Skocz do zawartości

Gry na PSN


Musiol

Rekomendowane odpowiedzi

Brothers bardzo fajne, najbliżej tej grze chyba do ICO.

Widoczki momentami urzekają, fabuła w porządku, mechanika gry bardzo ciekawa i w sumie oryginalna.

Jedyny minus jest taki, że to gra na raz. No i krótka - potrzebowałem ok 4 godzin żeby zobaczyć napisy końcowe.

Kupiłem w styczniowej promocji i nie żałuję ani złotówki. 

Za niecałe 18 zł dostajemy kawałek dobrego, i co najważniejsze, niecodziennego kodu.

Można brać :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

zaraz jak doładuje konto kupuje brothers ,w demo mi sie super grało ,czekałem az dadza w promocji zeby zakupic :) mialem nadzieje ze bedzie sly cooper 4 bo pominołem w poprzedniej wyprzedazy ale niestety nie ma :/ puppeteer jest ale drogo , god of war tez drogi ,za połowe tej ceny kupie używke , dishonored w wersji goty bym kupił ale dla polski nie dostepne... oprocz brothers napewno ni no kuni jest super oferta ,trylogia crysis ,mass efect ,dead space 3, bioshock 1,2 w b.dobrej cenie, burnout paradise,medal of honor warfighter, ogolnie spoko wyprzedaz ,dla kazdego cos sie znajdzie

Odnośnik do komentarza

Znalezione w sieci:

The files are in that size format because the 5967mb file is the one that gets copied from the DVD (if you purchased it) to the ps3 to decrease load time. The other larger file is the one that resides on the blu ray disk. They just ported the blu ray structure to 2 files.
Odnośnik do komentarza

nie mogę nigdzie znaleźć swojego save'a do Walking dead, także mam zacząć przygodę od początku i tym samym przypomnieć sobie historie malej dziewczynki zachowując jednocześnie save z końcówki gry sezonu, czy to w ogóle nie ma sensu i mogę kontynuować gre na nowym losowym zapisie?

 

Słupek, wiem ze ogrywałeś gre, wiec jak oceniasz moja sytuacje ?

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

Witam mam pewnie pytanie co do styczniowej oferty:

 

Dlaczego niektóre gry mają ceny normalne i są tylko dla plusowców? Od czego to zależy? Np. wcześniej nabyłem Nino No Kuni z kumplem na koncie bezplusowym. Plusa mam na innym. Teraz chce na innym koncie bez plusowym z drugim znajomym Puppettera łyknąć a tu dupa przekreślone i tylko dla PS PLUS? Tak samo Nino No Kuni przekreślone. O co kaman? Raz te gry mogę kupićbez plusa, a później nie? WTF?

Odnośnik do komentarza

 

Wszystkie gry są już dostępne w promocyjnych cenach. Od razu. Wejdź na PSS i kupuj Hitmana. 

U mnie Hitman ciągle za 79zł, nie ma go w promocji. :(

 

Potwierdzam. Trzeba jednak wykazać się cierpliwością, powinien niebawem wskoczyć na promo. Według opisu Hitman ma być dostępny w cenie <40 zł do bodajże 22 stycznia. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...