Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata - RPA 2010


Rekomendowane odpowiedzi

Niemcy mają najłatwiejszą grupe, wiadomo, normalne. Ale co by nie mowic - pojechali z Australia jak z (pipi), grajac poki co najladniejszy mecz jaki ogladalem na tych Mistrzostwach, pozostaje jedynie uczuciwie powiedzieć, że sa calkiem za(pipi)ista druzyna (;/). na turniejach zawsze dobrze im idzie, mam nadzieje, ze teraz wyjscie z grupy bedzie ich jedynym osiagnieciem : ).

Odnośnik do komentarza

No w końcu elegancki mecz.

Chociaż to 4:0 w kontekście wyników jakie dotychczas padły trochę mylnie wskazuje na jakość gry Australii, bo jednak coś tam pograli niekiedy.

Cahill idiota. Minutę wcześniej była powtórka jak dojechał kogoś na prawej stronie niemieckiej obrony i widać było, że nawet nie był zainteresowany piłką.

Z Niemcami też teraz może być zbyt przerośnięta podnieta, bo grają z Serbami, którzy grają gó.wno, potem z Ghaną, która też nie powala, więc mogą w grupie osiągać dobre wyniki.

 

I nawet te trąbki tak nie przeszkadzały, czyli jak dobry mecz to da się oglądać, czyli świadczy to o tym, że poprzednie mecze był ch.ujowe.

A ten komentator to był żałosny jak poprzednie mecze w tych mistrzostwach, ku.rwa Polacy gola na MŚ zdobyli. xD

Odnośnik do komentarza

Przeżywam ten sam szok, co na każdych mistrzostwach. No bo, kurde, mimo braku wybitnych piłkarzy... fajnie ci Niemcy grają. Bardzo ofensywnie (praktycznie sześciu zawodników ofensywnych, plus także bardzo ofensywny Lahm), zespołowo (kto jest gwiazdą Niemiec? Ha, nie znajdziecie), nie zwalniają tempa, no nieźle się to ogląda. Na pewno lepiej niż Argentynę Maradony, grającą pod szyldem "jeden drybluje, reszta stoi i się patrzy". Australia jak Australia, nie są potęgą, ale obejrzeliśmy całą "połówkę drabinki" i w tej chwili Niemcy są bez wątpienia faworytem do finału. Anglia może ich zatrzymać, stać ją na to... o ile wreszcie Capello się skapnie, że ma tylko jednego dobrego bramkarza w kadrze i jest nim Joe Hart. Argentyna jest na tyle niefrasobliwa w obronie, że można oczekiwać wielkiej strzelaniny, jeśliby doszło do starcia z Niemcami.

Odnośnik do komentarza

Niemcy imponują. Potrafią stanąć by wolno poklepać piłkę a za chwilę na niesamowitym tempie wyprowadzić atak.

 

Klose ma fatalną skuteczność. W takim meczu to nie miało znaczenia ale np z Argentyną czy Hiszpanią gdyby zmarnował tyle sytuacji....

Odnośnik do komentarza

Niemcy mają najłatwiejszą grupe, wiadomo, normalne. Ale co by nie mowic - pojechali z Australia jak z (pipi), grajac poki co najladniejszy mecz jaki ogladalem na tych Mistrzostwach, pozostaje jedynie uczuciwie powiedzieć, że sa calkiem za(pipi)ista druzyna (;/). na turniejach zawsze dobrze im idzie, mam nadzieje, ze teraz wyjscie z grupy bedzie ich jedynym osiagnieciem : ).

Czy najlatwiejsza to nie wiem, Ale napewno Ghana to nie bedzie zespol do bicia,

 

Awansuja Niemcy i Ghana.

 

1 mecz na mundialu w ktorym faworyt zagral jak faworyt. Narazie z 1 polowy drabinki najlepiej zaprezenowali sie oni. Strasznie mocni, mysle jednak ze jezeli zetra sie z Argentyna i Anglia to polegna. Angla gra swietny footbooll bardzo poukladany i konsekwentny. Niech tylko wymienia Greena na Harta i bedzie dobrze. Argentyna hmm moga rozjechac kazdego o ile napastnicy nie beda marnowac 7 setek w kazdym meczu (szczegolnie Higuain, zagral by w 1 skaldzie Milito w 2giej kolejce)

Odnośnik do komentarza

Czy najlatwiejsza to nie wiem, Ale napewno Ghana to nie bedzie zespol do bicia,

 

Bądźmy przez chwilę poważni - jak zgraja murzynów, która cały mecz gra piach, dostaje karnego w prezencie od zespołu nieudaczników, którzy grając w 10 ich cisną i mało nie trafiają bramki, ma stawić opór dobrze naoliwionej maszynerii rzeszy?

Odnośnik do komentarza

Czy najlatwiejsza to nie wiem, Ale napewno Ghana to nie bedzie zespol do bicia,

 

Bądźmy przez chwilę poważni - jak zgraja murzynów, która cały mecz gra piach, dostaje karnego w prezencie od zespołu nieudaczników, którzy grając w 10 ich cisną i mało nie trafiają bramki, ma stawić opór dobrze naoliwionej maszynerii rzeszy?

Hmm, Mecz meczowi nie rowny?

 

Jestem pewien, ze w meczu Niemcy Ghana - Niemcy nie wygraja wiecej niz 1 bramka, jesli wogole wygraja

Edytowane przez Welna
Odnośnik do komentarza

Jaka zwała była jak wchodził Cacau XD Oglądamy w pracy meczyk, patrzymy , wchodzi murzyn i zgadywanka jak się nazywa : asflat, blek, szwarc.. a tu komentator mówi: Kakał XDDDDDDDD (pipi)łem.

 

Mecz raczej z tych sensowniejszych był, szkoda że Australia nic nie pokazała, grali prawie tak jak Polacy ;) Podolski ale ma pierdalnięcie, dziwię się że temu kiperowi rąk nie urwało.

 

Aaaaaaaaa, jeszcze jedno, jak tak dalej pójdzie to ten mundial przejdzie do historii jako mundial gdzie s(pipi)ono najwięcej 100% sytuacji.

 

Bo już przeszedł jako mundial z najbardziej w(pipi)iającym dopingiem :diablo:

Odnośnik do komentarza

Co Ty (pipi)sz, te trąbki to taki charakterystyczny element tych mistrzostw. Niby w(pipi)iają, ale jest w tym coś fajnego, bo to niespotykane u nas. Najbardziej mi się w tych mistrzostwach podoba, że na trybunach jest wielka zabawa. Ludzie poubierani w barwy swojego kraju, wymalowani, z jakimiś figurkami, miskami na głowach, z transparentami itd. Zaje.biście mi się to podoba i ryj mi się cieszy jak pokazują trybuny :thumbsup:

 

Btw. super, że Niemcy wygrali <hazardzista>

Odnośnik do komentarza

Niemcy nie mają żadnych gwiazd, a i tak jak zwykle grają świetnie. Chyba najlepiej grająca zespołowo reprezentacja na tym turnieju. Nie opierają swojej gry jak to robią inni na 1 czy 2 zawodników. Jeśli dalej będą tak kosić, to w 1/4 zagrają z Argentyną, którą mam nadzieję wyeliminują jak 4 lata temu.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wtedy Argentyne wyeliminowal jej trener przede wszystkim...

 

Fakt ze Niemcy graja ladny poustawiany futbol. Do tego graja szybko i maja Podolskiego, ktory zdobywa najwazniejsze bramki.

 

Ja tam sie ciesze ze Podolski strzela, bo to fajny chlopak jest. Rozczarowanym przypominam ze Polska nie byla nim zainteresowana, kiedy chlopak myslal dla jakiej reprezentacji grac. Znaczy PZPN moze z raz do niego zadzwonil ale polska mysl trenerska nie wyslala mu powolania, badz propozycji...

Przynajmniej gra w reprezentacji, gdzie ma szanse do czegos dojsc, czego zycze nielicznym pilkarskim talentom z polska krwia.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...