Skocz do zawartości

Gry na PSN


Musiol

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie ukończyłem grę na poziomie Hard, ogólnie jest trudniej niż na NESie - ostatni poziom daje popalić, trochę się wkurzyłem, bo miałem dwa freeze'y podczas pościgu. Obawiam się, że podczas playtrough na Extreme tego typu problemy mogą mnie skutecznie zniechęcić do dalszej gry.

 

Odświeżona wersja jak najbardziej udana - przyjemna otoczka fabularna (inspirowana serialem), przemodelowane walki z bossami, no i możliwość pływania w skarbcu :D

Edytowane przez stoodio
Odnośnik do komentarza

Wczoraj z ciekawości targnąłem się na Extreme, i ku mojemu zdziwieniu okazało się, że ogólnie nie ma tragedii. Jako że rozgrywka na tym poziomie wzoruje się na oryginale, mamy możliwość przystąpienie do finału z większą ilością żyć. Niestety ostatni etap daje popalić (doszedłem do Mount Vesuvius z 3 żywotami), skusiłem podczas wspinaczki i spotkał mnie dokładnie ten sam los:

 

http://www.youtube.com/watch?v=kwB37S028Q0

 

Udało mi się nawet wymanewrować McKwaczem i dołączyć do nikczemnej dwójki - gra jednak nic sobie z tego nie robiła, po 10 minutach zresetowałem konsolę.

 

Problem zatem stanowi głównie finałowe skakanie na lasce - czasu jest naprawdę mało, a do tego występuje ten bug. Niefajnie.

Odnośnik do komentarza

A ja dzisiaj miałem drugą próbę. Wszystko szło jak z płatka - w żadnym z podstawowych poziomów nie straciłem nawet jednego życia. Tak się jednak spiąłem, że w Mount Vesuvius zacząłem popełniać głupie błędy - w efekcie do finałowej walki przystąpiłem z ośmioma życiami. Bossa pokonałem bezboleśnie, schody zaczęły się podczas wspinaczki - znów nerwy mnie zżarły. Szybko straciłem dwa kolejne życia. Odszedłem na chwilę od konsoli, zapodałem ten kawałek:

 

http://www.youtube.com/watch?v=EwbMkIROOGU

 

Zrobiłem dwa wdechy i rzuciłem się w pogoń za Magicą i Glomgoldem. Tym razem nucąc motyw przewodni z księżyca, piąłem się w górę jak natchniony. Odzyskałem skradziony skarb i zacząłem się wspinać. Udało się :)

 

Ukończenie gry na Extreme nijak się ma do przejścia EWJ HD bez straty życia (trzy razy doszedłem do samego końca i zawsze musiałem skusić w tym samym miejscu), jednak ręce drżały mi przez dobre 5 minut ;)

Odnośnik do komentarza

Flashbacka na amidze skończyłem, uwielbiam tą gre, pograłem w demo i rozczarowanie. Kamera jakośbliżej, mniej widać co na platformach poniżej. Flashback szokował naamidze animacją postaci a tutaj to szczerze lipa jest. Postaćrusza sięi skacze sztucznie i koślawo.Odpuszczam tą wersje, lepiej jak ktoś nie grał wziąść sobe Shadow Complex bo to mega kozak jest. Z gier 2D ostatnio to Mark of Ninja i Dust Elysian Tail mną pozamiatały - obie powyżej 9/10.

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj patrzyłem na psn jest gta iv za 24 zł, ale w opisie jest coś napisane , że : "Zniżka dostępna za zakup GTA V została już wybrana do tego tytułu. Następne zniżki nie będą już przyjmowane za zamówienie wstępne GTA V."  Nie wiem o co chodzi bo nie zamawiałem gta V, a za taką cene chętnie bym se kupił czwórke. Czy ktoś wie o co w tym może chodzić?

Odnośnik do komentarza

 

 

Kilka dni temu przedstawiliśmy Wam listę nowych tytułów Ubisoftu, która wyciekłą do internetu. Już wiemy, że EndWar Online będzie jedynie na PC i Maca, a Rayman Fiesta Run pokaże się na tabletach i smartfonach. My dostaniemy Valiant Hearts. Coż to takiego?

Urocza przygodowa gra przygodowa 2D w klimacie pierwszej wojny światowej, przeplatająca akcję i zagadki logiczne. Czterech nieznajomych pomaga niemieckiemu żołnierzowi w pogoni za miłością - francuski jeniec obierający ziemniaki, amerykański chojrak, pielęgniarka pomagająca rannym, zanużona po uszy w błocie i krwi oraz brytyjski pilot, który nie był do końca szczery w swoim CV odnoście umiejętności lotniczych. Pojawi się również pies, który pomoże w zagadkach i połączy losy nieznajomych sobie bohaterów.

10 osobowa ekipa twórców chce przedstawić w lekki sposób dzieje pierwszej wojny młodszym pokoleniom z okazji mijającego od niej wieku. Przerysowane postaci są karykaturą przynależnej im nacji, a plansze nawiązują do rzeczywistych miejsc.

Znajoma melodia w tle trailera? To Fly Ludovico Einaudiego, motyw przewodni wspaniałego filmu Nietykalni. Z taką zapowiedzią oprawy dźwiękowej i tym, co widzimy - możemy być spokojni o efekt końcowy.

http://www.ps3site.pl/pomoz-w-pogoni-za-miloscia-niemieckiego-zolnierza-w-valiant-hearts-the-great-war/166397

Odnośnik do komentarza

Chodzi o tą wersję która była w Playstation Plus? Sprawdź w Liście elementów do pobrania - nie wiem czy link zadziała: KLIK powinnaś tego NFS'a tam znaleźć :)

 

http://www.psxextreme.info/topic/100791-playstation-plus-faq-pierwszy-post/ - jak coś to tutaj staramy się aktualizować bieżącą listę z PS+ na bieżąco - ostatnio dodałem linki do gier.

Odnośnik do komentarza

Dziś dostałem takiego oto maila:

Niedawno kupiłeś/kupiłaś grę Ratchet & Clank™: Załoga Q na PlayStation®3. W naszej specjalnej akcji promocyjnej Cross-Buy otrzymać miałeś/miałaś także wersję tej gry na PlayStation®Vita bez dodatkowych opłat.

 

Mimo szczerych chęci nie udało nam się przygotować wersji na PlayStation®Vita tak szybko, jak byśmy tego chcieli. Wersja ta wyszła w maju 2013 r. Jeśli więc nie pobrałeś/pobrałaś jej jeszcze na swój system PlayStation®Vita, zaloguj się do PlayStation®Store, a znajdziesz ją w swojej liście pobierania.

 

W podziękowaniu za twoją cierpliwość obiecaliśmy ci cyfrowy egzemplarz Ratchet™: Gladiator przy okazji premiery Ratchet & Clank™: Załoga Q na PlayStation®Vita, za który nie ponosisz żadnych dodatkowych opłat.

 

Tak oto przesyłamy ci więc twój kupon z kodem na Ratchet: Gladiator. Dobrze wiemy, że i na niego przyszło ci długo czekać...

Zaloguj się ponownie do PlayStation®Store, stuknij w ikonę Opcje, a następnie wybierz pozycję Realizacja kodów. Wprowadź załączony kupon z kodem, aby wreszcie uzyskać dostęp do Ratchet: Gladiator, a następnie przygotuj się do wzięcia udziału w DreadZone z Ratchetem.

Oferta ta skierowana jest do każdego, kto kupił Ratchet & Clank™: Załoga Q na PlayStation®3 między 30 listopada 2012 r. a 21 maja 2013 r.

 

Jeszcze raz chcielibyśmy przeprosić za wszelkie niedogodności. Mamy nadzieję, że nadal będziesz korzystać z naszych usług.

 

Dziękujemy,

zespół PlayStation®Store

Inna sprawa, że żadnego Ratcheta nie kupowałem. Ale stara prawda głosi, że darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda więc... :)

Pytanie moje czy ten Ratchet: Gladiator jest na ps3 czy Vitę? Vity nie mam i szkoda marnować kod skoro i tak nie pogram. Square jako specjalista od Ratchetów może wiesz coś więcej?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...