Skocz do zawartości

Gry na PSN


Musiol

Rekomendowane odpowiedzi

W PSS w zakładce "12 ofert..." są wskazówki, które gry się ukażą w promocji. Kilka udało mi się chyba odgadnąć i to by wyglądało tak:

 

5 grudnia - Okami HD (chyba)

7 - nie wiem

9 - Sleeping Dogs (chyba)

11 - MoH: Warfighter

13 - nie wiem

15 - Most Wanted

17 - LBP Karting

19 - Unfinished Swan

21 - nie ma obrazka

23 - Far Cry 3

 

Ceny na te duże gry raczej szału nie zrobią, skoro BF3 jest za prawie 160 zł.

Komuś się chce sprawdzić pozostałe ? :P

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair
Season’s greetings everyone! It’s almost Christmas and to celebrate this joyous time of year, the PlayStation Store is bringing you some great offers on a range of titles including Deus Ex Human Revolution, Just Cause 2, 007 Legends, Prototype 2 and Tony Hawk’s Pro Skater HD.

The Festive Sale will run from today until 9th January once the store update has taken place, so be sure to treat yourself.

Below are details of the initial deals – if you can’t find anything that takes your fancy we will be looking to add more items to the sale on the 19th December so keep checking the blog for updates.Enjoy!

http://blog.eu.playstation.com/2012/12/12/festive-sale-starts-today-on-playstation-store/#more-101341

Odnośnik do komentarza

No proszę trafił się THPS w promocji, chyba się skuszę, bo czaiłem się na niego na długo przed premierą, ale cena odstraszała.

ja się rzuciłem pierwszego dnia, jak tylko kupiłem nową konsolę; do tej pory leży niezaliczony nawet na 50% bo się okazuje, że nie potrafię grać w to na padzie :(

Odnośnik do komentarza

No proszę trafił się THPS w promocji, chyba się skuszę, bo czaiłem się na niego na długo przed premierą, ale cena odstraszała.

ja się rzuciłem pierwszego dnia, jak tylko kupiłem nową konsolę; do tej pory leży niezaliczony nawet na 50% bo się okazuje, że nie potrafię grać w to na padzie :(

 

A ja ostatecznie zdecydowałem się na zakup - za taką cenę warto sprawdzić, czy gra jest słaba czy raczej Gracze, którzy nie potrafią w nią grać :P

 

PS też swa przygodę z THPS zaczynałem na klawierce, ciekawe jak mi pójdzie na padziorze...

Odnośnik do komentarza

A ja zakupiłem po premierze i nie żałuję. Na padzie przeszedłem wieki temu całe THPS2, kończąc karierę każdym zawodnikiem i to na 100%. Zatem nie mogłem przejść obojętnie koło wersji HD.

 

Kupujcie Tonego HD bo teraz jest w świetnej cenie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...