Skocz do zawartości

Gry na PSN


Musiol

Rekomendowane odpowiedzi

I jak PixelJunk: Shooter? Zastanawiam się poważnie nad jego zakupem. PJ:Eden i szczególnie Monster bardzo mi się podobały więc jestem pozytywnie nastawiony do ich nowego dzieła ;)

Btw. Polecam Mushroom Wars. Bardzo fajna gierka. Szkoda tylko, że nie ma multi online...

A i mam dziwny bug (wiem, że nie u każdego tak jest). Jak wchodzę w leaderboards i chcę sprawdzić wyniki znajomych gra się poprostu wyłącza (wychodzi do XMB).

Odnośnik do komentarza

I jak PixelJunk: Shooter? Zastanawiam się poważnie nad jego zakupem. PJ:Eden i szczególnie Monster bardzo mi się podobały więc jestem pozytywnie nastawiony do ich nowego dzieła ;)

Btw. Polecam Mushroom Wars. Bardzo fajna gierka. Szkoda tylko, że nie ma multi online...

A i mam dziwny bug (wiem, że nie u każdego tak jest). Jak wchodzę w leaderboards i chcę sprawdzić wyniki znajomych gra się poprostu wyłącza (wychodzi do XMB).

- u mie mushroom wars od razu poleciało do kosza, szkoda ze demo wyszlo troche pozniej - zaoszczedzilbym kase...

- pj: eden nie spodobało mi się aż tak, aby kupić pełną wersję... moze kiedys...

- pixeljunk monsters to dla mnie najfajniejszy tower defence i jedna z najlepszych gierek na psn.

- pixeljunk shooter jest świetny, grałem dopiero kilka poziomów, ale już mam przeczucie że dołączy do mojej listy najlepszych gier psn. przyjemna grafika, świetna muzyka, dużo zabawy, super klimat całej produkcji... nie wiem tylko co z tą nazwą bo zupełnie nietrafiona (shooter) strzelanie w tej grze nie gra głównej roli... ja polecam!

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

bo moj monitor sie wylacza gdy wlaczam gry z psx'a i filmy dvd, nigdzie nie moge wyczytac dlaczego tak sie dzieje, moniyor samsunga 24 cale, 1920x1200.

Pojawia sie informacja ze rekomendowana rozdzialka to ta powyzej i ch,uj, znika obraz.

Odnośnik do komentarza

Haha, jasne. Gdyby za coś takiego można było dostać bana, to by cały internet huczał, a nie dowiadywał byś się przypadkiem od jakiegoś sprzedawcy.

 

Hmm teraz przeczytalem list miesiaca w psx extreme i tam koles tez nawiazuje do tego ze podobno mozna dostac bana za posiadanie konta USA. Moze troche przesadzam i zawyzam problem ale nie chcialbym zeby Sony mi skasowalo konsole za takie cos,dlatego staram sie jakos dojsc prawdy.

Odnośnik do komentarza

bo moj monitor sie wylacza gdy wlaczam gry z psx'a i filmy dvd, nigdzie nie moge wyczytac dlaczego tak sie dzieje, moniyor samsunga 24 cale, 1920x1200.

Pojawia sie informacja ze rekomendowana rozdzialka to ta powyzej i ch,uj, znika obraz.

Co do gier z PSXa to nie wiem, bo kiedy PS3 mialem podlaczone do monitora, to zadnych nie mialem, ale jesli chodzi o filmy DVD to musisz pobawic sie ustawieniami konsoli.

Mialem taki sam problem - po wlaczeniu filmu dostawalem czarny ekran. Niestety nie pamietam juz co dokladnie trzeba w opcjach ustawic. Po prostu - bawilem sie ustawieniami, bawilem, az w koncu filmy zaczely mi dzialac.

Odnośnik do komentarza

Haha, jasne. Gdyby za coś takiego można było dostać bana, to by cały internet huczał, a nie dowiadywał byś się przypadkiem od jakiegoś sprzedawcy.

 

Hmm teraz przeczytalem list miesiaca w psx extreme i tam koles tez nawiazuje do tego ze podobno mozna dostac bana za posiadanie konta USA. Moze troche przesadzam i zawyzam problem ale nie chcialbym zeby Sony mi skasowalo konsole za takie cos,dlatego staram sie jakos dojsc prawdy.

Za posiadanie? To jeszcze śmieszniejsze. xD

Ręka do góry, kto na tym forum nie posiada konta US.

 

Mówię Ci że nie masz się czym martwić. Inni nawet się nie fatygują żeby Ci odpowiedzieć na tak trywialne pytanie. ;]

Odnośnik do komentarza

frogger returns gameplay (jest na us store) ->

dinner dash gameplay (na us store, również demo) ->

 

A zakupił ktoś tego Blue Toad? Z trailera ciekawie wygląda (zabawa w detektywa) ale ogólnie o grze cicho jakoś.

ze zwiastuna wynika, że to zbiór minigierek i puzzli połącznych filmikami animowanymi - dla mnie odpada. I jeszcze ta cena :whistling:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...