Skocz do zawartości

Gry na PSN


Musiol

Rekomendowane odpowiedzi

Poziomem nie sięga nawet do kostek Squaresoftowi, ale miło wspominam tą grę. Miała w sobie jakiś urok - jakieś takie poczucie podróży. Jedyna Grandia jaka nie odrzuciła mnie z fotela po kilku godzinach. ;] Tylko hmmm... 10$? Trochę za dużo...

 

Ciekawe kiedy S-E wypuści Prasite Eve, Chrono Crossa, Vakyrie Profile, Legend of Mana czy Xenogears, Zamiast karmić graczy "fajnalem raz na pół roku". :| To tak BTW.

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza

http://blog.us.playstation.com/2010/02/coming-to-psn-this-week-grandia-psone-classic/

Juz w ten czwartek do pobrania z amerykanskiego PSS jedna z lepszych gier RPG na szaraka - Grandia.

 

OMG swietna wiadomosc. Napewno kupie i poswiece troche czasu tej pozycji. Szkoda tylko ze trofeow nie daja do gier z PSone;p

Odnośnik do komentarza

Greed Corp (w wersji na x360) dostało od IGN 8.8 i "editor's choice" :sweat:

 

edit: Cóż, po zagraniu w tutorial i pierwszą misję z kampanii już nie chce mi się grać dalej. Gierka wyląduje pewnie tam gdzie mushroom wars w moim wypadku, czyli w koszu. Nie wiem za co taka wysoka ocena. Ciekawsze, bardziej wciągające i skomplikowane gierki strategiczne były na amidze 15 lat temu. Załamuje mnie taki stan rzeczy.

 

Następnym razem chyba wezmę Military Madness. Pod względem możliwości gierka wygląda biednie nawet w porównaniu do starego Battle Isle czy History Line, ale to i tak chyba najlepsza opcja.

Edytowane przez xylaz
Odnośnik do komentarza

Grał ktoś w LocoRoco Cocoreccho , w wersję przeznaczoną na PS3? Jak to wyszło w stosunku do wersji PSP? , która mnie "kupiła", a szczególnie moją drugą połowę.

 

Jak sprawia się sixaxis?

 

To dwie zupełnie inne gry :)

 

 

Na ps3 nie kierujesz kulkami tylko motylkiem za którym LocoRoco podążają, po drodze budzisz kolejne kulki które dołączają do watachy :). Bardziej przypomina to lemingi. Jedna duża plansza z masą ukrytych miejsc i dodatkowych locoroco. Mimo że jest to gra "mniejsza" niż jej odpowiednik na PSP to wcale nie jest łatwiejsza, by zrobic planszę na 100% trzeba się naprawde napocić.

 

PS. sixaxisem np energicznie machając gdy motylek jest na jakimś elemencie planszy powodujesz że dany element np odsłania ukryte przejście/element itp (o ile dobrze pamętam tak to się chyba robiło :) )

 

 

 

Edytowane przez Łebi
Odnośnik do komentarza

Kupując cokolwiek na polskim PS Store musicie wziąć pod uwagę fakt, że ten serwis prowadzą kompletni imbecyle. Dowód poniżej.

 

Ceny Burnout Paradise na polskim PS Store:

Burnout Paradise (zwykła wersja) 239 zł

Burnout Paradise Ultimate Box 120 zł

Burnout Paradise Complete Edition 99 zł

 

Taa fajnie, że do tej pory nikt nie zmienił tych cen, ale ja tu widzę logikę. Im mniejsza zawartość tym większa cena, kompletna edycja za jedyne 99 zeta : D.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...