Skocz do zawartości

Gry na PSN


Musiol

Rekomendowane odpowiedzi

Gladiator na PS3 nazywa się DEADLOCKED i właśnie w niego pykam po wpisaniu kodu. Gra się w to jak w diablo - nieustanne pakowanie postaci i setki stworów do ubicia :) A4O było straszną kupą imo i mam nadzieję, że przy okazji najnwszej odsłony przygód Lombaxa twórcy powrócą na właściwy tor.

Edytowane przez Kalinho_PL
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

@Farmer

Ja nie mam ogranych Ratchetów, które wyszły po CiT (szkoda, że są takie słabe, ale nadrobie), a Ty mnie specjalistą nazywasz?  :teehee: Weź wpisz po prostu ten kod np. przez www i zobacz na co on jest. Jak nie potwierdzisz wykorzystania to go nie zmarnujesz.

Nie przeglądałem ostatnio twoich trofeów więc nie wiem w jakie Ratchety grałeś. Ale dzięki za odpowiedź.

 

@Kalinho_PL dzięki za info.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dzisiaj obniżka cen niektórych gier na PSN. Mam pytanie dotyczące Siren: Blood Curse. Jest to pełna wersja, zawierająca wszystkie epizody? Kosztuje 26zł, a każdy epizod osobno 23. Trochę to dziwne :)

 

Edit: Kupione, są wszystkie epizody :)

Edytowane przez Czappi
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Pytanie ( szukałem i nie udało mi się znaleźć odpowiedzi):

Czy Metro Last Light na psn posiada polskie napisy ?

Z góry dzięki za odpowiedź ;)

EDIT:

Dobra i tak kupiłem i informuję jak by co : Są napisy Polskie, Angielskie i jeszcze kilka innych w Metro Last Light wersji na PSN. No i można ustawić dubbing rosyjski :D

Edytowane przez vAHeR
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli ktoś jeszcze nie zauważył, na PSN jest ciekawa promocja "Oferty na weekend". W promocji między innymi:

 

Call of Juarez: Gunslinger - 19,47zł

Aliens: Colonial Marines - 20,23zł

Splinter Cell Trilogy HD - 19,75 zł

SSF IV Arcade - 19, 47zł

Back to the Future (5 epizodów) - 19,75zł

 

I wiele innych, na PS3, PSP i PSX. Zastanawiam się, który z tytułów kupić. Może Aliens, crap bo crap ale to Aliens, za 20zł warto sprawdzić :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Sam nie pobierałem, także nie jest to 100% sprawdzone info, ale mimo iż jest oznaczone jako PS Vita, pobiera także wersję PS3.

 

Oto co piszą:

 

I just bought Spelunky on Vita for £4.94 (sale price plus PS+ subscriber 10% off), then downloaded the full version for free on my PS3. The install process is very weird, even for Sony. Having installed it (simply) on Vita, I located Spelunky for PS3 in the PS3 Store (which does not mention Cross-Buy) then clicked download, with no prompt for payment.
  • First it downloads a 6kb Spelunky file.
  • Second it downloads a 125mb Spelunky file.
  • Third it downloads a 207mb Spelunky demo file.
  • Fourth it tries to download another 207mb Spelunky demo file, which aborts a third of the way through.

Going back to XMB you'll have Spelunky for PS3 installed and the Vita package too. I've checked the PS3 version and it appears. to be the full version. Yay. First time back on PS3 since using the PS4. The PS Store is so slow icon_sad.gif

Edytowane przez stoodio
Odnośnik do komentarza

Ten post też wydaje się potwierdzać: http://community.singstar.com/t5/PS-Vita-Games/Is-Spelunky-a-cross-buy-on-the-EU-store/td-p/19861061

 

Koleś pyta o wersję na Vitę i później to potwierdza, że jest cross-buy. Daj jeszcze znać jak u Ciebie to wygląda.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Kupił ktoś, pierwszy odcinek drugiego sezonu TWD? Udało Wam się zaimportować sejva z I sezonu (i dlc 400 Dni)?

 

Bo mi cały czas wyskakuje komunikat "unable to find save", mimo to, że sejva mam jak BYK... ;/ Mogę grać tylko na randomowych wyborach z "jedynki" co jest popier....

 

edit: jest już patch 1.01 który naprawia problem.

Edytowane przez Słupek
Odnośnik do komentarza

A mnie wkurza jak gra jest ccrossbuy niby a piszą only Vita. I sam nie wiem czy atakować czy nie wtedy. W gimnastyk.ę jakąś mi się nie chce bawić więc przeważnie odpuszczam. Albo odwrotnie Dokuro - PS3 hehehehe. Ciekawe kto kupił i się naciął. Napalony byłem na Dokuro ale poczytałem na necie, że na ps3 nie wyszło, a tutaj za chwilę premiera na andka za 99 eurocentów. I jak tu nie kochać Sony za ich ceny w sklepie?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...