Skocz do zawartości

Resistance 2


dusza24

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tez gram w resa2 ,lecz pierwsza cześć wywarła dla mnie zdecydowanie lepsze wrażenie zarówno pod względem singla który jest w 2 ce na niezłym poziome ,kończąc na multi który pomimo rozbudowy zatracił cała magie jedynki i to dla mnie największy minus gry.Multi które było wzorem jest teraz przeciętnie i ogólnie mnie nie trzyma przy tv.Spodziewałem się czegoś lepszego :o zawód..... :catfight:

Odnośnik do komentarza

Wreszcie zagrałem w R2 - a konkretnie w co-opa, u qmpla. Co moge powiedzieć - gameplay to praktycznie niezmienona formuła, jednak jak teraz sobie uświadomie moje doświadczenia z R2 - czuje się tak jakbym grał w zupełnie inny tytuł !, z jednym się zgodzę - co jest hasłem tego topicu - gra jest casualowa ...... Na pewno bardziej casualowa niż R1, i w pewnym stopniu czuje się rozczarowany (heh zabawne, być rozczarowany sequelem tytułu, który był ledwie system starterem :), ale jednak to uniwersum wypracowało sobie jakieś uznanie, to trzeba przyznać...), niemniej, ŚWIETNIE się bawiłem (zdecydowanie lepiej niż kampanią we 2 w R1).

Odnośnik do komentarza

Dostalem w koncu R2, pogralem chwile(do krakena) i musze powiedziec ze pierwsze wrazenie jest niesamowite. Grafika urywa leb przy samej (pipi)e. Woda niedosyc ze wyglada dobrze to jeszcze ma swoja fizyke. Brakuje tylko rozmycia jak sie wejdzie w wode(tak jak w Bioshoku). No i ten rozmach. Czuc ze jest sie na wojnie. Szkoda tylko ze lokacje sa tak male i ciasne. To dopiero poczatek i mam nadzieje ze jeszcze nie raz szczena mi opadnie.

Odnośnik do komentarza

Grafika robi dobre wrazenie,ale niektore tekstury sa bardzo slabe zwlaszcza z bliska.Dzwiek w 5.1 jest swietny(woda).Kampania jak na razie bardzo ciekawa,szczegolnie pojedynki z bossami.AI jest srednie.Dostajemy pomoc ale nie moge oprzec sie wrazeniu ze przeciwnicy skupiaja sie prawie tylko na mnie.

Edytowane przez theGrimReaper669
Odnośnik do komentarza

A mi sie wydaje ze to tez zalezy.Np na poczatku...pare czekpointow przed koncowa walka z "osmiornica".Nie pamietam dokladnie w ktorym momencie i jak wam to opisac ale to bylo tak ze w jednym miejscu walcza nasi zolnierze z chimerami a my troche dalej z naszym squad'em.Jak zabijemy naszych to inne chimery zaczynaja nas atakowac dopiero jak w nich strzelimy,czyli jak nas zauwaza

Odnośnik do komentarza

moje wrażenia: grafika straszna. Strzelające do mnie Chimery strzelają do mnie DOSŁOWNIE KULAMI PIKSELI!!! P I KS E L I !!! Przypominają mi się czasy Dooma... autentycznie widać piksele...

 

feeling jak dla mnie super - kampania wciąga, duże stwory rulez, do tego świetne widoki - tylko te piksele (na mapie gdzie wychodzimy na piękny widok ogromnych latających statków na tle zachodzącego słońca radzę przyjrzeć się tym najbardziej oddalonym, które strzelają - czyste piksele...)

 

poza tym uważam grę za całkiem udaną, bronie całkiem całkiem - multi dopiero przede mną

 

pozdro

waldi

Odnośnik do komentarza

mieli gotowy system i fizyke z multi Rfom. teraz na 6 tygodni przed premierą killzone 2 to juz niestety musztarda po obiedzie. najwieksi wymiatacze w eu ktorych mam w buddy list graja w Rfom i czekaja na kz . rozgrywek klanowych juz zaden patch nie uratuje. nqa półtora miesiąca to już sie nie kalkuluje skillować tej żałosnej gry skoro na poważnie to nikt po za hamburgerami nie gra. amen

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...