Skocz do zawartości

Gry na PSN


Musiol

Rekomendowane odpowiedzi

Akurat ja tez uwazam ze PC'owa jedynka wysrywa czworke.

Dokopala MoH, dokopala niejednej grze, nawet do dzis :P (scena poscigu w samochodzie, niebo pelne pociskow i zlot spadochroniarzy w 1 misji).

Fajnie gdyby wydali remake'a, epizod ze Stalingrada zwalal na ryj.

W ogole chetnie zagram w starego COD'a przede wszystkim dlatego, ze to bylo inne pojecie hardkoru (w porownaniu do nastepcow), w ogole inaczej w to sie gralo.

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

Dokladnie trzy kropeczki - widze, ze dzisiaj ci sie na usilna ironie zebralo. Pierwsze Call of Duty a jego nastepcy to praktycznie rzecz biorac zupelnie inne gry. Serie mozna podzielic na dwie czesci: CoD, oraz CoD 2 = CoD 4 = CoD WaW = CoD MW2 (te wszystkie czesci roznia sie jedynie osadzeniem miejsca akcji, bo sam gameplay pozostaje identyczny).

Odnośnik do komentarza
Dokladnie trzy kropeczki - widze, ze dzisiaj ci sie na usilna ironie zebralo. Pierwsze Call of Duty a jego nastepcy to praktycznie rzecz biorac zupelnie inne gry. Serie mozna podzielic na dwie czesci: CoD, oraz CoD 2 = CoD 4 = CoD WaW = CoD MW2 (te wszystkie czesci roznia sie jedynie osadzeniem miejsca akcji, bo sam gameplay pozostaje identyczny).

ja tylko nie zgodzilem sie, ze stwierdzeniem

Ogólnie cała jedynka jest genialna. Czwartą część zjada na śniadanie.

 

imo czworka jest najlepsza, najbardziej grywalna, najwiecej przyjemnosci mi sprawilo obcowanie z ta czescia

nie wiem jak to jeszcze inaczej wyrazic

 

zadnej ironi czy negowania poziomu hardkoru w czesci pierwszej nie bylo

 

 

Odnośnik do komentarza

Subiektywnosc panie kolego :).

Nikt tu na pewno nie jest uposledzony, fakt przejscie COD4 to niebotycznie byl prawdziwy kop w (_)_) - ale przygoda sie skonczyla i juz sie do niej nie wracalo (tzn ja nie wracalem) i pozostawalo swietne multi.

 

A tymczasem w jedynce bylo adekwatnie na odwrot - Multi bylo to bani (malo ciekawe, wprowadzalo nowosc jaka byla kamera z oczu naszego mordercy) ale kampania to inne kalosze, kiedy przeszedlem calosc (ostatnia misja kopala, dobrze ze w pore odskoczylem :P)czym predzej zabieralem sie za veterana, prawdziwy pure hardkor !

Odnośnik do komentarza

Lipcowe top 10

Kolejny odcinek magazynu Pulse (amerykańskie PSS), kolejne notowanie najchętniej ściąganych gier z PlayStation Store. Tym razem zestawienie obejmuje miesiąc lipiec.

http://www.ps3site.pl/ps-store-lipcowe-top-10/19934/

 

Palenie zombiaków jest trendy

Burn Zombie Burn! zostało pobrane już przez 70 tysięcy osób, co jest wynikiem bardzo dobrym jak na grę "bez pudełka". Doublesix (developer) jest oczywiście zadowolony z takiego stanu rzeczy i obiecuje, że gra będzie wspierana licznymi dodatkami...

http://www.ps3site.pl/palenie-zombiakow-rosnie-w-sile/19899/

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość pawel_k
Fajne to Fat Princess w końcu :) ? Bo jak wychodziło byłem na wakacjach i nie na bieżąco jestem.

bardzo fajne. ma małe problemy z łączeniem się i lagami, wczorajszy patch dużo nie naprawił, ale ogólnie jest wypas. szkoda tylko że kosztuje 55zł bo powinno być za max 36zł

Odnośnik do komentarza

Ja ze swojej strony polecam, BA! wrecz zalecam nabyc SHATTER wszystkim, ktorzy jeszcze tego nie uczynili. Za 22zl dostaniecie tytul ociekajacy miodem, w dodatku z NAJLEPSZYM soundtrackiem sposrod gier na PSN. Ta gra to niesamowite przezycie, idealne zespolenie obrazu, DZWIEKU i wibracji w dloniach. Jesli macie 22 zl na zbyciu mysle, ze nie macie sie nad czym zastanawiac, tylko czym predzej uderzac do sklepiku. To jest jedna z malych perelek, ktorej ominac nie wypada. Rzeklem :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...