Skocz do zawartości

Gry na PSN


Musiol

Rekomendowane odpowiedzi

Gość pawel_k
gral ktos w tv show kiing z PL store? to jest po angielsku?

troche dziwne ze to dali a innych teleturniejeow nie ma w polskim sklepie ( jeopardy i kolo fortuny )

nie bierz tego, dno totalne, po pijaku nawet nie idzie grac

 

No ale po polsku jest czy nie ?? Ktoś wie ??

jest po angielsku...

Odnośnik do komentarza
Jesli chodzi o multi, to tez jest to kwestia gustu - mam kumpla, ktory jest do dzisiaj gra w multi w pierwszym Call of Duty.

 

 

Ja też tak mam. To jest po prostu gra ponadczasowa, gra przy której spędziłem już przeszło 5 lat, zaczynając od singla na veteranie, potem był multi, po nim UO (i tak zostało do dziś), następnie CoD2 na którym na PC się jednak skończyło, ponieważ sprzęt mnie ograniczył.

 

CoD UO (ponieważ w tego aktualnie pogrywam) miażdży ilością modów, map i ogólna grywalnością. Czasem jak załapię nostalgiczny nastrój, albo stęsknię się za wspólną grą z kumplami na serwerach Rifle Only lub zombiakach to po prostu siadam, odpalam gierkę a na banana długo czekać nie trzeba :).

Odnośnik do komentarza

Ta sama gra co na PSP tyle, ze w singlu troche ubozsza, ale za to online (na polskim PSN jest tylko wersja online).

 

Nie wyglada zle i ma super feeling i setki fanow, dla ktorych konkurencja, nawet lepiej wygladajaca po prostu nie istnieje ;)

 

Mimo wszystko zastanowilbym sie czy zakup ma sens, gdy za miesiac moze dwa bedziesz mial Tekkena 6.

Edytowane przez grzes_l
Odnośnik do komentarza

W Polsce mamy dostęp do wersji online only ? :o W takim razie Tekken odpada, bo jestem raczej samotnym wilkiem i nieczęsto gram online, a juz w ogóle nie uznaję tego typu rozrywki online, a duelków na jednej konsoli nie poprowadzę, gdyż drugiego pada brak ;x

 

Co do Tekkena 6, to myślałem nad tym, ale zdawało mi się, że premiera w przyszłym roku. W ogóle, jeżeli chodzi o gry na PSN to jestem zacofany, bo długi czas miałem X'a, a teraz się popsuł, to na jakiś miesiąc odkurzyłem PS3, póki nie kupię nowego X'a, ale dzięki temu zauważyłem sporo ciekawostek w konsoli Sony.

 

Chodzi o to, że chcę kupić jakąś ciekawą grę na singla. Mam na razie tylko Crystal Defenders, które mnie wciągnęło na maxa, ale szukam czegoś jeszcze. Na pewno zainwestuję w ZEN Pinball, ale dużo się mówi o Wipeout HD. Czy to jest dobra gra dla samotnego gracza ?

 

 

Odnośnik do komentarza
W Polsce mamy dostęp do wersji online only ? :o W takim razie Tekken odpada, bo jestem raczej samotnym wilkiem i nieczęsto gram online, a juz w ogóle nie uznaję tego typu rozrywki online, a duelków na jednej konsoli nie poprowadzę, gdyż drugiego pada brak ;x

(...)

 

Nie zrozumiałeś - na polskim ps store jest normalna wersja wersja Tekkena DR, ale z dodatkiem online. Jest normalny tryb Arcade dla jednego gracza ( ubogi, ale jest ).

 

Odnośnik do komentarza
pojawila sie okazja na PSN ktorej niezauwarzylem. Crash Comando = 18zl, Full dodatek = 18zl, i tak do 10 wrzesnia, czy gra jest warta swej ceny ? teraz mysle ze to mily akcent ;)

A nie ma przypadkiem dema tej gry?

Nie wiem czemu jeśli chodzi o dema to na psn jest taka bieda. Jakoś na xbox live do każdej gierki jest demo dosłownie do każdej a tutaj taka padaka. Szkoda bo można by sprawdzić gierkę a nie brać w ciemno.

Odnośnik do komentarza
Zdecydowanie Battlefield 1943. IMO w tej chwili najlepsza gra na PSS.

 

Zgadzam się w 100%, myśle, że to najlepsza gra w stosunku pieniądze/jakość.

A ja się nie zgadzam, bo najlepsza gra na PSS, to WipEout HD ;)

 

Sonic Adventure DX trafi na PSS?

http://www.ps3site.pl/sonic-adventure-powroci/20509/

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...