Skocz do zawartości

Gry na PSN


Musiol

Rekomendowane odpowiedzi

Winę możesz zwalić na Sony. To dzięki ich polityce drugi gracz na splicie nie może zdobywać trofeów.

Nawet na oryginalnym Dual Shocku 3? Zawsze wydawało mi się, że drugi gracz nie może się zalogować na swoje PSN ID tylko wtedy, gdy używa innego pada (brak przycisku Home)...

 

 

A tak już na temat - dzisiaj na PSN ląduje Resident Evil 4 HD, a za tydzień Resident Evil: Code Veronica HD. Plusowcy będą mogli skorzystać z 50% zniżki... Chyba się skuszę ;) .

 

Nawet zalogowanie nic nie da. Sony nie pozwala aby drugi gracz (na splicie) dostawał trofea. Info od jednego z Insomniaców.

Odnośnik do komentarza

Już dwa wieczory męcze się z 9 misją na HC w Renegade Ops i coraz bardziej się zniechęcam bo lewel jest najbrzydszy ze wszystkich dostępnych :( Juz męczą mnie te ciasne korytarze. Znalazł ktoś może dodatkowe życie w tej misji ? Jednego mi brakuje żeby przejść.

jak chcesz tylko wbić puchar za HC to przejdź tą misję na casualu - fajny bonus

Odnośnik do komentarza

Nie chce wbić tylko pucharu za HC, chce skończyć gre na poziomie na którym zacząłem :P Pucharek jest tylko dodatkiem do ogromu "fanu" wylewającego się z ekranu. Później może się skupie na śrubowaniu wyników, chociaż tu może być ciężko bo graficznie RO jest piękne i często poświęcam Damage Streak na rzecz podziwiania widoków ;) No nic, dzisiaj będę próbował dalej bo wyczaiłem kilka patentów na ciężkie momenty w tej misji.

Twórcy mogli by nas uraczyć jakimś wyścigowym dodatkiem czy to samochodami czy śmigłowcami bo dla mnie gra pod względem modelu jazdy przypomina Micro Machines :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

http://www.youtube.com/watch?v=q6H-Gp39LcM

 

I daty premiery tych gier na PSN US (europejskie mam nadzieję, że będą się różniły tylko o jeden dzień ;) ):

  • 4.10 - Eufloria
  • 11.10 - Sideway: New York
  • 13.10 - Sodium Collection
  • 18.10 - Okabu and RocketBirds
  • 25.10 - inFAMOUS: Festival of Blood and PixelJunk Sidescroller

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

Po kilkunastu lepszych bądź gorszych próbach udało mi się w końcu przejść ostatnią misje w RO na HC. Polecam przechodzić Armandem,  gdyż jego tarcza jest dewastatująca dla Inferno. Roxy jest łatwo w trakcie misji ale airstrike nie wpływa szczegółnie na bossa. Najtrudniej ma Gunnar bo za dużo rakietnic jest na mapie i działko jest mało użyteczne. Teraz można na spokojnie się wziąść za kooperacje ;)

Odnośnik do komentarza

Renegade Ops jest genialne, a śrubowanie wyników daje ekstra satysfakcje. Poniżej wczorajszy rekord, #7 global w 3 misji :)

 

 

laddert.jpg

 

resultym.jpg

 

 

 

No i złapałem jakiegoś buga, bo nie mogę kupić ostatniego ulepszenia dla Armanda, mam 45lvl i brakuje mi 5pkt. Plus jest taki że grając tą postacią mam do dyspozycji 5 ulepszeń podczas misji (rakiety mam wybrane na stałe i nie mogę ich zdjąć). Po wybraniu pojawia mi się stosowny artefakt na środku ekranu widoczny na drugiej fotce (na szczęście tylko w menu).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...