi sobie darowałem,do zobaczenia w rozgrywkach online w Killzone2 lub aktualnie w Fife09 lub Pacific Rift

 

Ogolnie od wyniku 2-0 mialem juz pocisk ale jako ,ze umowa byla na same karabiny wiec go nie uzywalem. Przy 6-0 moglem odpalic pr no ale umowa to umowa. Najblizej smierci bylem przy wyniku 7-0 gdy gra bardzo mocno zalagowala i zostalo mi hmm z 1/4 zycia.

 

Co do gry to mam nowa dla mnie wiesc. Po ograciu COD5 doszedlem do wniosku ze R2 nie jest taka kupa, Owszem jest zrobiony dla mas, rozgrywak jest malo skillowa, natomiast w porownaniu z COD5 to nie ma WOGOLE kamperstwa :D. Mimo wszystko multi COD5 stawiam duzo wyzej niz R2.

 

Gra mimo wszystko jest warta swoich pieniedzy bo single i po czesci co-op i multi to niezla mieszanka. Zasluguje napewno na uwage

Odnośnik do komentarza

10-0.Niby przewidywalne bylo ze tak bedzie...ile on gra a ile ja...Jestem jednak pewien ze bylo pare razy gdy bylem bardzo blisko zabicia cie ale jakos tak wyszlo ze ty mnie zabijales.Raz mialem WIELKA okazje ale kurde nie przeladowalem broni jak sie skryles za murkiem i jak znowu wyszles to mi sie wtedy skonczyly.Pomimo przegranej i wiadomego wyniku gry fajnie sie gralo.

 

 

P.S.-dzis i jutro bd gral tylko w multi jesli ktos jest chetny na co-opa lub competitive'a to slac zapro na Neo3016 i KiIIerPL

 

 

 

 

Welna czekam na rewanz! :twisted:

Odnośnik do komentarza
10-0.Niby przewidywalne bylo ze tak bedzie...ile on gra a ile ja...Jestem jednak pewien ze bylo pare razy gdy bylem bardzo blisko zabicia cie ale jakos tak wyszlo ze ty mnie zabijales.Raz mialem WIELKA okazje ale kurde nie przeladowalem broni jak sie skryles za murkiem i jak znowu wyszles to mi sie wtedy skonczyly.Pomimo przegranej i wiadomego wyniku gry fajnie sie gralo.

 

 

P.S.-dzis i jutro bd gral tylko w multi jesli ktos jest chetny na co-opa lub competitive'a to slac zapro na Neo3016 i KiIIerPL

 

 

 

 

Welna czekam na rewanz! :twisted:

no wlasnie ja za ten murek poszedlem przeladowac. bo byl bloisko respown po porzednim kilu i sie ne spodziewalem. :D Mozna to nazwac doswiadczeniem. aczkowleiwk w res2 gram naprawde sporadycznie

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...