Skocz do zawartości

Gry na PSN


Musiol

Rekomendowane odpowiedzi

Shatter:

 

Zagrałem w sumie 3 poziomy ale coś skrobnę (Emet prosił) - jako że od 6 latek już lubiłem grać we wszelkiego rodzaju Arkanoidy na automatach.

 

Emet: odnośnie długości - ciężko ocenić - na bank gra będzie dłuższa niż taki Astro Tripper ale bez przesady, chociaż Magic Ball raczej nie przebije. Jak się dociśnie to naprawdę można szybko przechodzić levele. W każdym bądź razie szału nie będzie jeśli chodzi o długość.

 

Tekst zawiera elementy seksistowskie :P

 

Każdy wie że chodzi o rozbijanie klocków / cegiełek (jak kto woli) za pomocą piłki (tutaj mamy ala coś ala strzałke - dla czepialskich ;) ) - rozbite elementy wytwarzają nazwijmy to "obiekty" które możemy ssać (za pomocą L1;L2) - zassane elementy dają nam energię na wytworzenie tarczy lub jeśli napakujemy się dość mocno powodują również to że możemy odpalić tzw. SHARD STORM ( /\ ) - fala małych ostrzy które w bardzo szybkim tempie niszczą klocki. I tu się pojawia nowum - "ssanie" elementów powoduje także ssanie "piłki" za pomocą której rozwalamy klocki/cegły czyli łatwo może nam uciec i stracimy życie. Tu także pojawia się "dmuchanie" (R1;R2) które odpycha piłkę ale i obiekty które dają nam energię na tarczę i SS a w kolejnych levelach także klocki które mamy rozwalać. Piłką w dość dużym stopniu można sterować za pomocą "dmuchania" i 'ssania" w zależności gdzie znajduje się nasza stateczek do odbijania kulki.

 

Ciekawy patent jest także z życiami i multiball - otóż mając np. 3 życia możemy wprowadzić "do gry' trzy kulki które niszczą klocki ale tym samym gdy wszystkie trzy kulki nam uciekną gra się kończy chociaż 8 szalejących kulek naraz powoduje niezłe fajerwerki więc gra oferuje nieco taktyki z powyższymi elementami.

Są oczywiście powerupy jak multipler, super kula która wszystko niszczy, dodatkowe życia itp.

Pod koniec każdego levelu który jest podzielony na kilka etapów jest ofkoz Boss. Kolejne etapy mogą się np. różnić rzutem - z boku, od dołu, w kuli itp.

 

Do czego się nie mogę przyzwyczaić to do sterowania statkiem - jest bardzo mało precyzyjne.

 

A teraz najważniejsze - czy warto? Mi to ciężko ocenić gdyż bardzo lubię Arkanoidy, a poza tym Hysz który jest uzależniony od kupowania gier na PSS kupił ją w ciemno - ja w sumie nic nie wiedziałem o grze aż do dzisiaj i wyniosła mnie ona 3 czy 4 zł (kupowanie gier w Dream-Temie rulez ;) ) więc z mojego punktu widzenia warto. Jeśli ktoś nie lubi Arkanoidów i go mdliło od Magic Ball to niech sobie odpuści ;)

 

Sry jeśli coś jest niezrozumiałe - właśnie jestem po seansie o Heńku Poriterze :P

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza
Mógłby mi ktoś odpisać na moje pytanie :P post #913

nie wiem czy o to Ci chodzilo, ale co do klasykow to z tego co pamietam jak gralem w FF VII to byla mozliwosc wyboru pomiedzy 16:9 a 4:3. w przypadku tego pierwszego obraz byl po prostu rozciagniety a gdy wybieralo sie stadardowe 4:3 to po bokach bylo czarne tlo bodajrze. nie znam odpowiedzi na pytanie dotyczace Silent Hill ale przypuszczam ze to normalna full wersja

 

Dzięki o to mi chodziło.

Z tym tłem to chyba wszystkie gry na xbox live arcade tak mają, np. ultimate mortal kombat 3, czy doom, po prostu nie ma po bokach czarnych pasków, tylko fajne tło z gry i lepiej to wygląda, jak gra leci w 4:3, trochę szkoda jak tego bajeru nie mają gry na psn :x

Edytowane przez Jared
Odnośnik do komentarza

potrzebuje pomocy :)

1. czy gt 5 prologue ma limit na 1 uzytkownika na wszystkich psn?

2. chcialbym kupic pare gierek. tylko z tych, ktore mnie interesuja musze cos wyrzucic, bo za drogo wychodzi :P mozecie mi napisac co z tej listy wyrzucic?

gt5 (jesli mozna kupic na 5 osob), siren, zen, ff7, mk2, trash, linger, resident evil, mgs, street fighter 2hd

chociaz mysle, ze klasyki moglbym sobie w sumie odpuscic... a co myslicie o siren, zen i trash?

z gory dzieki za pomoc:)

Odnośnik do komentarza
potrzebuje pomocy :)

1. czy gt 5 prologue ma limit na 1 uzytkownika na wszystkich psn?

2. chcialbym kupic pare gierek. tylko z tych, ktore mnie interesuja musze cos wyrzucic, bo za drogo wychodzi :P mozecie mi napisac co z tej listy wyrzucic?

gt5 (jesli mozna kupic na 5 osob), siren, zen, ff7, mk2, trash, linger, resident evil, mgs, street fighter 2hd

chociaz mysle, ze klasyki moglbym sobie w sumie odpuscic... a co myslicie o siren, zen i trash?

z gory dzieki za pomoc:)

 

2. wyrzuć trash, mgs i street fighter. Definitywnie.

Edytowane przez ShtaS
Odnośnik do komentarza
Gość RejdenForce
Na PS3 chyba jedyna gra ktora tak ma to Mortal Kombat II.

Cooo jest MKII ? Gdzie na Europe czy Stany? Tyle razy przeglądałem te sklepy, a Mortala nigdy nie widziałem.

 

gianbuffon nie skreślaj MGS to bluźnierstwo.

PSS US za 4,99$

 

Odnośnik do komentarza
No rzeczywiście jest nie wiem jak prędzej go nie widziałem. I to za 5 dolców opyla się; biorę. Jeszcze tylko jedno jest online? Jeżeli tak to gra dużo osób, choćby tu z forum?

Jest online, z forum raczej mało gra. Zagrałem 2 razy, ale miałem lagi i odpuściłem.

 

czy na pss jest jakas darmowa,pelna wersja jakiejs gry?

Teraz nie ma, raz był Rag Doll Kung Fu, ale tylko przez tydzień.

Odnośnik do komentarza
Gość mevek
Może mi ktoś napisać jak wyglądają te classics gry na PS3, mają po bokach jakieś tło jak gry z xbox live arcade ? i czy orientuje się ktoś z Was jak jest z Silent Hill'em, jest to normalna wersja czy jakaś okrojona ? jak ktoś wie niech da znać, dziękuję.

co do obrazu, to sam sobie skalujesz w jakim formacie chcesz grac, a wszystko, co musisz zrobić to przydusić PS i wejść w opcje gry.

z silentem się nie orientuje, bo nie posiadam :( chodź bardzo bym się pokusił. moje gry to moh, resident z usa pss.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...