Skocz do zawartości

Resistance 2


dusza24

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz - to nie jest tak że gra jest "skończona" jeśli chodzi o online, z reguły mówią tak osoby które grały w Res1 (i się im nie dziwię, mają swój sentyment). Res2 w dalszym ciągu daje niezłego kopa w co-opa (jak dla mnie, granie w coopa online po pijaku w sylwestra z qmplami ma moc XD).

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza
moje wrażenia: grafika straszna. Strzelające do mnie Chimery strzelają do mnie DOSŁOWNIE KULAMI PIKSELI!!! P I KS E L I !!! Przypominają mi się czasy Dooma... autentycznie widać piksele...

 

feeling jak dla mnie super - kampania wciąga, duże stwory rulez, do tego świetne widoki - tylko te piksele (na mapie gdzie wychodzimy na piękny widok ogromnych latających statków na tle zachodzącego słońca radzę przyjrzeć się tym najbardziej oddalonym, które strzelają - czyste piksele...)

 

poza tym uważam grę za całkiem udaną, bronie całkiem całkiem - multi dopiero przede mną

 

pozdro

waldi

 

Ehh jak grasz na nienajnowszym telewizorze marki "Rubin" to trudno zebys pikseli nie widzial, z tego co wiem to gra jest w rozdzialce 720p ;]

Odnośnik do komentarza

Dziś przyszla paczka z gierką. Co mnie zabilo to fizyka wody, jest poprostu rewelacyjna najleprza jaka do tej pory widzialem. Graficznie jest całkiem dobrze chodz na upartego znajdzie sie sporo brzydkich tekstur ale gra sie po to by zabijac chimery a nie tekstury oglądać. Single ma niezłego kopa (duzo akcji) a bossowie to genialny pomysł. Niezgodze sie z opinia ze multi jest po ch.uju bo gralem w R:FoM a i tak bardzo mi sie podoba i niezle wciaga

Odnośnik do komentarza
Gość andertejker
Co mnie zabilo to fizyka wody, jest poprostu rewelacyjna najleprza jaka do tej pory widzialem.

 

co nie zmienia faktu, że w tej grze nie ma wody, tylko galaretka. i rzeczywiście pikseloza w niektórych miejscówkach bije po ślepiach, że hej.

Odnośnik do komentarza
co nie zmienia faktu, że w tej grze nie ma wody, tylko galaretka. i rzeczywiście pikseloza w niektórych miejscówkach bije po ślepiach, że hej.

nie wiem jakie jadasz galaretki i jaka woda dobrze dla ciebie wygląda, moze plaska niebieska tekstura ? w tej grze woda jest za.je.bista. Zgodze sie co do pixeli, gdzieniegdzie wali po oczach ale nie jest strasznie, calosc wyglada bardzo dobrze

Odnośnik do komentarza
Gość andertejker
co nie zmienia faktu, że w tej grze nie ma wody, tylko galaretka. i rzeczywiście pikseloza w niektórych miejscówkach bije po ślepiach, że hej.

nie wiem jakie jadasz galaretki i jaka woda dobrze dla ciebie wygląda, moze plaska niebieska tekstura ? w tej grze woda jest za.je.bista. Zgodze sie co do pixeli, gdzieniegdzie wali po oczach ale nie jest strasznie, calosc wyglada bardzo dobrze

 

no znowu nie przesadzaj w drugą stronę koleś. zgadzam się, że woda jest w tej grze wypaśna, ale jest także trochę za 'gęsta', przypomina rzadką galaretkę.

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem woda wypada świetnie. Najlepsza w tej generacji jaką widziałem. Jest trochę "galaretowata", ale przecież woda w morzu też nie jest płaska i rzadka. Według mnie, wygląda o wiele naturalniej, niż w Bioshocku. Tam była zwyczajne zbyt jaskrawa i właśnie rzadka.

 

Co do pikseli, to faktycznie takie istnieją. Na początku nie zwracałem na to uwagi, ale jak o tym przeczytałem na forum, to faktycznie zacząłem je zauważać. Widać to szczególnie wtedy, kiedy namierzamy z broni, w zbliżającego się przeciwnika.

 

Gram oczywiście na HDTV :).

Odnośnik do komentarza
Co do pikseli, to faktycznie takie istnieją. Na początku nie zwracałem na to uwagi, ale jak o tym przeczytałem na forum, to faktycznie zacząłem je zauważać. Widać to szczególnie wtedy, kiedy namierzamy z broni, w zbliżającego się przeciwnika.

 

Gram oczywiście na HDTV :) .

 

OTÓŻ TO!!! To mnie zabiło - ja to możliwe, że przy tak dobrych teksturach otoczenia, widzę jak strzelają do mnie z daleko i lecą w moją stronę niebieskie kule będące zlepkiem pikseli... masakra. Takich jaj nie widziałem chyba jeszcze w żadnej innej grze w 720p...

 

poza tym - wrażenia mam bardzo pozytywne - tylko ten chaotyczny multi...

Odnośnik do komentarza

Ciekawe jak by wygladalo Resistance 2 z nalozonym takim filtrem, jak w BF BC. Generalnie Resistance 2 to dobra gra, jak dla mnie - 8 / 10. Single jest fajny, jednak ogromnego wrazenia na mnie nie wywarl. Multi jest przyjemny, ale to by bylo na tyle - jak dla mnie BF BC kroloje i szczerze mowiac zaluje, ze zamienilem Battlefielda na Resistanca :/

Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza
nie tylko gracze pro ( :blink: ) grają w Resistance 2 także multii na pewno nie umrze i będzie dalej sporo osób grać..

nikt nie mówi że umrze, tak jak nie wspamniałem o żadnym "pro". jednak granie w niedorobione r2 jakoś mi nie pasuje, gra nienadająca się do "poważnych" rozgrywek turniejowych jest dla mnie pozbawiona sensu. niedługo wyjdzie z dawna oczekiwany konkurent który na tym polu miecie r2 pod każdym względem, dlatego jak dla mnie r2 umarł. jako strzelanka 4 fun pewnie jeszcze długo będzie funkcjonować. co nie zmienia mojej oceny 8)

Odnośnik do komentarza
nie tylko gracze pro ( :blink: ) grają w Resistance 2 także multii na pewno nie umrze i będzie dalej sporo osób grać..

nikt nie mówi że umrze, tak jak nie wspamniałem o żadnym "pro". jednak granie w niedorobione r2 jakoś mi nie pasuje, gra nienadająca się do "poważnych" rozgrywek turniejowych jest dla mnie pozbawiona sensu. niedługo wyjdzie z dawna oczekiwany konkurent który na tym polu miecie r2 pod każdym względem, dlatego jak dla mnie r2 umarł. jako strzelanka 4 fun pewnie jeszcze długo będzie funkcjonować. co nie zmienia mojej oceny 8)

 

Napisałeś że "r2 już żaden dodatek nie uratuje..." a ja się pytam przed czym ? czy nie chodzi ci własnie o smierc multi ?

ludzie którzy grają dla 4 fun (od tego są konsole) będą dalej grać w ten tytuł i dlatego wspomniałem właśnie o tym PRO bo ty to cały czas podkreślasz w tym wątku że przez to że ci właśnie PRO nie grają to o grze zaraz ludzie zapomną...a to jest nie prawdą

No ma gra trochę niedoróbek w multii , wychodzi K2 i jestem pewien że będzie lepszy w multii , ale nie oszukujmy się to co wymieniłem + fakt że gracze turniejowi nie grają nie spowoduje na pewno tego że serwery będą świecić pustkami..

 

ps. ja nie chce żebyś zmieniał swojej oceny każdy ma prawo do swojego zdania :)

Edytowane przez froniu
Odnośnik do komentarza

właśnie o to chodzi że żaden patch nie uratuje juz tej gry dla mnie i wielu mi podobnych graczy którzy spędzają na skillowaniu danej gry kilkadziesiąt godzin tygodniowo aby pózniej zagrać w jakims turnieju . z mojej perspektywy na tym polu r2 poległo całkowicie i tyle. gdyby nie premiera kz2 to może po zmianie znaczenia headshotow w r2 jeszcze bym pograł ale przytłaczająca większośc klanów w eu szykuje formę na ledder w kz2 w związku z czym gra w crapsistance 2 jest dla mnie bezcelowa. w rfom jeszcze walczę o najwyższe miejsca na światowej liście (dla własnej satysfakcji oczywiście) i jest to jakaś motywacja , której na r2 nie czuję.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...