Skocz do zawartości

Gry na PSN


Musiol

Rekomendowane odpowiedzi

TETRIS - to moje najnowsze odkrycie. mnóstwo trybów multi offline i online.świetny tryb SHARE (układanie planszy naraz przez dwóch graczy) i oczywiście pełne leaderboards. wciąga jak cholera, niesamowite: ten gameplay jest niezniszczalny (cena 36zł)

 

Zgadzam sie z przedmowca :)

Przypomnialy sie stare czasy Tetrisa na pegasusie - zagrywam sie praktycznie zawsze kiedy moge :)

Nawet GT5 poszlo w odstawke :)

Niestety nie dzialaja mi rankingi osob z mojej listy :/

We wszystkich rankingach "global" prowadzi jeden koles... - udziela sie na gamefaqs.com - trzeba bedzie sie podpytac o taktyke, t-spinowanie itp.

Ktos jeszcze gra "na powaznie" = nie tylko dla przyjemnosci, ale i dla wynikow/rankingow ?

Odnośnik do komentarza

TETRIS - to moje najnowsze odkrycie. mnóstwo trybów multi offline i online.świetny tryb SHARE (układanie planszy naraz przez dwóch graczy) i oczywiście pełne leaderboards. wciąga jak cholera, niesamowite: ten gameplay jest niezniszczalny (cena 36zł)

 

Zgadzam sie z przedmowca :)

Przypomnialy sie stare czasy Tetrisa na pegasusie - zagrywam sie praktycznie zawsze kiedy moge :)

Nawet GT5 poszlo w odstawke :)

Niestety nie dzialaja mi rankingi osob z mojej listy :/

We wszystkich rankingach "global" prowadzi jeden koles... - udziela sie na gamefaqs.com - trzeba bedzie sie podpytac o taktyke, t-spinowanie itp.

Ktos jeszcze gra "na powaznie" = nie tylko dla przyjemnosci, ale i dla wynikow/rankingow ?

@ waldusthecyc

Zgadzam się z tobą, ta gra jest niesmiertelna, włączyłem sobie filmik promujący Tetrisa na PSNie, to moja Pani, od razu, jak nigdy powiedziała, że to chce. Cóż trzeba było ulec, i parę minut cisneliśmy wspólnie w klocki. Trybów mamy bardzo dużo, jest w czym wybierać, chciałbym tylko, żeby Share miało większa studnie do zrzucania klocków bo ta w grze jest jakaś mała.

@ villain

Co rozumiesz przez poważne granie? Lata temu na Gameboyu tyle cisnąłem w Tetrisa, że nawet po zamknięciu oczu widziałem jak spadają klocki :]]

Odnośnik do komentarza

@ villain

 

gram głównie w SHARE, dlatego, że jak żona widzi, że coś cisnę samemu to od razu też chce zagrać... :whistling:

narazie awansowaliśmy do pierwszej trzydziestki w Polsce, ale nadal mamy problem z kooperacją - nie dogadujemy się co do klocków w holdzie (choć to jeszcze ujdzie) i nie zamieniamy się klockami na czas. ale to jest do doszlifowania: cel oczywiście nr1 w Polsce i wysoko worldwide.

 

co do technik polecam obcykać te t-spiny:


  •  


można super podratować wynik, choć nadal mam ogromne problemy z zastosowaniem tego w praktyce. Dodatkowo powyżej 9 levelu szybkości nie ogarniam już klocków

 

to jest bardzo trudne szczególnie na SHARE, gdzie dwie osoby muszą współpracować i razem budować odpowiednie konstrukcje w kształcie litery T.

 

Ja głównie gram (jeśli sam) w BATTLE a najbardziej lubię online TIME BATTLE (zasady bitwy, ale 2 minuty czasu) na 5. przeciwników. zabawy co nie miara, choć niestety poziom niski (parę razy przegrałem na uhuhuhu ile partii)

 

Sama gra jest genialna. Jedyne na co narzekam to soundtrack - wolę włączyć radio czy własną muzykę (i zostawić tylko dźwięki klocków)

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza

Premiera PixelJunk Shooter 2 ujawniona! Chciałoby się powiedzieć wreszcie, ale jest jedno ale.... data: 3 marca dotyczy tylko japońskiego pss. Reszta świata na pewno nie dostanie w tym samym tygodniu, poczekamy dłużej. Oby to był tylko tydzień, góra dwa opóźnienia (w przypadku pierwszej części to Japończycy czekali dwa tygodnie dłużej, więc może teraz jest po prostu na odwrót).

 

http://niezgrani.pl/2011/02/05/pixeljunk-shooter-2-nadlatuje-ladowanie-3-go-marca/#more-17770

Odnośnik do komentarza

kolejna rzecz jaką polecam, to pociupać chwilę w Lead and Gold.

 

gra w trybie multi, darmowe demo można pobrać z PSN. Odpaliłem je w sumie przez przypadek, bo próbowałem wbić do KZ3 online, ale wczoraj ciężko mi to szło. I tak na chwilkę włączyłem i skończyło się na 1,5h sesji. są różne tryby, jednak mój ulubiony to typowy capture the flag, tylko, że rolę flagi pełni worek złota (jedna drużyna kradnie i musi donieść go do swojej "bazy", druga drużyna broni)

 

mamy do wyboru kilka klas postaci a wszystko dzieje się na Dzikim Zachodzie. FORMA: mega arcade'owy shooter TPP: nieskończenie wiele amunicji, brak broni do wyboru (tylko re predefiniowane dla klas), a mimo to zabawy sporo. Nie mówię żeby od razu kupować, ale obadajcie demko na PSN bo działa ładnie i daje trochę radochy.

 

Gameplay:

 

 

Odnośnik do komentarza

to chyba jakiś żart,

przecież to poszłoby na C64 i to w taśmowej dystrybucji...

 

ciekawe ile trzeba będzie wyłożyć za 2 tygodnie pracy 1 osoby...

http://forums.xkcd.com/viewtopic.php?f=21&t=40419

kiedyś takie gry chodziły za "co łaska", a teraz lepsze są za darmo na PC.

Odnośnik do komentarza

Ceny niektórych z tych gierek, to lekka przesada. Ile w przybliżeniu zajmuje przejście Shanka, bo właśnie rozważam zakup, ale z drugiej strony szkoda by mi było wydać 5 dych na grę na 2 godziny?

 

Shank jest świetny ale 5 dych nie jest wart. 50 zl warty jest Trine. Shank pęka za jednym posiedzeniem. Wiadomo, że jeśli polujesz na trofea to zajmie Ci to o wiele więcej czasu. Niemniej jednak odradzam zakup... świetnej gry :) Dead Nation to kolejny dobry tytuł z debilną ceną tyle, że tam jest z 20 poziomów trudności i wszystko idzie zagrać z ziomkiem w multi. W Shanku do coop'a jest 5 plansz, które pękają w 2,5h.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No, to jeszcze w miarę mieści się w granicach przyzwoitości. Jednak nie ma się co kryć, niektóre ceny rzeczywiście są z kosmosu (w miejsce takiego Costume Quest spokojnie nabyłbym jakiś dobry, pełnoprawny tytuł pudełkowy, do tego trwający znacznie dłużej niż marne 5-7 h). Mam nadzieję, że z czasem pojawią się jakieś zniżki, bo w wiele z tych beztekturowych produkcji bardzo chętnie bym zagrał, gdyby nie kwestia wysokich cen.

Odnośnik do komentarza

Modlitwy zostały wysłuchane na US store ukazał się klasyk z PSX-a Harvest Moon: Back to Nature.

Ale jaja i szok ;] jestem ciekaw czy u nas też go dadzą.

A ja ciągle czekam na Dino Crisis 2 i Hogs of War :( Może kiedyś się doczekam.

Ano... mój dino crisis czuje się samotny bez dwójki...

 

Do tego co jest z tym opóźnieniem Parasite Eve 1 i 2?!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...