Skocz do zawartości

Gry na PSN


Musiol

Rekomendowane odpowiedzi

Nie kupowalem ale w plusie dali kiedys Maxa Payne'a 1 z ps2. Dzialalo normalnie ale graficznie tandeta. I nie mowie o samej grze bo wiadomo ta ma swoje lata ale o tym jak sie prezentuje na ps3. Ja gram na 22'' i wygladalo to paskudnie (format chyba sie zrobil 4:3 = pasy po bokach) wiec wydaje mi sie, ze na duzym LCD to bedzie dramat. Dla mnie jesli idzie o klasyki ps1/ps2 to tylko oryginalna konsola + SDTV. Ewentualnie emu na pc + wysoka rozdzialka tekstur.

Odnośnik do komentarza

Macie tez tak? Wybieram SSF4AE z pakietu promocji, do tego mam znizke z plusa, czyli do zaplaty 26,10. Przechodze do platnosci,a tam widnieje 53 zl z groszami. WTF? Sprobowalem innego tytulu z tego pakietu - KoF13 i to samo. Potem sprobowalem innej transakcji z gra bez promocji i bylo wszystko ok - cena gry rownala sie tej kwocie do zaplaty. Zaznaczam ze za kazdym razme mialem w koszyku tylko jeden produkt, ten ktory zamierzalem kupic. Jakis blad na psn?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość Zaqair

Nie wiem czy to jakiś bug, ale mam za free FC3: Blood Dragon jak wchodzę na PSS. Ktoś wyjaśni, bo już zapuściłem ściąganie?

Demo.

https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/en-ie/games/far-cry-3-blood-dragon/cid=EP0001-NPEB01322_00-FC3BLOODDRAGONTR

Unlock jest osobno

https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/en-ie/far-cry-3-blood-dragon/cid=EP0001-NPEB01322_00-FC3BLOODDRAGONFG

Edytowane przez Zaqair
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Orientuje się ktoś dlaczego niektóre gry z Playstation Plus są po angielsku, choć ich pudełkowy odpowiednik ma polonizację? Przykładem może być Saints Row 2 lub teraz XCOM... Z kolei np. Little Big Planet 2 lub Crysis 2 są już PL...

Podpinam się pod pytanie. Także mam XCOM'a po angielsku. Spoko gram ale niektóre opisy wolałbym po polsku.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witajcie. Dopiero zaczynam przygodę z PS Plus i nie bardzo wiem jak rozumieć ideę Gier od zaraz, które po pewnym czasie zostają zastąpione nowymi tytułami. Czy jeśli dla przykładu w czerwcu LBP Karting zastąpiło F1 Race Stars to znaczy, że LBP Karting nie będzie już w ogóle dostępne? Nawet jeśli mam je już od dawna zainstalowane?

Odnośnik do komentarza

Ok, sprawdziłem i niestety tytuły takie jak wspomniany F1 Racestars, Mortal Kombat, Motorstorm Apocalypse, Little Big Planet 2, God of War HD i InFamous 2 nie działają. Przy próbie uruchomienia tych gier pojawia się komunikat: "Materiał utracił ważność i nie jest już dostępny". Gry są już od dawna zainstalowane :/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...