Skocz do zawartości

Gry na PSN


Musiol

Rekomendowane odpowiedzi

"Flower" jest magiczny. W moim przypadku gierka pękła w coś około 3 godziny. Przy czym wpadło 23% trofeów. Prawie przez cały czas grania przechodziły mnie ciarki ^_^ "Flower" wygląda obłędnie i wciąga niesamowicie. Po prostu muzyka dla duszy.

Edytowane przez Kris Blake
Odnośnik do komentarza

Flower jak dla mnie to małe dzieło sztuki. Możecie się śmiać ale gdy "grałem' pierwszy level jakoś tak beztrosko się poczułem jak hmmm w dzieciństwie :) a uśmiech chyba ani na moment nie zszedł z twarzy. No i te ciary gdy zrobiło się ciemno.

Co prawda jeszcze nie skończyłem ale już teraz naprawdę polecam każdemu. No i więcej tak oryginalnych i cudnych pozycji (ile można strzelać i mordować?)

Ta gra to relaks w czystej postaci.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza
Gość pawel_k

a skąd możesz mieć pewność że tak nie będzie ? ;)

 

pograłem chwilkę, jestem na trzecim levelu. jest fajnie, miło i przyjemnie, ale zachwytów jakbyśmy mieli do czynienia z czymś przełomowym po prostu nie rozumiem. moim zdaniem gra jest bardzo dobra, ale nie jest w żaden sposób wybitna.

 

z tych wszystkich peanów których można się naczytać wynika obraz gry rewolucyjnej, chwytającej za serca, idealnej. w pewien sposób kontynuującej ideę i odczucia jakie mieliśmy w ICO - do opisu obu gier używa się podobnych przymiotników, o jednej i drugiej wypada się wypowiadać w samych superlatywach. tylko ważne jest w tym wszystkim jedno - Flower to nie gra tego kalibru co inne wielkie tytuły. i o tym należało pamiętać tworząc sztuczny hype który moim zdaniem przerasta możliwości tej gry.

 

poza tym mam obawy czy nie będzie to typowy "jednostrzałowiec", czyli gra po przejściu której ma się dobre wspomnienia ale nie chce się do niej wracać (tak jak jest np. ze świetnym Cuboid). czas pokaże :)

Odnośnik do komentarza

Wielkość Flower w moim odczuciu jest bezapelacyjna. Ale niestety co bym nie napisał gra się nie obroni w jednym aspekcie - długość gry więc tu paweł_k ma rację. Gra jest wielka ale żadna z niej super-produkcja pokroju ICO a tym bardziej SotC (przez to użyłem określenia "małe dzieło sztuki" ;) ).

Ja opisałem tylko o moich odczuciach aby zachęcić wszystkich tych którzy jeszcze się wahają ;) Gra w stosunku jakość<->cena wymiata :)

Dzisiaj przetestuję na narzeczonej - zobaczymy co z tego wyjdzie :twisted:

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Wogóle to chyba "Flower" nie nalezy traktować jako grę, ale forme interaktywnego....hmmm...relaksu? ;) Oczywiście nie ma mowy o jakiejś rewolucji, ale mimo wszystko ta gra ma oryginalny feeling i grając miałem naprawdę fajne uczucie. Mimo swojej prostoty zrobiła na mnie większe wrazenie niż większość "wielkich" pozycji jak Kill.....ech, nie będe pisać nawet ;)

Odnośnik do komentarza

Zapewne wszyscy wiedza o tym juz od dawna, ale ja dowiedzialem siedopiero teraz dlatego pisze, dla tych, ktorzy moze tez nie wiedza - gra LuminesSupernowa jest juz dostepna na polskim PSS - wkur****m sie strasznie jak to zobaczylem bo szukalem od dawna a nie widzialem nigdzie - ani w Latest ani w spisie gier A-Z dopiero jak zajrzalem do We Recommend okazalo sie, ze jest ...

A wkur****m sie na to, ze nie dali tego tytulu nawet do spisu A-Z... - mam nadzieje, ze jest dostepny od krotkiego czasu... - sorry, za posta w 2 tematach, ale tam nie ma komentyarzy a "nagadac" sie musialem :/

Odnośnik do komentarza

Flower jest na pewno grą piękną, dopracowaną, relaksującą i oryginalną. Ale przesadą jest pisanie poematów o jej wielkości i wspaniałości. Nie można zapominać, że kosztuje tylko 29zł i nie miało być najlepszą grą roku. To nie Ico, Okami, czy SotC. Nie ten kaliber. Odłóżmy więc na bok te rozważania i po prostu zrelaksujmy się. Tak jak moja mama. Serio, serio. ;)

Odnośnik do komentarza
Flower jest na pewno grą piękną, dopracowaną, relaksującą i oryginalną. Ale przesadą jest pisanie poematów o jej wielkości i wspaniałości. Nie można zapominać, że kosztuje tylko 29zł i nie miało być najlepszą grą roku. To nie Ico, Okami, czy SotC. Nie ten kaliber. Odłóżmy więc na bok te rozważania i po prostu zrelaksujmy się. Tak jak moja mama. Serio, serio. ;)

 

Wybacz, ze wchodze w polemike ;) Co cena ma tu do gadania ??

 

"nie mialo byc najlepsza gra roku". Dla mnie liczy sie fakt, ze spedzilem przy tytule mile chwile, wroce do niego i bede zachecal do niego znajomych. To czy kosztuje 299 pln czy 4,75 pln nie ma zadnego znaczenia. Gra zapadla mi w pamiec poniewaz poczastowala mnie dawka rozrywki, ktorej nie potrafily dac mi inne nawet z zalozenia"wieksze" tytuly :)

Odnośnik do komentarza

Co prawda nie mam podłączonej konsoli do sieci w domu ale u znajomego mógłbym coś sobie ściągnąć i tu mam małe pytanie do was. Moglibyście mi powiedzieć ile ważą takie gry jak:

Lumines Supernova

Pixel Junk Eden

Flower

bo chętnie bym w nie pograł i kupiłbym je na pewno tylko muszę wiedzieć ile ważą,po to aby nie okazało się, że na łączu od kumpla ściąganie ich nie potrwa wieczność. W sieci szukałem i nic nie znalazłem... <_<

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...