Skocz do zawartości

Gry na PSN


Musiol

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

chce kupic Super Stardust HD w wersji full wypas - raz a dobrze. ale na sklepie eu sa o ile dobrze pamietam: wersja zwykla, dwa dodatki osobno, wersja z dwoma dodatkami, wersja complete i jeszcze jakas. zakrecilem sie max, z opisow i z cen nie wynika ktora jest ta max dopasiona. z tego co pamietam wersja complete kosztuje tyle samo co wersja sprzedawana od razu z dwoma doatkami. pomozecie ktora wybrac?

Odnośnik do komentarza

pinball jest wypaśny,od razu przypomina mi się Amiga i złote czasy Pinball Dreams i Pinball Fantasies Digital Illusion.

Do tego kapitalna sprawa videochat w czasie gry online,no i będą oficjalne turnieje,wsparcie do dlc itp

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Spodziewałem się trochę wiecej po fliperku. Porównywałem go do Pure Pinball z PC. Konstrukcja stołów daje rade, jedynie do zbyt niskiej rozdziałki (co to ma być ?? 800/600 !) i tylko troszkę spartolonej fizyki bili (w porównaniu z Pure pinball) bym się przyczepił.

 

Suma sumarum i na bezrybiu rak ryba :) więc śmiało bierzcie bo lepszego (innego hehe) pinballa na ps3 nie doswiadczycie. Ważne że gra się przyjemnie a tilt czy możliwość ustawienia pochyłu stołu dodaje grze typowego dla salonów gier klimatu.

 

A więc koledzy... kto ma pożyczyć żetona ?? :D

 

 

Odnośnik do komentarza

grafa jest wg mnie śliczna ,jedyne co ma ten fliper do poprawy to fizyka kuli-jest dobra ale nierealistyczna,taka arcadowa,jakby kulka prawie nic nie ważyła.Jeśli chodzi o fizykę to Dreams i Fantasies z Amigi były lepiej wyważone.

 

W każdym razie za 29zł to świetna pozycja-4 stoły,videochat,multi,możliwość włączenia własnej muzy z dysku,rankingi,turnieje,obiecane dlc - kompletna pozycja

Odnośnik do komentarza
Skoro Ficuś wspomniał o Pinball Dreams i Pinball Fantasies z Amigi to jest dla mnie w tym momencie Must Have :song:

 

Racja,racja,tych pinnballi nic chyba długo nie przebije.

 

Po przetestowaniu Zen Pinball stwierdziłam,że bardzo fajnie się w to gra. Nie doszłam jeszcze jak ustawić nachylenie stołu ale sądzę,że forumowi koledzy mi podpowiedzą :)

Bardzo podoba mi się Multiplayer w tym fliperze. Nic nie zacina i na całe szczęście ekran nie dzieli się na 4 części.

Ogólnie gra jest warta polecenia.

Odnośnik do komentarza

im więcej się gra tym lepiej,naprawdę fajnie są stoły zaprojektowane,nie jest to wg poziom legend z amigi ale jest bardzo dobrze-stoły są zróżnicowane pod każdym względem. Dziś pykałem tylko na Szamanie,udało mi się zrobić 10 wynik na świecie ale sporo jeszcze do zrobienia jest na stole.Po rankingach widać,że sporo ludzi jeszcze nie wie jak grać we flipery bo różnice w punktach są spore.Flipery to mimo wszystko gra arcadowo-taktyczna,nie wystarczy utrzymać kulę jak najdłużej na stole.Dalej utrzymuje stwierdzenie ,że mimo wszystko kula jest za lekka i przez to fizyka jest arcadowa.

 

Polecam

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...